Skocz do zawartości
crash5

Battlefield 4

Rekomendowane odpowiedzi

Już pytałem,ale może w natłoku postów umknęło-ktoś z Was gra bronią wsparcia AWS-jakie są odczucia,sporo ludzików z tym lata i stąd moje pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pytałem,ale może w natłoku postów umknęło-ktoś z Was gra bronią wsparcia AWS-jakie są odczucia,sporo ludzików z tym lata i stąd moje pytanie.

Skoro sporo ludzi z tym lata znaczy że  coś w tym jest...

Słyszałem, że dobrze się nią gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki polecacie setup dla MG4 ? :) Przekonałem się do LMG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja latam z hd-33,chwyt krótki,tłumik,cień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro sporo ludzi z tym lata znaczy że  coś w tym jest...

Słyszałem, że dobrze się nią gra.

Coś w tym jest...,gdyby nie było to nie zadałbym tego pytania...,oczekuję raczej konkretnych wypowiedzi od ludzi z tym biegających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest...,gdyby nie było to nie zadałbym tego pytania...,oczekuję raczej konkretnych wypowiedzi od ludzi z tym biegających.

Dobra broń z małym kickbackiem i dużym magazynkiem. W odpowiedniej konfiguracji i sprawnych rękach zabija szybko i bez większych problemów grupy po 3 :)

Najlepiej wyposaż się w nią i sam sprawdź.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra broń z małym kickbackiem i dużym magazynkiem. W odpowiedniej konfiguracji i sprawnych rękach zabija szybko i bez większych problemów grupy po 3 :)

Najlepiej wyposaż się w nią i sam sprawdź.

Nie omieszkam,problem w tym,że jeszcze kilka dni do kupna dlc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to są te Battlepacki na webb apie? Mam jakieś brązowe, do czego one służą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie omieszkam,problem w tym,że jeszcze kilka dni do kupna dlc.

 

To nie lepiej kupić Premium? Pakiety premium z masą unlocków i eventy :)

Dziś dzięki eventowi +100% i włączonemu bonusowi +100% stuknąłem w jednym meczu podboju ponad 190 000 punktów... jak na moje zezowate umiejętności to bardzo dużo :D

Od razu zaznaczam że na premium zdecydowałem się dopiero po 120h gry w multi ale teraz wiem że warto :D

No i fajne że jest retro-aktywne bo nie straciłem żadnego pakietu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej kupić Premium? Pakiety premium z masą unlocków i eventy :)

Dziś dzięki eventowi +100% i włączonemu bonusowi +100% stuknąłem w jednym meczu podboju ponad 190 000 punktów... jak na moje zezowate umiejętności to bardzo dużo :biggrin:

Od razu zaznaczam że na premium zdecydowałem się dopiero po 120h gry w multi ale teraz wiem że warto :biggrin:

No i fajne że jest retro-aktywne bo nie straciłem żadnego pakietu.

 

Wiesz jeśli chodzi o zakup premium to dla samego XP na pewno warto inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o samo zadowolenie z rozgrywki szczególnie po ostatnim patchu gdzie zostaliśmy praktycznie zmuszeni do gry z mniejszą ilością graczy. Nie miałbym nic do tego gdyby były dostępne serwery normalnego podboju..

Swoją drogą jestem ciekawe czy te lagi to wina nędznych serwerów czy coś spieprzyli z optymalizacją. Bo BF4 zawsze lagowało ale nie tak mocno jak po ostatnim patchu/DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeśli chodzi o zakup premium to dla samego XP na pewno warto...

Swoją drogą jestem ciekawe czy te lagi to wina nędznych serwerów czy coś spieprzyli z optymalizacją. Bo BF4 zawsze lagowało ale nie tak mocno jak po ostatnim patchu/DLC.

Jeśli chodzi o lagi to wyłączyłem sobie opcje VoIP opcjach dźwięku. W czasie gry korzystam party chat PS4. Po wyłączeniu voice IP lagi trochę się zmniejszyły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frags mówił, że na azjatyckich serwerach nie ma rubber bandingu na 64 graczy, ale musicie sie przygotować na to, że pingi mogą skoczyć do takich wartości, że i tak nie będzie się grało komfortowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe. a może kolejne poprawki do trybu komandora ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe. a może kolejne poprawki do trybu komandora ;)

Pisali coś wczoraj o konserwacji przez godzinę. I strzelam, że to pewnie właśnie ten mega duży patch dla comodore na tabletach. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na azjatyckich serwerach, tak jak na wszystkich innych, lagi i `cofanie` wystepuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według moich odczuć na Azjatyckich serwerach nie ma cofania,ale są duże różnice w czasie reakcji tzn.ping szaleje i na jedno wychodzi- i tak jest żenada.


Battlelog już działa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PC dostało DLC. :) 5GB i patcha 500 MB.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLasgoogle, to juz nie wiem;) Ja gram tylko na azjatyckich serwerach, mieszkam w Azji a i tak szarpie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spróbuj na Europejskich może. ;) Przypuszczam, że skoro PC dostało DLC i nie ma rubberbandingu, to na PS4 też za jakiś czas się tego pozbędą. O ile to ten "issue" nie pozwolił im na wydanie dlc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×