Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym nie pogardził kolorowym Ibrą, ale raczej będzie poza moim zasięgiem :p

Kto lepszy na RW Vela czy Navas? Chemia 10 u jednego i drugiego.

Nie lepiej wziąć Deulofeu z jego weak foot 4*?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie pogardził kolorowym Ibrą, ale raczej będzie poza moim zasięgiem :P

Kto lepszy na RW Vela czy Navas? Chemia 10 u jednego i drugiego.

Navas w tym roku ssie pałke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrałem mecz decydujący o AWANSIE do 5 ligi, ostatni mecz w lidze, kurwa mać, bramka w 90 minucie dla mnie na 4-3, lagi, nerwy, pot na czole... Wychodzę, nie dostaję naliczonej kasy, ale dalej jest wynik 4-3, wychodzę do menu... Dalej mam 13 punktów i -2 mecze, które rozegrałem (1-1) (4:3). 

Nie wiem czy to wina pieprzonego EA czy klątwa 6, kurna!... Ligi. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że tylko ja tak mam - nerwy, pot i trzęsące ręce :D a tu już któryś raz się temat powtarza. Maksym jestem z Tobą - dziś wreszcie wróciłem do tej przeklętej 6 ligi. Jak znów spadnę w okolicznościach podobnych do poprzednich, to robię przerwę od fut online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam wasz ból, ja dzisiaj znowu awansowałem do 2 i zostałem w 3 i to już 3 raz, ostatni mecz zaliczyło tylko coinsow nie przyznało. Tyle miesięcy po premierze i jeszcze tego nie załatali

Edytowane przez Veezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurwa! 

Znowu...

 

6ylk5c.jpg

 

16c40v4.jpg

 

I dalej mam 13 punktów... 

 

I to w mordę po takim golu...

 

 

Aha, Ibra zostaje w drużynie...

 

Sithman, musiałem bluzę ściągnąć, bo lało się ze mnie z nerwów... Ostatni mecz o awans, idę z gościem łeb w łeb, z tym, że to ja ciągle goniłem wynik... i 90 minuta na 4-3. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyczną sytuację jak Twoja MaxyM opisałem kilka stron wcześniej :biggrin: W następnym sezonie awans do upragnionej 5, tym razem bez takich cyrków, czego i Tobie życzę ;)

Edytowane przez Mariusz1501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maxym daj sobie spokój na razie, bo chyba serwery głupieją. Mi np. nie pokazuje niczego w transfer market i gra twierdzi, że mam zmienić opcje wyszukiwania, a tylko nazwiska piłkarzy wpisuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironia losu... Od Września nie mogłem awansować do 5 ligi, dziś awansowałem 2 razy pod-rząd i chuj... Dalej w 6 i jeszcze zabrane punkty i kasa... Może komisja licencyjna mnie dopadła i mam jakieś zaległości dla kopaczy... WTF!!!

 

Sithman, wysłałem ci wiadomosć na PSN i tu, bo coś ewidentnie jest spierdzielone. 


Ej, a czego Wy nie śpicie - bezsenne noce, po PSN chodzę? - parafrazując klasyka.

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by kto pytał w sezonach wszystko smiga jak należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np zmieniłem się od czasu mojej pierwszej fify, czyli 14. Juz nie przeżywam, nie bluzgam, nie awanturuję się z żoną o nadmierne emocje. Po prostu biorę to na klatę. Nie idzie, to odkładam pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np zmieniłem się od czasu mojej pierwszej fify, czyli 14. Juz nie przeżywam, nie bluzgam, nie awanturuję się z żoną o nadmierne emocje. Po prostu biorę to na klatę. Nie idzie, to odkładam pada.

Czyli kolego starość dopada... Trzydziestka mija, worek dłuższy od kija.. ;p

A tak na poważnie, to zazdroszczę, wczoraj jak mi przeciwnik wsadził siate to na całe mieszkanie poszła siarczysta kuźwa, aż reprymende od małżowiny dostałem..

