Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie wejść do gry mając wiele broni odblokowanych,ale mnie z racji,że nie mam premki bardzo kręci samoistne dążenie do odblokowania kolejnej pukawki ;),choć jeśli tak jest to rozumiem kogoś kto jest poirytowany wydając kaskę na premium a dostaje standard.

 

Nie kupiłem premium :), tylko przeglądałem co oferuje i się zdziwiłem, że nic nie piszą o żadnych dodatkowych broniach. To trochę irytujące gdzie w każdej klasie, dla każdej broni trzeba osobno odblokowywać ulepszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie kupić jakieś pakiety, na granaty czy inne dmry, jeśli nie chce Ci się samodzielnie wszystkiego odblokowywać. Podobnie było w BF3. Samo premium ani niczego nie odblokowuje, ani chyba nie dodaje żadnych broni, te są tylko w DLC (?) ktoś mnie poprawi jeśli się mylę na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem premium :), tylko przeglądałem co oferuje i się zdziwiłem, że nic nie piszą o żadnych dodatkowych broniach. To trochę irytujące gdzie w każdej klasie, dla każdej broni trzeba osobno odblokowywać ulepszenia.

w bf3 bylo tak samo, wiec nie wiem czym jestes zaskoczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy zdaża się Wam podczas wgrywania sesji online czarny obraz??? W tym momencie musze wylogowac się z PSN i zalogować jeszcze raz, aby ten czarny ekran odmulil. Zdaża mi się to kilka razy dziennie. Jak sprawa wygląda u Was?

Pozdro.

Edytowane przez sebaastiann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można na PS4 wynajmować już serwery.

90 dni kosztuje 229zł

30 dni 99zł

7 dni 27zł

1 dzień 5,50zł

Edytowane przez matispidi
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro se kupię za 5,50 na 1 dzień bo mam 7 zł na PSN,przez jeden dzień będę prawie jak Bóg Battlefield'a.....hehe już to widzę.

btw. Są jakieś nowe opcje względem serwerów z BF3 ???

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, admin to niedopracowana opcja. Nie da się kickować ludzi. Chcesz kogoś wywalić za łamanie zasad to Ci wywala info, że niby dany gracz opuścił serwer. Graliśmy dzisiaj D.Podbój metro to porażka jakaś była, przy 64 graczach admin by musiał cały mecz jako widz spędzić, albo wynająć jakiegoś "moderatora":D No ale Dominacja 800 tickietów, poezja...tylko niech naprawią admina to będzie perfect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogłem wczoraj przerzucać ludzi, ale tylko "nie swoich" ... plutonowiczów nie mogłem - antiteamstack ??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro se kupię za 5,50 na 1 dzień bo mam 7 zł na PSN,przez jeden dzień będę prawie jak Bóg Battlefield'a.....hehe już to widzę.

btw. Są jakieś nowe opcje względem serwerów z BF3 ???

Zrobię dokładnie to samo,wynajmę serwer i będę wywalał "leszczy" :P -satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy :yes:

 

Może ktoś przedstawić schemat zakupu serwera-nobowskie pytanie,ale co tam.

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcialem wynająć serwer za 5,50 zł ,ale okazało sie że nooby wszystko wykupiły i już nie ma wolnych serwerów w Europie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chcialem wynająć serwer za 5,50 zł ,ale okazało sie że nooby wszystko wykupiły i już nie ma wolnych serwerów w Europie :/

Widac jesteś większym noobem od nich jak się dales wyrokować lol

Z tego co pobieżnie wygolglalem, to wynajęcie niewiele się różni od tego z bf3, dla mnie porażka, jakby spojrzeli na konkurencję (nowy kz) to graczy by się wyrzucało tylko po to by zrobić miejsce dla znajomych a metro można by normalnie grać i w 128 ;) w kz można zdecydować prawie o wszystkim

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra,dobra to jeszcze nie koniec odwiecznej walki pomiędzy normalnymi ludźmi a noobami z Battlefield'a.Wynajme azjatycki nazwe EU i będą płakać na forum ze laguje :D (nie no oczywiscie poczekam,aż sie zwolni jakis w EU)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz zamiast rozmów o cenach, będziemy pisać o braku "wolnych" serwerów? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, przy bf3 też były takie cyrki. Ludzie rzucili się na serwery i też był problem. Po kilku dniach wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na serwer,próbujemy rozkręcić Metro i Locker 30 graczy 400% ticketow.Nazwa:Metro&Locker 400% 123456

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyszukuje Twojego niestety

Edytowane przez MalyBE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marnie to widzę o tej porze, wieczorem pewnie będzie pełny,8 osób nawet nie mamy hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×