Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe, czy Messi w 16 bedzie mial 4 gwiazdki slabszej nogi :) ostatnio dosc czesto z niej pakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak się zna tylko piłkarzy ``on the top`` to większość będzie podobna zupełnei do nikogo :P

 

 

Nie, po prostu Bundesligę zawsze miałem gdzieś... Chociaż słyszałem, że mają polską Borusię. :telephone:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu Bundesligę zawsze miałem gdzieś... Chociaż słyszałem, że mają polską Borusię. :telephone:

Balazs Dzsudzsak gra w Dinamo Moskwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle wiem, ale z pyska podobny zupełnie do nikogo.  :search:

Ty nie chcij wiedzieć jak on ma na imię :laugh:

 

A post o "znaniu piłkarzy z topu" pominę milczeniem, bo gdyby zorganizować konkurs na nietrafienie postem roku, to byłby w czołówce nominowanych :P

 

edit: ubiegł mnie Tom z tym imieniem.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie chcij wiedzieć jak on ma na imię :laugh:

 

A post o "znaniu piłkarzy z topu" pominę milczeniem, bo gdyby zorganizować konkurs na nietrafienie postem roku, to byłby w czołówce nominowanych.

 

edit: ubiegł mnie Tom z tym imieniem.

Tak? a to dlaczego ?

Jak już coś zaczynasz pisać to pisz konkretnie :)

Za stary jestem na jakieś podchody, mimo że pewnie dla wielu tutaj  liczba postów ma znaczenie :biggrin:

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Balazs Dzsudzsak gra w Dinamo Moskwa :)

 

Kompromitacja...  :whistling:

 

Nie wiem co mi się ubzdurało. :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, po prostu Bundesligę zawsze miałem gdzieś... Chociaż słyszałem, że mają polską Borusię. :telephone:

Mała ignorancja wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała ignorancja wychodzi.

To nie ignorancja, to raczej brak zainteresowanie niemiecką piłką... Jestem Warszawiakiem i prędzej zapiszę się do koła gospodyń domowych na warsztaty haftowania, niż będę ekscytował się niemiecką ligą i jej piłkarzami. 

Jeszcze ci napiszę, że jak słyszę "polska Borussia Dortmund" to nie wiem czy śmiać się czy płakać. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak? a to dlaczego ?

Jak już coś zaczynasz pisać to pisz konkretnie :)

Za stary jestem na jakieś podchody, mimo że pewnei dla wielu tutaj  liczba postów ma znaczenie :biggrin:

Spoko, nie szukałem zaczepki. Mam nadzieję, że Maxym nie będzie miał mi za złe to co teraz napiszę. Ostatnio grając w FUT trochę się zgadaliśmy na temat piłki i okazało się, że mamy wiele wspólnego. Tzw. top nas mało interesuje, ale jakbyś chciał pogadać o lidze polskiej, albo o historii piłki to zapraszam. Dzisiaj większośc to gwiazdorki - "pedałki". Dla mnie piłkarz to był Zidane, Cantona, Keane (ponad nimi Deyna). Oczywiście ciężko nie znać tzw. topu żyjąc w świecie mediów, ale mało mnie to pociąga. Może trochę lubię Ibrahimovica, ewentualnie szanuję Ronaldo. Tyle.

I sorki za off top, ale chciałem odpowiedzieć "za staremu" koledze :)

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie szukałem zaczepki. Mam nadzieję, że Maxym nie będzie miał mi za złe to co teraz napiszę. Ostatnio grając w FUT trochę się zgadaliśmy na temat piłki i okazało się, że mamy wiele wspólnego. Tzw. top nas mało interesuje, ale jakbyś chciał pogadać o lidze polskiej, albo o historii piłki to zapraszam. Dzisiaj większośc to gwiazdorki - "pedałki". Dla mnie piłkarz to był Zidane, Cantona, Keane (ponad nimi Deyna). Oczywiście ciężko nie znać tzw. topu żyjąc w świecie mediów, ale mało mnie to pociąga. Może trochę lubię Ibrahimovica, ewentualnie szanuję Ronaldo. Tyle.

