Skocz do zawartości
pablos_83

Uncharted 4: A Thief's End

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak.

Wieść o kolejnym Uncharted to dla mnie News Of The Year ! :)

W sumie wiadomo było, że wyjdzie :) ale czekałem na potwierdzenie ! :)

Dla mnie to wielka rzecz :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że doczekam czasu kiedy ludzie będą narzekać na to że wychodzi kolejne Uncharted i do tego na nową generację :D

Dla mnie świetna wiadomość że zabrali się za Uncharted. Kolejne The Last of Us przyjąłbym z takim samym entuzjazmem tylko pod warunkiem że nie pojawili by się Joel i Ellie. Uważam że historia tej dwójki jest genialna właśnie dlatego że jest nie zakończona.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Chyba najlepsza na razie wiadomość odnośnie zapowiedzianych gier na ps4, uncharted było dla mnie jednym z powodów dla których kupiłem ps3. Nie lubię Teaserów bo nic nie pokazują ale ten wydaje się podpowiadać w jakim kierunku pójdzie nowe uncharted, powinno być mroczniej i bardziej dojrzale dla mnie to jak najbardziej na + bo formuła wesołego Drake'a rzucającego dowcipami i strzelającego do wszystkiego co się rusza już się chyba wyczerpała. Czekam z niecierpliwością na więcej szczegółów. Ciekawe ile się będą grzebać, mam nadzieję że nie do 2015 bo wtedy zbyt wczesny ten teaser ale bankowo będzie to produkt z najwyższej półki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądziłem że doczekam czasu kiedy ludzie będą narzekać na to że wychodzi kolejne Uncharted i do tego na nową generację :biggrin:

 

Wiesz Firo, to dla mnie takie pitolenie bez polotu dla samego ględzenia.

Jednen taki na forum był, lub wróci po raz nie wiem który :biggrin: (choć mam nadzieję, że nie :biggrin:)

Marudził przez 3 miesiące na TloU a potem sam w to grał, marudził na GTA5 a potem grzecznie poleciał i kupił :biggrin:

Mnie to już przestało denerwować a bardziej śmieszy :biggrin: i to bardzo :biggrin:

 

Uncharted to marka sama w sobie, czy się to komuś podoba czy nie.

Edytowane przez lennox
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On chyba chciał powiedzieć 60fps :P.

Tak ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sir Francis Drake + RPG to byłaby dopiero jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na RPG zero szans ale Francis bardzo prawdopodobny, a co za tym idzie, siłą rzeczy mniej strzelania a więcej machania szabelką jak to w XVl wieku było. Do tego eksploracja, zagadki i byłby gicior. Jak będzie to co do tej pory to ziew z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyżby szczelanie zza osłonki w 1080p ? :D

A tak serio to oczekuję od ND że wprowadzą MASĄ nowych rozwiązań w gameplayu .

JEśli nie to ogram .... za 2 lata w plusie .

Tyle w temacie, od nowej generacji wymagam czegoś więcej niż podbicia rozdziałki do 1080p (której i tak wiele gier nie osiągnie :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, ale czego niby oczekujesz? Przeciez na mocnych PC oprocz tego ze gry wygladaja lepiej niczym sie za bardzo nie roznia od tych z konsol obecnej generacji  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ale to bedzie NOWA CZESC a nie odswiezona JEDYNKA ? Jak dla mnie to wystarczy zeby byla tak jak poprzedniczka i bedzie miod malina. Ani dwojka ani trojka nie miala zadnego tak wielkiego minusa ktory by mi wadzil Takze jak bedzie conajmniej taka jak poprzedniczki to ja juz bede zadowolony :> Takze niech dodadza tylko do tego 1080p i zadnego spadku ponizej 30FPS i bedzie MISTRZOSTWO SWIATA :>

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RPG, eksploracja, machanie szablą. Patrzę jeszcze raz na nazwę tematu... a niech to jednak jestem w temacie o Uncharted. Co następne? Zadania poboczne w God of War? QTE w Gran Turismo? Ma być widowiskowo i przygodowo rodem z Indiany i poprzednich części. Nie obraziłbym się może na jakieś małe retrospekcje w których wcielimy się w Sir Francisa ale nic poza tym. Uncharted bez Drake'a wyjdzie jak Gears of War bez Marcusa Fenixa. Ta seria jest kwintesencją przygodowego kina i niech tak zostanie.

