Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Oby bo takim AN to możnaa było multikille kosić aż milo :)

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko jest lepsze, ten Ace rwie jak nie wiem. Ale to pewnie tylko ja "cinki" nie umiem tym nic ugrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę coś lepszego od Ace 52 CQB ?

dla jakiej klasy szukasz broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajdę coś lepszego od Ace 52 CQB ?

ACE 21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla jakiej klasy szukasz broni?

 

W sumie dla wsparcia, ewentualnie szturmowca... tym Ace 52 mam już ponad 3k killi i jestem nim zachwycony, ale może jest coś jeszcze lepszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś się zastanawiał czy bug z dźwiękiem na tdm został poprawiony to mogę potwierdzić, że nie. Dzisiaj kilkakrotnie go doświadczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał,mógłbyś zrobić poradniki dla M16A4 i M4.Oczywiscie gdy będziesz miał czas.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja z saveami w kampanii? Działają jak należy czy bez zmian...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zmian.

W sumie dla wsparcia, ewentualnie szturmowca... tym Ace 52 mam już ponad 3k killi i jestem nim zachwycony, ale może jest coś jeszcze lepszego ;)

bede w domu to zobacze na battlelogu i wtedy odpisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sytuacja z saveami w kampanii? Działają jak należy czy bez zmian...?

 

Na razie łatają multi i widać jak im to idzie...jedno poprawią to dwie inne rzeczy się psują.

Zanim zaczną łatać kampanię to jeszcze długo potrwa niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalenie metra czy blokady graniczy z cudem. Kazde odpalenie skutkuje wlaczeniem nastepnej mapy. Nienawidze dice. Poprostu ta gra to dramat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim borykajacym się z różnorakimi problemami polecam dominacje ^^. Gra się szybko i przyjemnie. No chyba ze wolicie dalej toczyć pianę bo na jakieś konkretne patche raczej bym nie liczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalenie metra czy blokady graniczy z cudem. Kazde odpalenie skutkuje wlaczeniem nastepnej mapy. Nienawidze dice. Poprostu ta gra to dramat.

 to sobie odpal mapkę, która jest przed metrem lub blokadą -> caspian, golmud.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mój bosze.. 5h biegania z granatem.  A oni jeszcze dodają kolejne granatniki bo spam jest za mały.

Rozegralem cos kolo 400godzin wiec te 5to chyba niewiele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie też tak, że np. któreś zadania wykonane, a pokazuje że nie?

Nawet powtórne wykonanie nic nie daje.

Np. zadanie na MTAR. Zrobiłem je kiedyś, broń mam, a ono nadal widnieje jako niewykonane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie z Mtarem i L85A2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja z tego co pamiętam (nie mam teraz możliwości tego sprawdzenia) to na battlelogu mam zadania zaliczone i w grze jak sprawdzę w zadaniach to chyba też, ale po każdej rundzie jak coś ruszę z któregoś z tych zadań to wyskakuje ono w podsumowaniu tak jakby było niezaliczone. Nie jestem teraz pewien ale chyba robi się to tylko z zadaniami dotyczącymi odblokowania broni.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, też tak właśnie mam, że na stronie i na liście w samej grze zaliczone, a po rundzie widnieje jako niezaliczone.
Ehh...tak niedorobionego BF'a jeszcze nigdy nie było... Zamiast go łatać, to wydają jakieś badziewne DLC, które też jest niedorobione, a potem "nie mieliśmy czasu, ale na Waszej kasie śpi się bardzo wygodnie! Nie zapomnijcie o premium!"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalenie metra czy blokady graniczy z cudem. Kazde odpalenie skutkuje wlaczeniem nastepnej mapy. Nienawidze dice. Poprostu ta gra to dramat.

Ziom jest na to prosty sposob. Odpalaj z battleloga na np iphona. Dziala idealnie. Z poziomu konsoli nie masz nawet co probowac bo zawsze odpali inna mape.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim borykajacym się z różnorakimi problemami polecam dominacje ^^. Gra się szybko i przyjemnie. No chyba ze wolicie dalej toczyć pianę bo na jakieś konkretne patche raczej bym nie liczył.

 

Tak, ale z poziomu konsoli nie znajduje mi obecnie serwerów na dominację.

 

Co do zadań to od początku tak było, broń mam ale pokazuje, że zadanie nie wykonane. I nie tylko bronie z China Rising dotyczy to również Second Assault.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do M4 co będzie lepsze hamulec czy kompensator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozegralem cos kolo 400godzin wiec te 5to chyba niewiele

no ja mam 370h, na mini mam 1.28 i 38% celności, Ty masz 5.30 i celność 12%. Wygląda jakbyś nic innego nie robił tylko spamował granatami... 

 

Do M4 co będzie lepsze hamulec czy kompensator?

Ja na początku grałem z hamulcem, a potem zmieniłem na kompensator i gra mi się lepiej, ale to może być tylko moje osobiste wrażenie trzeba by sprawdzić w statach czy kopie do góry czy po bokach.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×