I sorki za off top, ale chciałem odpowiedzieć "za staremu" koledze :)

 

W pełni się z Tobą zgadzam @Sithman_PL jeśli chodzi o dzisjiejsze gwiazdy. Piłkarze pokroju Erica Cantony czy Keana to dla mnie wzór ``tamtych `` czasów jako kibica MU.

Jeśli tylko znajdę czas, chętnie porozmawiam nt piłki sprzed 15-20 lat :)

Nie odpowiedziałeś jednak na post, ale już nie ważne, zrozumiałem aluzję z powyższej wypowiedzi.

pzdr :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to taka różnica, dla nas TOP piłkarzy już był... Teraz są gwiazdy. 

Jak takiego Neymara można traktować poważnie? Tchórzofretka na łbie, płacze, wywraca się, showman... Kolorowe buciki... Gość wygląda jak z jakiegoś japońskiego boys bandu. 

Niestety coraz częściej tak to wygląda... 

Lubię BPL, bo tam nie ma miejsca dla piłkarskich primadonn... 

Dla mnie wielcy piłkarze już byli, grali po męsku* bez żelu na łbie w czarnych korkach i za dużych koszulkach, bez tej całej otoczki modern football... Od której się chce rzygać. 

Mam dla kilku piłkarzy szacunek z obecnego pokolenia - szkoda, że większość z nich niedługo kończy karierę... 

Reszta... Nie mam już 15/18 lat, nie mam czasu na granie po 20h dziennie w CM/FM... Oglądanie każdego meczu, itd.

Zrozumiecie to za jakiś czas... 

Tak samo jak z muzyką... Sentyment, wspomnienia do dawnych utworów - nowe? Kogo to obchodzi.

Jak ja byłem w liceum, to np. w polskim HHP wychodziło 6 płyt na rok, każda była dobra...

Teraz wychodzi z 1200... Kto ma na to czas? 


Dodam jeszcze, że ja jestem z tego pokolenia co kibicują jednemu klubowi rodzimemu, a sympatyzuje jakiemuś innemu...

Dla mnie podniecanie się i kłótnie o np. BD vs BM, czy B - R, będąc Polakiem są niezrozumiałe...

I tu jeszcze jedna przewaga angoli, oni mogą mieć całe życie drużynę w 6 lidze... I będą jej do śmierci kibicować, mając wyjebane czy zza miedzą nie gra inna w LM. 

 

 

*Nie dotyczy Włochów - oni zawsze płakali. 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni się z Tobą zgadzam @Sithman_PL jeśli chodzi o dzisjiejsze gwiazdy. Piłkarze pokroju Erica Cantony czy Keana to dla mnie wzór ``tamtych `` czasów jako kibica MU.

Jeśli tylko znajdę czas, chętnie porozmawiam nt piłki sprzed 15-20 lat :)

Nie odpowiedziałeś jednak na post, ale już nie ważne, zrozumiałem aluzję z powyższej wypowiedzi.

pzdr :)

No widzisz, czyli nie trzeba wojować, pisać aluzji o nabijaniu postów, bo można znaleźć wspólny język. Ja również, jak już mam wybrać jakąś drużynę z tzw. "zagramanicy", to sympatyzuję z MU (i trochę Real, ale to dłuższa historia).

 

Kibicuję zaś jednej polskiej i to od kołyski - Legia Warszawa.

 

p.s. nie wiem na które pytanie z posta nie odpowiedziałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać , nic ująć :)
widzę, że znaleźlibyśmy wspólny język dość szybko   :cool2: 
żeby nie było znowu offtopic.

Skład jakiegoś dzieciaka, co darł ryjka cały mecz ... 

 

avs9aq.jpg

 

dodam, że z Aidena z prawej strony był Diego Costa :)
Skąd się tacy ludzie biorą, byle poupychać ...

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź ta na praw bonki bo juz nudzicie. Dwa profesory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idź ta na praw bonki bo juz nudzicie. Dwa profesory

post-21356-0-86099900-1418248754_thumb.j

 

 

Maxym ten Twój Bala(z)s śmiga aż po 11K :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Clichy na LB, dzięki poradom zacnego grona z tego tematu wziąłem właśnie jego i wymiata. Ewentualnie Baines.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to taka różnica, dla nas TOP piłkarzy już był... Teraz są gwiazdy. 

