Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie zastanawiam nad zakupem Rooneya IF jutro, bym go chcial sprzedac juz w piatek, myslisz, ze to dobry pomysl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia albo zaryzykujesz w pierwszych IFach, które będą na rynek i kupisz w dobrej cenie albo lepiej poczekać 24h, jak ceny się unormują i w nocy szukać promocji.

Ewentualnie jak się wszyscy tłuką o cenę to ustawić minimalnie niższą cenę na kup teraz i klikać... Zaskakujące błędy ludzie robią z tą wyceną. 

1. Opcja jest ryzykowna, sam się wpierniczyłem z Glikiem IF... Nakupowałem 5... O matko ale przepłaciłem. 

Choć ze 3 razy miałem złote strzały. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak maja byc paczki za 100k caly czas to troche inaczej powinno byc, wie ktos o ktorej godzinie najtaniej sa zawodnicy podczas takich paczek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Sancheza IF takim sposobem, chyba za 400K... A sprzedałem za 900K, po 2 tygodniach. ;)

Nie ma złotego środka... Trochę szczęścia i refleksu. 

Wczoraj przez "refleks" kupiłem 88 Silvę za 360K, ale na szczęście po 30 minutach odsprzedałem za 410K. 

Kupiłem też wczoraj IF Piszczka (kolejny raz) za 401K, sprzedałem za 520K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Byki.Wszystkiego najlepszego w nowym roku Przede  wszystkim życzę WAM  Zdrowia I nie zapominajcie o Zonach dzieciach i kochankach fut to tylko fut.Ja na razie się zdrzemnę bo jestem oddłużony i znów gra mi nie idzie. Jak wstanę planuję znowu powrót do 3 ligi a potem znowu w zacnym gronie

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Young LWB musze go mieć i przerobic na lb !!!! Absolutly must have :biggrin: Na to, że go trafie w paczce szans ni ma, więc trzeba będzie go zakupić :)
Ciekawe jaką cene osiągnie ale sądzę, że max 50 000 :)
Inna sprawa, że lekko trzeba będzie zmodyfikować sposób obrony bo gość ma 36 DEF :biggrin:

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obroną 36?  :blink:

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z obroną 36?  :blink:

yes :)

Realnie to jest typowy skrzydłowy ale przerobiony przez menago na LB badź LWB :)

W obronie jest raczej słaby, ale przy kontrach jego szybkość i zwinność się przydaje. Już próbowałem go jako LM wystawiać na LB i nawet nieźle to wyglądało :)

Kozak gościa znalazłem do BPL składu :) Patrick Van Aanholt :) LB polecam to sprawdzenia

http://www.futhead.com/15/squads/12061220/

i tak to sobie wyobrażam jak dołączy Ashley :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yes :)

Realnie to jest typowy skrzydłowy ale przerobiony przez menago na LB badź LWB :)

W obronie jest raczej słaby, ale przy kontrach jego szybkość i zwinność się przydaje. Już próbowałem go jako LM wystawiać na LB i nawet nieźle to wyglądało :)

Kozak gościa znalazłem do BPL składu :) Patrick Van Aanholt :) LB polecam to sprawdzenia

http://www.futhead.com/15/squads/12061220/

i tak to sobie wyobrażam jak dołączy Ashley :)

A ten RM to tak, bo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten RM to tak, bo?

Na pomysł z Cuadrado wpadłem, bo się zdecydować nie mogę. Mam Sancheza, Walcotta, Williama i Lennona i tak co parę meczy zmieniam coby nie było monotonii :)

Raczej na dłuższą mete to nie przejdzie pewnie tak jak pomysł z Depayem na LM. Musze mieć w chemii zielono bądź przynajmniej orange :)

Ale dobrze mi się nim gra to se chłop siedzi na RM :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliście, że nie można wystawić zawodnika za więcej niż 15,000,000? 

Inaczej SIF Ronaldo kosztowałby ze 25 000 000 :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te posty i dochodzę do wniosku,że duża część forumowiczów  to handlowcy-tanio kupić drogo sprzedać,gracie coś Panowie czasem?

A przy okazji-Najlepszego w Nowym Roku!!!

Edytowane przez unki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25k ale czego? złoty, euro czy kolumbijskich pesos ?