Mam nadzieję że to dalej będzie strzelanka osłonowa z elementami zręcznościowymi, zagadkami logicznymi ( fajnie jakby były trudniejsze niż do tej pory ), fajną historią i starymi bohaterami.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie chcę wierzyć, że ND zrezygnuje z "trendu" fabularnego, który tak świetnie się sprzedaje.

Głowy nie dam ale coś mi mówi, że będzie to coś podobnego do poprzednich części, tyle że podrasowana jak na PS4 przystało ( i bardzo dobrze, bo udziwnienia mogą tylko coś zepsuć).

 

Pytanie tylko w jakich realiach - las, śnieg, piasek (było) .... może teraz woda ? :)

Niezależnie od wszystkiego cieszę się jak głupi na tą grę :) i żadne marudzenie mi tego nie zepsuje :)

 

Z tym RPG to ktoś tu pojechał i to zdrowo :D

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS4 mogą wrzucić  każdego środowiska po trochu, a i tak pewnie będzie wyglądało zjawiskowo. Oby tylko scenariusz był dopięty na ostatni guzik - reszta mi będzie wisieć. Ciężko oczekiwać rewolucji po takim gatunku, chociaż wiem, że ludzie i tak będą się czepiać na potęgę ("Zrzynka z TR!", "Zrzynka z TLoU, który był zrzynką z Uncharted!", "Zrzynka z Uncharted!") i psuć sobie przyjemność z gry na własne życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze dadza ten numerek 4, chociaz jak do tej pory ND wydawalo tylko 3 gry z tej samej serii, wiec nie wiem :( Drake musi byc, i Boberek ma dubbingowac haha, klasa! Mam tez nadzieje ze wszyscy bohaterowie z poprzednich czesci tez sie tam znajda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno pod względem gameplay'u będzie świetna, chociaż nie liczę na jakieś nowe, wyszukane mechanizmy rozgrywki ;) Bardziej interesuje mnie to co ND pokaże od strony graficznej ;> Niech chłopaki dłubią po swojemu, oby gra wyszła w przeciągu 2 lat max. Ciekawe ile już "ulepili", z tego co kojarzę to wspominali, że nie będą pisali nowego silnika, tylko ulepszali ten który już stworzyli. Poczekamy, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Co jak co, ale o produkcję ND nie trzeba się martwić.

No chyba, że nasze marudy forumowe coś wymyślą i znajdą sobie jakieś "troski" :biggrin:

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie chcę wierzyć, że ND zrezygnuje z "trendu" fabularnego, który tak świetnie się sprzedaje.

Głowy nie dam ale coś mi mówi, że będzie to coś podobnego do poprzednich części, tyle że podrasowana jak na PS4 przystało ( i bardzo dobrze, bo udziwnienia mogą tylko coś zepsuć).

 

Pytanie tylko w jakich realiach - las, śnieg, piasek (było) .... może teraz woda ? :)

Niezależnie od wszystkiego cieszę się jak głupi na tą grę :) i żadne marudzenie mi tego nie zepsuje :)

 

Z tym RPG to ktoś tu pojechał i to zdrowo :biggrin:

A może nie woda, a wóda :))) Już widzę Drake'a jak szuka pozostałości po swoich przodkach jeżdżąc po Polsce. Oczywiście historycznie całość byłaby osadzona w latach świetności Rzeczpospolitej :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może nie woda, a wóda :)

 

I motyw wiecznie pijanego Drake'a, ala John Marston Drunk  :laugh:  

 

A na poważnie, to parę osób już tu wrzuciło linki albo info po agielsku z tropem prowadzącym na Madagaskar i tego raczej trzeba się trzymać analizując filmik. Pewnie wcześniej po drodze zaliczymy misje w innych klimatach, tak jak w U3 przez Londyn, Francję, Syrię aż do piasków pustyni. Jak trafić na Madagaskar? Trzeba byłoby pewnie prześledzić losy takich żeglarzy czy piratów jak Robert Drury, William Kidd i Henry Every, bo prawdopodobnie ich śladami będziemy tym razem podążać. Cała reszta to znaki zapytania, choć nie sądzę byśmy otrzymali coś znacząco odbiegającego od dotychczasowych części, w końcu to jednak kolejna część Uncharted, tyle że w nowej odsłonie. To jak z końcem przygód Ezio w serii AC i nowymi bohaterami w kolejnych częściach  :)