Jak takiego Neymara można traktować poważnie? Tchórzofretka na łbie, płacze, wywraca się, showman... Kolorowe buciki... Gość wygląda jak z jakiegoś japońskiego boys bandu. 

Niestety coraz częściej tak to wygląda... 

Lubię BPL, bo tam nie ma miejsca dla piłkarskich primadonn... 

Dla mnie wielcy piłkarze już byli, grali po męsku* bez żelu na łbie w czarnych korkach i za dużych koszulkach, bez tej całej otoczki modern football... Od której się chce rzygać. 

Mam dla kilku piłkarzy szacunek z obecnego pokolenia - szkoda, że większość z nich niedługo kończy karierę... 

Reszta... Nie mam już 15/18 lat, nie mam czasu na granie po 20h dziennie w CM/FM... Oglądanie każdego meczu, itd.

Zrozumiecie to za jakiś czas... 

Tak samo jak z muzyką... Sentyment, wspomnienia do dawnych utworów - nowe? Kogo to obchodzi.

Jak ja byłem w liceum, to np. w polskim HHP wychodziło 6 płyt na rok, każda była dobra...

Teraz wychodzi z 1200... Kto ma na to czas? 

Dodam jeszcze, że ja jestem z tego pokolenia co kibicują jednemu klubowi rodzimemu, a sympatyzuje jakiemuś innemu...

Dla mnie podniecanie się i kłótnie o np. BD vs BM, czy B - R, będąc Polakiem są niezrozumiałe...

I tu jeszcze jedna przewaga angoli, oni mogą mieć całe życie drużynę w 6 lidze... I będą jej do śmierci kibicować, mając wyjebane czy zza miedzą nie gra inna w LM. 

 

 

*Nie dotyczy Włochów - oni zawsze płakali. 

Ja sie nie zgodze, bo tak samo mozna porównac lata 90 i tych pilkarzy z lat 90tych do lat 50tych kiedy gral Pele. Moze i dzisiaj niektorzy wygladaja jak cioty ale co z tego? taka moda , takie czasy. za 50 lat to messi i ronaldo beda stali obok pele maradony w aleji legend.

Kiedys były modne wąsy i fryzura na czeskiego hokeiste dzisiaj fryzurki i rurki.

 

Nigdzie tez nie jest napisane ze bedac Polakiem trzeba polskim druzynom kibicowac, poziom jest tak zenujacy ze serce sie kraje jak sie to oglada, kibicuje swojemu lokalnemu klubowi patrze na wyniki , trzymam kciuki ale sorry ogladac sie nie da tak jak i calej polskiej ektraklasy.

 

Mocno konserwatywnie do tego podchodzicie, ja juz swoje na karku mam bo blizej mi do 40tki niz 20tki i czerpie wielka radosc z ogladania obecnych meczy czy to ligii mistrzów czy rozgrywek zagranicznych lig, Pilka jest o wiele szybsza , bardziej finezyjna niz te 20 lat temu. Ja nie wybrzydzam :biggrin:

 

A wracając do UT i konczac offtop z mojej strony, trafil ktos cos sensownego w paczkach?  Ronaldo ST troche na rynek wpadłoale cena zabójcza.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie będzie takiego crashu, jak w momencie gdy do paczek wleciał Messi RB. Wówczas był przynajmniej ten czarny piątek, poniedziałek. Czekać trzeba do świąt ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba czekać na specjalne paczki ale faktycznie ceny nie spadają zabardzo, wcale nie ma sie co dziwić ea chyba nie bardzo rozdaję sify Ronaldo na całym markecie tylko 10 sztuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, gdybym dzisiaj sprzedal sklad, a nie wczoraj to bylbym 300k-500k do przodu, a tak dupka :p

Trzeba uwierzyc w magie swiat :p

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to 500k dla takiego oligarchy :) też dałem się podpuścić magii Ronaldo st i przez to jestem ze 400k w plecy na paczki ponad 300k i niepotrzebnie się pozbyłem Clichiego if x3

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie szału z crashem nie ma, co poniektórzy zawodnicy juz wracaja do poprzednich cen. Duzo nie zarobilem :mellow:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×