Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś czemu jak zaznaczam w filtrze serwerów coś innego niż duży podbój to pisze mi że nie znaleziono serwerów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gol magnum lepszy jest od l96a? czym sie rozni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu inaczej jak m320 nie mozna. Pare granatow i wtedy mozna biec do przodu. 0:0 dowodca...

Grałem ostatnio mecz na metro to USA wygrało 400-0. Przeciwny team szybko odbił B i już go nie oddał do końca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie i Panie o co chodzi zadaniu podpalacz? Co dokładnie trzeba podpalić żeby to zaliczało i czym. Czy chodzi o palnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czemu jak zaznaczam w filtrze serwerów coś innego niż duży podbój to pisze mi że nie znaleziono serwerów ?

Dobre pytanie. Chyba coś znowu zjebali bo ja mam to samo :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Panowie i Panie o co chodzi zadaniu podpalacz? Co dokładnie trzeba podpalić żeby to zaliczało i czym. Czy chodzi o palnik?

Dokładnie na Kaspijskiej granicy palnikiem podpalasz trawę i trofeum wpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie. Chyba coś znowu zjebali bo ja mam to samo :/

 

 

Nie tylko wy tak macie. Praktycznie nic oprócz dużego podboju nie wyszukuje. Ehh kolejny patch i kolejne bugi będą łatane z poprzednich.

 

Swoją drogą nie poprawili jeszcze blokowania działka przy strzelcu w czołgu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio mecz na metro to USA wygrało 400-0. Przeciwny team szybko odbił B i już go nie oddał do końca ;)

chcialbym do takiego teamu trafic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahah..kakaroto to ty tak kampisz z ta snajperka po dachach:) wczoraj mi dales rowno :) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pewnie zauwazyles to nie lezalem z dwojnogiem, tylko mocno sie krecilem... Wiec nie nazwalbym tego kampieniem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gol magnum lepszy jest od l96a? czym sie rozni?

Grałem troszkę obiema i dla mnie jedyna różnica, która sprawia że GOL jest lepszy to szybkość załadowania następnego pocisku do komory, niby na battlelogu jest pokazane, że GOL ma też większy zasięg, ale i tak przy więcej niż 150 metrach nie ściągnie gościa w głowę na strzała. Ogólnie obie są dobre do biegania z nimi po mapie ( tzw. raszowania ).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem troszkę obiema i dla mnie jedyna różnica, która sprawia że GOL jest lepszy to szybkość załadowania następnego pocisku do komory, niby na battlelogu jest pokazane, że GOL ma też większy zasięg, ale i tak przy więcej niż 150 metrach nie ściągnie gościa w głowę na strzała. Ogólnie obie są dobre do biegania z nimi po mapie ( tzw. raszowania ).

 

Może to kwestia opadu pocisku bo z tego co wiem tylko FY-JS i Scout Elite nie ściągają na hita przy celowaniu w głowę powyżej chyba coś koło 90 - 100m. Reszta snajperek typu bolt action ma obrażenia minimalne 59.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem troszkę obiema i dla mnie jedyna różnica, która sprawia że GOL jest lepszy to szybkość załadowania następnego pocisku do komory, niby na battlelogu jest pokazane, że GOL ma też większy zasięg, ale i tak przy więcej niż 150 metrach nie ściągnie gościa w głowę na strzała. Ogólnie obie są dobre do biegania z nimi po mapie ( tzw. raszowania ).

juz gram goldem i mam kilkanascie zabic z odleglosci ponad 300m, a L96 to z 1087m zabilem - moj rekord :) teraz mam jeszcze srr czyli ona bedzie najlepsza na duze odleglosci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

srr ma najmniejszy opad kuli, teoretycznie powinna być najlepsza

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał,mógłbyś zrobić poradniki dla M16A4 i M4.Oczywiscie gdy będziesz miał czas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu braku full auto m16 jest dużo slabsze od tego w bf3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z powodu braku full auto m16 jest dużo slabsze od tego w bf3

 

No nie wiem M16A4 bardzo dobra broń i nie uważam jej za słabszą. Na odległość dosłownie niszczy przeciwników. a szybkostrzelność 800 RPM powoduje że możemy walczyć i w zwarciu trzeba tylko szybko naciskać spust. Byłoby to dużo wygodniejsze gdyby twórcy Dice umożliwiło nam strzelanie L1/R1  Osobiście zawsze dobrze mi się grało broniami strzelającymi burstem  dlatego w BF3 zawsze lubiłem AN94

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przed patchami nie miałem żadnych problemów, tak teraz po kilku meczach czarny ekran i wywala z serwa. Oj Dice...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko musisz premium kupić. Wtedy nie będzie cie wywalac :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^ pracownik Dice? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi brakuje KH w Bf4 w 3 dobrze kosiła.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W ogóle w tej grze są jakieś bronie prócz M16A4/M4 strzelające burstem ?

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadam M16 i M4 zobaczymy.Ostatnio grałem M4 na szturmie na Zatoce Omanskiej i z punktu miedzy budynkami (chyba 1baza) zdejmowalem bez trudu kolesi na plazy,więc jest o czym gadać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W ogóle w tej grze są jakieś bronie prócz M16A4/M4 strzelające burstem ?

Niestety nie. Patrząc wstecz w BF3 też nie było ich za wiele bo u szturmowca KH2002, AN94 i M16A4 oraz technik tylko M4.

 

W BF4 2 z tych broni powróciły a kto wie przecież jeszcze 3 DLC zostały do wydania.

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykastrowali je bo były za trudne dla randomiaków, ale w łapach skillowca robiły niezły młyn.

Ale też myślę że z jakimś dlc wrócą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×