Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam,czy jest ktoś lepszy na ST zamiast Aguero?

Od kiedy udało mi się zakupić typa,gra całkiem przyjemnie,u poprzednich dwóch właścicieli rozegrał 14 meczy z jedną tylko bramką,u mnie przy 13 ma 14 strzelonych.Moje pytanie wzięło się stąd,że kilka razy widziałem typów,grających np.bpl i na st mających Ibrę,Mandzukicia.Widać,chemia nie ma aż tak wielkiego znaczenia(chyba)

Ktoś z Was próbował takiej koncepcji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie, próbuję sie zalogować na Webapp przez phona, nigdy tego nie robiłem wcześniej i woła na mnie kod, kliknąłem, żeby wysłali na maila , ale lipa nic mi nie dochodzi , ani w skrzynce ani w SPAM, orientuje sie ktoś w czym może być problem ? co robie źle ?

 

edit:  Ok już mam, nie korzystam z tego maila, dawno go zakładałem patrzałem w ogólnych , a tam porobili jakieś zakładki i sie tam schowało . . . .

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu się należy niech resetują :biggrin:

Są paczki za 25k z fut united, będą jeszcze lepsze? może ceny trochę spadną ;)

Raczej nie. Wtorek godzina 19 to czas na jumbo, które trwa do pojawienia się nowego TOTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, próbuję sie zalogować na Webapp przez phona, nigdy tego nie robiłem wcześniej i woła na mnie kod, kliknąłem, żeby wysłali na maila , ale lipa nic mi nie dochodzi , ani w skrzynce ani w SPAM, orientuje sie ktoś w czym może być problem ? co robie źle ?

 

edit:  Ok już mam, nie korzystam z tego maila, dawno go zakładałem patrzałem w ogólnych , a tam porobili jakieś zakładki i sie tam schowało . . . .

gmail :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie przypominam sobie, aby była jakaś masówka początkiem zeszłego roku, w każdym razie pod koniec F14 leciało co tydzień kilka serii :biggrin: Ciekawe ile uczciwych osób dostanie rykoszetem :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, aby była jakaś masówka początkiem zeszłego roku, w każdym razie pod koniec F14 leciało co tydzień kilka serii :biggrin: Ciekawe ile uczciwych osób dostanie rykoszetem :P

Nie pamiętasz jak po TOTY obiecywali, że zrobią porządek z AB?

Po TOTSach poszły bany, ale to był nalot na ludzi korzystających z appki jp. Po tym sam autor tej aplikacji na smartfony nagle porzucił projekt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W sumie cos tam straszyli i wylaczyli webapp na kilka miesiecy chyba :) zastanawialem sie czy nie sprzedac tego, co mam na glownym,, ale patrze i 1kk za 20zl lol

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się barany wezmą za ceny fp zamiast banować ludzi.

O ile jestem w stanie zrozumieć bany na te wszystkie ab i handlarzy, tak absolutnie wielkie fuck za banowanie kupujących.

To jest pójście po najmniejszej linii oporu, zamiast ogarnąć się samemu, że kompletnie zjebali ten tryb w tym roku i dostali prztyczka w nos od graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj wina lezy po kazdej stronie, naszym okiem EA bo daje syf w paczkach za FP, kupujacy bo kupuja, sprzedajacy... bo jest zapotrzebowanie no i tak w kolo Macieja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego kupować coinsy zdobyte normalnie w grze, co innego kupować zglitchowane coinsy, niech zrobią masową czystkę bo nie mozna nikogo kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wina leży po stronie EA, które myślało, że jest cwane i będzie sobie nabijać kasę za grę, za którą raz już zapłaciliśmy, a gracze to dla nich frajerzy.

Okazało się, ze to oni wyszli na frajerów i teraz wykonują nerwowe głupie ruchy w swoim stylu. Nie bez powodu są uznawani w US za najgorszą korporację.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się barany wezmą za ceny fp zamiast banować ludzi.

O ile jestem w stanie zrozumieć bany na te wszystkie ab i handlarzy, tak absolutnie wielkie fuck za banowanie kupujących.

To jest pójście po najmniejszej linii oporu, zamiast ogarnąć się samemu, że kompletnie zjebali ten tryb w tym roku i dostali prztyczka w nos od graczy.

Największym idiotyzmem to jest to, że podobno w PL jedyną legalną opcją kupowania coinsów jest ich zakup od jakiegoś Solo Gaming :D

To co ? Tych nie zbanują ale jak ktoś kupi od kogoś innego to już ban ? PARODIA !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W PL to nikomu się nie będzie chciało, ale w końcu nadzieją się na kogoś w takim US, kto im proces wytoczy.

Jak udowadniają ludziom, że kupowali coins??

Ja nasprzedawałem mnóstwo kart po mega zawyżonych cenach i co? Od razu ban?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tak jak rozmawialiśmy, boją się procesu dlatego zwracają po resecie wszystkie punkty... Wydane też.

Można się domyślać, że jak ktoś kupił w cholerę, to choćby kupił miliard na ebay to mu nie zrestartują.

 

Tu dowód:

http://www.reddit.com/r/FIFA/comments/2pq9rh/psa_you_do_not_get_back_fifa_points_already_spent/

Edytowane przez MaxyM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co Cabella na RM ?

To juz lepiej jakiegos Mirallasa lub McGeadiego tam wsadzic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cabella z sentymentu, bo jak "dziadowałem" w coinsach na początku tego futa, to był świetny na cam, a teraz ten mi wypadł z paczki.

Pograłem trochę i jestem zadowolony, dobry jest nawet w odbiorze, świetnie gra głową i jest w miarę szybki.

 

Bart wiem, że przebajerzony, ale jako ciekawostka bym zagrał :)

W sumie niektórych można zastąpić tańszymi odpowiednikami i można hulać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tys piknie, tylko ja jestem maniakiem BPL, stąd ten skład :)

Messiego bym nie zdzierżył, nie znoszę typa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w koncu ktos ciekawy w paczce pierwszy raz.

Otworzylem za 150 tys po 7,5 i kto i kto NEUER...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak rozmawialiśmy, boją się procesu dlatego zwracają po resecie wszystkie punkty... Wydane też.

Można się domyślać, że jak ktoś kupił w cholerę, to choćby kupił miliard na ebay to mu nie zrestartują.

 

Tu dowód:

http://www.reddit.com/r/FIFA/comments/2pq9rh/psa_you_do_not_get_back_fifa_points_already_spent/

Dlaczego mieliby nie zresetować? Zwracają punkty, a nie pieniądze. Nic ich, to nie kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×