Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Szybkie pytanie do tych co grali obydwoma - Fabregas czy Mata lepszy na CAM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie do tych co grali obydwoma - Fabregas czy Mata lepszy na CAM?

Dla mnie Mata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Fabregas jest lepszy:) ale na CDM. Mate mam na CAM ale za mulowaty. Kupilem Oscara za niego i się okaże co lepsze:d

Dzięki za pomysł z kupowaniem paczek:d R.Lewandowski u mnie jest od dziś:) teraz zastanawiam się czy budować skład Bundesligi czy pogonic go:d

Edytowane przez mihail1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto lepszy bo stać mnie na kogoś z tej dwójki S.Aguero czy E.Hazard?

Zależy do jakiej gry.

 

http://www.futhead.com/15/players/72/eden-hazard/

 

http://www.futhead.com/15/players/40173/sergio-aguero/

 

Creator rating 75-83,wydaje się,że tu jest spora różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto lepszy bo stać mnie na kogoś z tej dwójki S.Aguero czy E.Hazard?

Kun :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto lepszy bo stać mnie na kogoś z tej dwójki S.Aguero czy E.Hazard?

Aguero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuszą nie te paczki po 25k...

Kupiłem jedną i sam syf :( Za każdym razem mówię sobie "nigdy więcej"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyobraźnia działa,szczególnie po obejrzeniu filmików na yt,albo kiedy na forum jakiś szczęściarz się pochwali kto wypadł z paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety wyobraźnia działa,szczególnie po obejrzeniu filmików na yt,albo kiedy na forum jakiś szczęściarz się pochwali kto wypadł z paczki.

Mi w piątek wypadł Bale, więc ciągnie, ciągnie...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej edycji kupiłem łącznie ze 4 paczki, ciągnie do paczek ale zawsze sobie powtarzam przypomnij sobię co było w 14-tce i mi wtedy przechodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj grałem mecz z kolesiem,który dysponował dosyć wysokobudżetowym składem.Cały czas trzymał sprint i w połączeniu z dużym pace jego piłkarze biegali,jak huragan.Trudno było nadążyć i miał dużą przewagę w szybkości...wrzucił mi 2-0.W 80 minucie od tego trzymania sprintu z zawodników zeszła para i zaczęła się ociężała gra,w której trzeba było zbudować jakąś akcję.W 85 minucie zdobyłem kontaktowego gola i dalej napierałem.Miałem nadzieję,że w doliczonym czasie uda mi się zdobyć bramkę i....gość widząc co się dzieje rozłączył się w 90 min.Zaliczyło mu oczywiście 2-1.Jest tak,że przy rozłączeniu po którejś minucie nie zalicza ucieczki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tej edycji kupiłem łącznie ze 4 paczki, ciągnie do paczek ale zawsze sobie powtarzam przypomnij sobię co było w 14-tce i mi wtedy przechodzi :)

Ja na odwrót mam, przypominam sobie co miałem w paczkach z 14 i otwieram z chęcią :) I w tej części też nie jest źle ;) sprawia mi to przyjemność bo nie wydałem ani złotówki na FP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakoś szczęścia do paczek w 14-tce gdyby nie paczki to miałbym Ronaldo a taki miałem cel i niestety się nie udał w 15-tce jego cena jest tak wysoka że raczej też nic z tego :)

Nawet jak w 14-tce dawali te darmowe paczki na rocznice to też sam szmelc trafiałem, moje konto jest u nich na jakiejś czarnej liscie dlatego nie otwieram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to samo, w 13 rozbilem system. 2x hazard, aguero, 2x bale, alves i robben. W 14 neuer, lewy, rooney itpa w 15 if emenike lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam jakoś szczęścia do paczek w 14-tce gdyby nie paczki to miałbym Ronaldo a taki miałem cel i niestety się nie udał w 15-tce jego cena jest tak wysoka że raczej też nic z tego :)

Nawet jak w 14-tce dawali te darmowe paczki na rocznice to też sam szmelc trafiałem, moje konto jest u nich na jakiejś czarnej liscie dlatego nie otwieram :)

W 14 za darmo dostałem SIF Messi  ;)  ale też łatwo można było zarobić na drogich zawodników, w 15 musiałem nieźle oszczędzać na Ibrahimovića w którego zakupie pomógł Aguero z paczki. Ale warto było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ibrą nie umiałem grać nawet głowy u mnie nie był w stanie wygrać, wogóle jakoś tymi mocnymi kartami nie gra się tak jakbym się spodzieał tzn. nie widać aż takiej różnicy w tej edycji, Robben z 9 metrów kopie w aut zamiast na bramkę, Bale jakis sztywny nie wiem co jest ale nie czuję tego jakoś tak jak w poprzedniej edycji, najbardziej mi brakuję strzałów płaskich z za pola karnego, jak sobię przypomnę jakie bramki Robbenem albo Hulkiem tots strzelałem w czternastce to aż mi się nie chce w tą edycję grać bo tutaj takiej nie strzelisz chyba że loba z daleka.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Ibra jest lepszy niż Messi w 14 ;) tricki, strzały i jego siła dają przewagę, a gra nim sprawia przyjemność, pace nie jest potrzebny :)

Robbenem nie grałem ale już sporo bramek z daleka strzeliłem Pedro, Ibrą, Cavanim, IF Krossem i innymi

Edytowane przez whitejin13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bug, gra zinterpretowała tamten strzał jako bramkę i uruchomiła się cieszynka drugiego zawodnika, który zaczął kręcić salta zamiast dobić piłkę główką.

 

PS FIFA to nie jest symulator piłki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×