A co do FUT jak to jest z kupnem coins'ow? Za pierwsze dostaję ostrzeżenie a przy następnym mogę wyhaczyć bana?

Edytowane przez otacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnych ostrzezen a tymbardziej banow... Nie kupowalem coinsow, ale wiem to od ludzi, ktorzy kupili cala mase tego i 0, slownie zero maili od ea ;)

Czyli tak jak mowilem wczesniej, nic nie beda robic, tylko strasza. Chyba tylko na pc cos tam wysylali, bo latwiej kontrolowac tam, ale jak mozna grac w fife na pc?! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię trochę więcej coinsów niż planowałem, jakieś propozycje składu za milion z bpl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu wstrzymałbym się teraz z budowaniem składu i poczekał przynajmniej do świąt :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tak zrobić, ale jestem ciekaw propozycji, czemu w święta ceny mają pójść w dół? Jakieś tanie paczki czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko poleci na łeb xD Paczki, konsole pod choinką, przygotowania do TOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej wziąć Deulofeu z jego weak foot 4*?

On jakoś mi nie odpowiada, nie oferuje nic bo za szybkością bo prawie każdy ma go w BBVA, mi wystarczy mocna lewa do szczęścia :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zadnych ostrzezen a tymbardziej banow... Nie kupowalem coinsow, ale wiem to od ludzi, ktorzy kupili cala mase tego i 0, slownie zero maili od ea ;)

Czyli tak jak mowilem wczesniej, nic nie beda robic, tylko strasza. Chyba tylko na pc cos tam wysylali, bo latwiej kontrolowac tam, ale jak mozna grac w fife na pc?! :D

Grałem w latach 2000-2009 i w w fife 14 na PC i uwierz ze można, jest mnóstwo turniejów lig itp ogólnie więcej Polaków gra na PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też to spotkało... Nie nalicza coinsów, pkt, ani meczy... Bez sensu.

yPFxx32.jpg

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w latach 2000-2009 i w w fife 14 na PC i uwierz ze można, jest mnóstwo turniejów lig itp ogólnie więcej Polaków gra na PC

Ale tam zadnego poziomu nie ma a w dodatku mnostwo cheaterow(trainerowcy, cxy jak to tam sie zwalo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix pisał o 4 lidze gdzie zmiótł wszystkich, coś w tym jest bo ja wczoraj przez 4 lige przelecialem na statusie 6-1-1, gdzie porazke mi zaliczyło po wywaleniu z serwera. Wrócil stary syndrom - jeszcze tylko jeden mecz, a nie spodziewalem sie tego po tym jak zaczalem na tą gre bluzgac przed wyjsciem patcha. PES jak czytam sąsiednie forum dalej sie nie podniosł z rozgrywkami online wiec moge sobie pogratulowac ze na swieta dokonalem dobrego wyboru :biggrin:

 

Sprzedłem Teveza kupilem Vidala, wróciłem do gry Palacio i Rossi z przodu, przerzucilem sie na 4-2-2 i jeszcze wieksza frajda ,  Vidal swietny. Teraz musze uzbierac jeszcze na Pogbe , a cena jego z kosmosu w porównaniu do reszty graczy serie A.

Możesz wrzucić swój skład bo też gram Serie A takim samym ustawieniem? I też ten sam atak

Edytowane przez aniolekPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tam zadnego poziomu nie ma a w dodatku mnostwo cheaterow(trainerowcy, cxy jak to tam sie zwalo)

W 14 doszedlem do 4ligi i przestalem grac sezony wtedy wciagnalem sie w turnieje, nie powiedzial bym ze poziom gry jest slabszy, tutaj platforma nie ma nic do rzeczy. Co do cheatow czy cokolwiek miales na mysli nie wiem bo nie spotkalem sie z tym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bartbuks trzymając dziecko w rękach ciężko się denerwować :biggrin: Gorzej jakby ktoś kajtem rzucał :biggrin:

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×