Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób tak jak napisał Viarus. Jak nie zaprądzi to gdzie jest jakiś chochlik o którym nie powiedziales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik z premium zasnąłem jako pierwszy, chińska nawałnica działa bo juz grałem. Żeby smoka nie działają. Wersje mam na płycie ale na Ps3 po kupnie ps4 pobrałem jakiś dodatkowy plik i działa na ps4.

BTW właśnie przez,przypadek odkryłem ze premie trzeba aktywować. Mam,po 50 premi 25 i 50 % oraz,kilka 100 i 200 % do wykorzystania ;) trochę późno jak na71 lvl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plik z premium zasnąłem jako pierwszy, chińska nawałnica działa bo juz grałem. Żeby smoka nie działają. Wersje mam na płycie ale na Ps3 po kupnie ps4 pobrałem jakiś dodatkowy plik i działa na ps4.

BTW właśnie przez,przypadek odkryłem ze premie trzeba aktywować. Mam,po 50 premi 25 i 50 % oraz,kilka 100 i 200 % do wykorzystania ;) trochę późno jak na71 lvl :)

Czegoś jeszcze nie odkryles? Ile dodatków z premium Ci działa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW właśnie przez,przypadek odkryłem ze premie trzeba aktywować. Mam,po 50 premi 25 i 50 % oraz,kilka 100 i 200 % do wykorzystania ;) trochę późno jak na71 lvl :)

do 130 daleko, premię się przydadzą>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do 130 daleko, premię się przydadzą>

Zwłaszcza, że 71lvl to zaledwie 25% albo jeszcze mniejszy % całości.. Oczywiście mowa o punktach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nadzieja, ze zredukuja aima assist. Byloby bosko

 

To jeszcze go nie zredukowali ? Ostatnio wchodziłem w ustawienia aby zobaczyć czy w ogóle działa aim assist bo wydawało mi się że jest wyłaczony. Pamiętam że parę miesięcy temu był taki okres że gra sama celowała. Jednak teraz w ogóle nie mam odczucia że mi nakierowuje celowanik na przeciwnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Opłaca się kupić premium? na którym dodatku gra najwięcej ludzi? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.Opłaca się kupić premium? na którym dodatku gra najwięcej ludzi? Pozdrawiam

 

kupuj, najlepiej przez opisany kilka stron wczesniej sposob: przez pc kup na ps3 i bedziesz mogl pobrac na ps4. jak masz ps+ to kupisz tym sposobem za 57 zlotych tylko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupuj, najlepiej przez opisany kilka stron wczesniej sposob: przez pc kup na ps3 i bedziesz mogl pobrac na ps4. jak masz ps+ to kupisz tym sposobem za 57 zlotych tylko

 

Czy do tego sposobu potrzebna jest PS3? Tzn, czy trzeba jakoś aktywować wcześniej premium na PS3 żeby zadziałało na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22,630,000 tyle punktów trzeba na ostatni lvl

 

O kurcze to ja obecnie mam 114lvl i coś koło 12,300,000 czyli troszkę ponad połowę :/ Chyba jednak nie dobiję jak w BF3 max lvl bo czasu i chęci brak na tą grę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś te zęby smoka nie chcą się włączyć. Chyba jednak trzeba odinstalować i na nowo wszystko wgrać. Wie ktoś czy jeśli mam wersję płyty na ps3, będę mógł raz jeszcze pobrać wersję na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś te zęby smoka nie chcą się włączyć. Chyba jednak trzeba odinstalować i na nowo wszystko wgrać. Wie ktoś czy jeśli mam wersję płyty na ps3, będę mógł raz jeszcze pobrać wersję na ps4?

 

jak kupowales jakis tam upgrade, czy cos takiego, to chyba tak. Wejdz na pss i zobacz, co masz przy bf4 (na ps4). Jak "kupione, to mozesz pobrac, jak podana cene, to znaczy ze nie bedziesz mogl pobrac jeszcze raz, bez kupna).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupowales jakis tam upgrade, czy cos takiego, to chyba tak. Wejdz na pss i zobacz, co masz przy bf4 (na ps4). Jak "kupione, to mozesz pobrac, jak podana cene, to znaczy ze nie bedziesz mogl pobrac jeszcze raz, bez kupna).

No to kicha bo mam podaną cenę. Czyli nawet jak zepsuja mi się konsola i oddadzą mi nowy system to już bf nie pobiorę... Trochę kicha. Trudno zostaje odinstalowanie samych dodatków i ponowne pobranie, da się w ogóle to zrobić?

Edytowane przez handy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to skad masz tego bf4 na ps4? skad go wziales, jak kupiles? tak samo dodatki i premium?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie , czy jest pewność że za np. 3 miesiące nie anulują cross buy premium ? tak jak wersję podstawową? wtedy przy uszkodzeniu danych nie będzie można pobrać tych dodatków...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z historii pobierania sciagnij sobie.

Racja jak chcę pobrać normalnie to muszę zapłacić. Jednak w historii pobierania jest za darmo, dzięki

 

No to skad masz tego bf4 na ps4? skad go wziales, jak kupiles? tak samo dodatki i premium?

Kupiłem bf4 w wersji na ps3. Jak kupiłem ps4  (rok temu) to pobrałem wersje cyfrową ale płytę muszę mieć w napędzie od ps3.  Premium kupiłem teraz przez psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja jak chcę pobrać normalnie to muszę zapłacić. Jednak w historii pobierania jest za darmo, dzięki

 

Kupiłem bf4 w wersji na ps3. Jak kupiłem ps4  (rok temu) to pobrałem wersje cyfrową ale płytę muszę mieć w napędzie od ps3.  Premium kupiłem teraz przez psn

o k*** nie pomyslalem, ze mozna tez sprawdzic w historii pobierania. Przepraszam za wprowadzenie w blad. Jak mozesz za darmo to sprobuj zrobic tak, jak Ci poradzilem, powinno zadzialac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z sejvem. Musiałem odinstalować bfa z dysku. Wcześniej na chmurę skopiowałem savy. Profile i back up. Poinstalowalem teraz premium, wszystkie dodatki, kopiuje sejva ale gra za cholere nie widzi postępu w kampanii. Po włączeniu gra tworzy nowy sejv profile i zastępuje stary, dobry . Co za kompletny debilizm.. Da się to jakoś obejść? Nie uśmiecha mi się zaczynać 3 raz kampanie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co te ea/dice odwalaja, to az mam ochote pojechac do ich siedziby i pracownikowi odpowiedzialnemu za akcje premium kazac zjesc plyte z pudelkiem od bf4...

 

o 2 w nocy dnia dzisiejszego mial sie zaczac double exp event, teraz w zakladce premium jest napisane, ze od 12am, a na battlelogu widnieje informacja z dzisiejsza data... wkurza mnie takie cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×