Cytat z innego portalu:

"Widoczna na filmie mapa pokazuje okolice Afryki i Madagaskaru, więc tam zapewne rozegra się akcja czwartej odsłony Uncharted. Z offu dobiega nas głos nowego bohatera, którym - jak wskazali niektórzy gracze - może być niejaki Robert Drury. To brytyjski marynarz, który na początku XVIII wieku rozbił się na Madagaskarze, gdzie spędził piętnaście lat w niewoli. Z kolei motto "For God and Liberty" było mottem pirackiej utopii Libertalii, czyli - jak pisze ciocia Wikipedia - "rzekomej republiki pirackiej, istniejącej pod koniec XVII wieku na Madagaskarze". Ile Sainte-Marie (po naszemu Nosy Boraha, dawniej Santa Maria) była kryjówką piratów w tym samym czasie, w której rezydowali m.in. William Kidd oraz Henry Every, co tłumaczy widoczny na zwiastunie napis "Every betrayed us all", czyli "Every nas wszystkich zdradził". Do wspomnianej zdrady miało dojść po jednej z wyjątkowo udanych wypraw Every'ego, gdy zdobył potężny, wyładowany bogactwami statek Ganj-i-sawai, po czym oszukał swoją załogę i uciekł z ogromnym łupem wraz z grupą najbardziej zaufanych ludzi. Podobno do fortelu doszło w okolicach... Madagaskaru. Około 23 sekundy w okolicach litery E widać też zbitkę symboli, która może odwoływać się do szyfru Templariuszy."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sieci właśnie pojawiły się dwa filmiki rzekomo przedstawiające silnik na którym będzie chodził nowy Unchartd. Mimo, że kręcone to jest jakby z ukrycia, robi wrażeni. Widać min. wodę, statek na wzburzonym morzu, piasek oraz piramidę. Filmy były na vimeo ale zostały już usunięte, jako, że w internecie nic nie ginie, zaraz pewnie ktoś je z powrotem wrzuci. Filmiki umieścił ktoś z ekipy ICE (specjalna grupa ludzie odpowiedzialni w Sony właśnie za grafikę, udoskonalanie narzędzi developerskich).

 

Prawdopodobnie filmy są autentyczne, z jakiegoś powodu już zostały usunięte, a pod drugie, jakiś czas temu czytałem plotkę, że pierwszy pokaz nowego Uncharted będzie przedstawiał level z łodzią na wzburzonym morzu.

 

Ok, filmik okazał się oszustwem, fałszywy alarm. ;)

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem wszelką nadzieje, że w tym roku zagram w U4. Liczyłem na paździenik / listopad ale raczej nic z tego. Zbyt cicho jest do tej pory :(

Cóż - 2015 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głowna scenarzystka w U2 i U3 opuściła szeregi ND, tak więc jest szansa na zmianę w stylu prowadzenia fabuły. Jednym się to spodoba, innym nie, ale fakt jest faktem.

 

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2014/03/05/a-look-back-at-amy-hennig-39-s-career-so-far.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja straciłem wszelką nadzieje, że w tym roku zagram w U4. Liczyłem na paździenik / listopad ale raczej nic z tego. Zbyt cicho jest do tej pory :sad:

Cóż - 2015 :sad:

Pierwszy pokaz w czerwcu na E3. U2 też pokazali w czerwcu, a premiera była w ten sam rok.

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pokaz w czerwcu na E3. U2 też pokazali w czerwcu, a premiera była w ten sam rok.

 

Tak, to prawda.

Jednak przy U3 zapowiedzieli ją jakoś w grudniu, czyli 11 miesięcy przed premierą. Stad właśnie moje obawy co tego roku i premiery U4. 

Chciałbym jednak, by było tak jak napisałeś One :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Latest version of Uncharted 4 is bananas, simply bananas. Uncharted 4 is a darker, story heavy game. Blended with awesome epic moments.

https://twitter.com/Tidux

 

Info chyba prawdziwe, zwłaszcza, że scenarzystka poprzednich części odeszła z ND właśnie dla tego, że nie zgadzała się decyzjami co do nowego Uncharted. Pewnie nadal chciał przygody w stylu Indiana Jonesa, a tu szykuje się poważne Uncharted.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×