Zmiotłeś mnie tym tekstem z Killera :D

btw o van Annholt pisałem juz wcześniej, mega kozak :D taki Young właśnie, ale on sobie przy okazji calkiem dobrze radzi w obronie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedzieliście, że nie można wystawić zawodnika za więcej niż 15,000,000? 

Inaczej SIF Ronaldo kosztowałby ze 25 000 000 :biggrin: .

Zasadnicze pytanie... sprzedałbyś CRa ST za 15kk? 15kk to naprawdę nie jest dużo, przy tych cenach co mamy obecnie (dla kolekcjoner kart/składów ofc). Fakt, w 14 po sprzedaży Ronaldo Toty byłem w stanie zbudować full tots bpl. Brakło przy BBVA, gdzie musiałem uderzyć ze znacznie większym kapitałem. :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadnicze pytanie... sprzedałbyś CRa ST za 15kk? 15kk to naprawdę nie jest dużo, przy tych cenach co mamy obecnie (dla kolekcjoner kart/składów ofc). Fakt, w 14 po sprzedaży Ronaldo Toty byłem w stanie zbudować full tots bpl. Brakło przy BBVA, gdzie musiałem uderzyć ze znacznie większym kapitałem. :P

 

Nie, nie sprzedałbym... Wolę go mieć, 15 000 000, to tak jak napisałeś - wcale nie powala... Kilka otwarć, kilka IF i po kasie. A tak jest uśmiech na gębie jak się nim gra i słyszy się przy pokazywaniu składów, jak ktoś drze ryja przez mikrofon.  

Sprzedałem IF Aguero za 2 800 000 i teraz żałuję, ale odkupię. ;)

Choć przyznam, że chciałem go dziś jeden raz władować na QS za 25KKK :D .

Ciekawy byłem czy trafi się jakiś alko transfer :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, ze dajac Younga(LWB) na LM do BPL ba nawet na LW on bedzie miec i tak 10 chemii?

Tak przynajmniej bylo w 14

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś taki składzik sobie zbudowałem i w 1 lidze ani jednego meczu nie przegrałem 

http://www.futhead.com/15/squads/14511495/

 

Fajny skład.

Ja nie mogę się przekonać do Costy.

Z 10 razy miałem w drużynie, za każdym razem sprzedawałem.

No nie mogę się nauczyć nim grać... 

Pomijam pudła, które nim miałem ale jakoś nie potrafię się nim odnaleźć w polu karnym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny skład.

Ja nie mogę się przekonać do Costy.

Z 10 razy miałem w drużynie, za każdym razem sprzedawałem.

No nie mogę się nauczyć nim grać... 

Pomijam pudła, które nim miałem ale jakoś nie potrafię się nim odnaleźć w polu karnym. 

Ja aż do dziś go nie kupowałem bo go w realu nie trawie, ale zaliczyłem tyle pudeł IF Cisse, że skończyły się sentymenty :D Costa w polu karnym strzela 9/10 sytuacji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aż do dziś go nie kupowałem bo go w realu nie trawie  :)

O tym argumencie zapomniałem, też nie mogę znieść prostaka... :biggrin:

 

No nic, mam go, sprawdzę go z Aguero, dam mu ostatnią szansę. 

Choć kombinuje jak połączyć Aguero z Suarezem w BPL, szkoda, że łączników urugwajskich jest w BPL 3... I każdy jest totalnie beznadziejny. 

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Najlepszego w nowym roku. Krótko na tym forum ze stażem stoje ale przynajmniej w tym temacie można spotkać osoby które prowadzą merytoryczną dyskusje :) Wielkie pzdr. Zdrówka ! :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyłapałem IF Pedro za 68k, trochę klikania było, ale się opłaciło :)

Maxym ogólnie ciężko się łączy Aguero z jakimkolwiek sensownym ST z BBVA poza Messim, dlaczego nie spróbujesz tego wariatnu? IF Aguero + Messi + SIF Ronaldo... Jeszcze sobie w pomocy ustaw Bale i Neymara, o obronę prawie nie będziesz musiał się martwić ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie tego IF Younga jak trochę cena spadnie, tylko lewa strona będzie odkryta strasznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×