Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

0 hp to nic, to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, zaokrąglanie gdy zostaje faktycznie 0.4 itp, ale jak wytłumaczyć że dwóch kolesi się jednocześnie zabija i na killcamie jednego widać że mu zostało 1%, a nie żyje. To jest zagadka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 hp to nic, to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, zaokrąglanie gdy zostaje faktycznie 0.4 itp, ale jak wytłumaczyć że dwóch kolesi się jednocześnie zabija i na killcamie jednego widać że mu zostało 1%, a nie żyje. To jest zagadka.

Wykrwawil sie ;-) no po aktualizacji czesto gine od kogos z 0% hp. Ale wydaje mi sie ze to raczej blad w wyswietlaniu. Ze ten ktos tak naprawde ma wiecej. Wyglada na to ze naprawiaja 1 rzecz patchem a psuja 2 kolejne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Naruto_Uzumaki - a zerknij sobie w battleloga to się dowiesz czy grałem czy nie grałem, a tutaj nie zawracaj gitary durnymi pytaniami, ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc proponuję nie grać zamiast marudzić. A jak już kupiłeś to zawsze możesz skorzystać z "niezgodności towaru z umową". Normalny człowiek tak się zachowuje zamiast żalić się na forach bo to istna żenada jest. 

 

Na YT to samo, oglądasz gamplaye polaków to wiecznie narzekanie na netcode na to i tamto, na wszystko, żygać się chce. Oglądasz takiego matimio, jackfragsa, levelcampa, anderzela to nie słyszysz tego wcale, grają i się cieszą z gry, ewentualnie kiedyś o tym wpomnieli i to tyle. A tu wieczne narzekanie, na jeden wielki żyg się zbiera jak was się czyta i słucha. Na każdej stronie pierdolenie i narzekanie, nie grać i tyle albo żądać zwrotu kasy, proste jak drut.

 

To samo dotyczy forum nikt ci nie każe tu wchodzić i czytać wypowiedzi. Chyba po to jest forum aby można było również ponarzekać na grę. 

 

Wracając jednak do BF'a ktoś widział:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy kupując bf4 na ps3 będę mógł równocześnie grać na ps4 jeśli kupie kod? Oczywiście przy 2 różnych kontach pan (kumpel na ps3 a ja 4 )Czy potrzeba cd do wersji ps4 czy wszystko pobiera się na dysk? Gdzie można kupić taki kod? Bo na allegro raz dołączają do gry a raz piszą, ze go trzeba dokupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 hp to nic, to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, zaokrąglanie gdy zostaje faktycznie 0.4 itp, ale jak wytłumaczyć że dwóch kolesi się jednocześnie zabija i na killcamie jednego widać że mu zostało 1%, a nie żyje. To jest zagadka.

No widzisz...,jednak i tobie coś się w tej grze nie podoba,teraz może zrozumiesz to narzekanie "polaczków".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 hp to nic, to jeszcze byłbym w stanie zrozumieć, zaokrąglanie gdy zostaje faktycznie 0.4 itp, ale jak wytłumaczyć że dwóch kolesi się jednocześnie zabija i na killcamie jednego widać że mu zostało 1%, a nie żyje. To jest zagadka.

Bo zabił Cię pierwszy kiedy miał jeszcze 1% życia :D zagadka rozwiązana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ma sens, nie pomyślałem.

 

Odnośnie jeszcze tych 0 hp, to są mnożniki zabić, np. głowa 2x, tłów 1x, a nogi x 0.9, więc moja teoria jest chyba dobra bo przez te nogi wychodzą wyniki po przecinku np. 0.15%, a killcam pokazuje 0% wtedy. Więc albo zmienią mnożnik na liczby całkowite tylko, albo na ekranie będą wyświetlać z przecinkami liczbę. Jak to nie ma sensu to mnie poprawcie bo istnieje możliwość że coś przeoczyłem.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz myślę, że jest to po prostu błąd wyświetlania. Bo parę razy gdy mnie zabił mnie taki gość z 0% a ktoś inny go dobił to dostawałem różne asysty np. 60PD, 73PD itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem BF'a i gdy mam misję z tym czołgiem chińskim (sam początek) wywaliło mi błąd - CE-34878-0. Co mogę na to poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zmieniłem język w konsoli na angielski, skończyłem misję i wróciłem do języka polskiego - błędu nie ma.

A tak swoją drogą do tego 0HP, w czym wam to przeszkadza? Fakt faktem, bug bugiem, ale w czym to przeszkadza czy pokazuje cyfrę 0 czy 54? Wyjaśnicie :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesto sie zdarza ze po zostaniu ubitym przez delikwenta z 0% dostaje sie asyste nie adekwatna do obrazen ktore mu zadalismy jesli ktos z zespolu dobije go zaraz po naszym zgonie.

Innymi slowy zamiast 99pkt i asysty zaliczonej jako kill dostaje 70pkt albo jakas inna smieszna wartosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem też parę razy po nowym patchu, że w ogóle nie dostałem asysty. Potrafi drażnić ten BF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem też parę razy po nowym patchu, że w ogóle nie dostałem asysty. Potrafi drażnić ten BF

Ale,potrafi też dać dużo radochy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie :) codziennie sobie obiecuje przerwę i codziennie się okłamuje 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj gram tam w BF'a i mi nic nie przeszkadza :D Mimo, iż jestem fanem CoD'a, BF4 na PS4 zaskoczył mnie niesamowicie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie narzekam:)gram Dominację na hc i nie mam większych powodów do qrwowania:)no może oprócz tego ,że często wpierdal dostaję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi bynajmniej ten BF wydaje się łatwiejszy od trójki ;) Świetny jest tryb właśnie dominacji i szturmu :D Do tego coś tam, że tylko powietrzne pojazdy to trzeba mieć DLC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni mam jakieś takie lagi albo ja już nie wiem.. Do tej po z RFB grałem prawie cały czas i naprawde super broń a jakieś dwa dni temu nic mi tym nie idzie dosłownie nic zamiast 2 strzały i typa zabić często i 10 niestarcza. Trzeba strzelać mocno przed kolesia aby ten spotkał się z nabojem.. Myślałem, że może lagi więc wybrałem MTAR-21 ale też niedaje rady.. Nawet na bliski komtakt.. Co jest?

P.s. Żeby niebyło mam ponad 2000 zabić na obu broniach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie będzie można grać z płytą BF4 z PS3 na PS4 bez przenoszenia konta  ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×