Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Jego wyróżniają spodnie, które zawsze nosi, jak Gabor Kiraly. I jeszcze nigdy nie widziałem w tej grze takiego kamikadze do dostosowan! Idzie nawet na 15m.

Pisałem Ci o tych wyjściach. Żaden inny bramkarz jakim grałem nie ma tak spektakularnych. Jak idzie do piąstkowania, to przez chwilę zapominam o oddychaniu hehehe Komuś chciało się popracować nad charakterystyką tej karty, a to "tylko" Rulli, a nie CR7.

Nadmienię, że z powodu tej karty, w nadziei znalezienia równie nieszablonowych zawodników kupuję i testuję karty inform o niższym ratingu.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy najlepiej kupować tott murzynów ? W niedzielę ? Tak smao TOTW ? Bo zamierzam trochę zainwestować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy w fucie i mam problem z niedziałającym rynkiem. Cokolwiek ustawię w filtrze, to pisze że nie ma transferów spełniających kryteria. W czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy najlepiej kupować tott murzynów ? W niedzielę ? Tak smao TOTW ? Bo zamierzam trochę zainwestować :biggrin:

Szczerze mówiąc, to ciężko powiedzieć. W tym roku rynek jest porypany. Co tydzień TOTW ma dziwne momenty. Raz najniższe ceny są w sobotę, raz w niedzielę nad ranem, teraz np wszystko w środę poszło w dół, zamiast drożeć... Sam nie wiem co o tym myśleć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy w fucie i mam problem z niedziałającym rynkiem. Cokolwiek ustawię w filtrze, to pisze że nie ma transferów spełniających kryteria. W czym problem?

Spróbuj na web app, bo obstawiam, że to co piszesz dzieje Ci się na konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko za 680K - Pierwszy wypadł Hazard otwierałem na jego koszt QS. :D

Teraz sprzedałem zdobycze i gram dalej... :)

Srebrne, bo chcę Kouyate i Kane. :)

Zastanawiam się czy w FUT16 też będziesz miał taki potężny drop :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy w FUT16 też będziesz miał taki potężny drop :P

Twój awatar chyba odzwieciedla Ciebie po screenach paczek Maxyma :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój awatar chyba odzwieciedla Ciebie po screenach paczek Maxyma :D

Też sobie taki yebne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze polowanie na Toure MOTM.

 

x40oyo.jpg

Max---czy Ty wiesz,że dzisiaj jest 13-ty piątek????????

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max---czy Ty wiesz,że dzisiaj jest 13-ty piątek????????

Tak, dlatego nie trafił Messiego, CR7 i 5x Auba SIF.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwny komunikat mam na apce w telefonie, że market nie działa, bo coś tam robią...

Wszystko jest, tylko handlowac nie można :blink:

Ktoś wie o co chodzi?

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dziwny komunikat mam na apce w telefonie, że market nie działa, bo coś tam robią...

Wszystko jest, tylko handlowac nie można :blink:

Ktoś wie o co chodzi?

Maintenance. Akurat teraz.

Edytowane przez PESsimist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dla siebie sposób jak małymi kroczkami zarabiać kaskę,nie jest to nic odkrywczego,ale...,wpadł mi z paczki Handanovic-sprawdzam cenę i średnio lata 1600-1900 monet a na qs  664,latam po markecie i trafiam kolejno kilku za 150 :P. Nawet na QS zawsze wpada jakis zysk ;).Max-rekin finnsowy zjada takie płotki na podwieczorek,ale kropla drąży skałę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maintenance. Akurat teraz.

W 14 wyłączyli web app. W 15 mogą wyłączyć handel. To ea, wszystko jest możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 14 wyłączyli web app. W 15 mogą wyłączyć handel. To ea, wszystko jest możliwe.

Właśnie przymierzałem się do kupna SIF Kane. Mogli zapytać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też sobie taki yebne ;)

Ten mój awatar to taka aluzja do ukochanego klubu :D Na awatarze jest Frank Lampard:-) Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Znalazłem dla siebie sposób jak małymi kroczkami zarabiać kaskę,nie jest to nic odkrywczego,ale...,wpadł mi z paczki Handanovic-sprawdzam cenę i średnio lata 1600-1900 monet a na qs  664,latam po markecie i trafiam kolejno kilku za 150 :P. Nawet na QS zawsze wpada jakis zysk ;).Max-rekin finnsowy zjada takie płotki na podwieczorek,ale kropla drąży skałę ;)

Ja tak zaczynałem w fut. Mnóstwo ludzi sprzedaje karty poniżej qs.

No ale daleko tak się nie zajedzie, a przynajmniej nie szybko.

 

 

W 14 wyłączyli web app. W 15 mogą wyłączyć handel. To ea, wszystko jest możliwe.

Ja pierd... nie kracz. Ale fakt, że wszystko możliwe, nie ogarniają rynku to mogą iść po najmniejszej linii oporu.

Oby nie. W sumie debilami by byli, bo cały fut straciłby sens.

 

 

Właśnie przymierzałem się do kupna SIF Kane. Mogli zapytać :P

Chamy :biggrin:

 

 

 

Z tego wszystkiego za ostatnie miedziaki otworzyłem sobie 3 paczki po 25k.

Wpadł Lahm i jakis czarno-czarny Mbemba.

Wydaje się, że nie jest źle, ale po poście Barta już sam nie wiem...

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani. MaxyM to amator. On otwiera złote i srebrne paczki.

Ja natomiast jadę brązowymi. I proszę, 750c i kolo za 5k.

sQ6YXyy.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The FIFA Ultimate Team Transfer Market will be inaccessible via the Web and Companion Apps until further notice while we perform important maintenance. During this time we will continue to assess the state of the Transfer Market.

The Transfer Market will still be accessible via console – Xbox One, PlayStation 4, PC, Xbox 360, PlayStation 3.

Wyłączyłli web app... W cholerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na konsoli w ogóle działa? Wiem, sam sobie odpalę i sprawdzę, ale pytam,bo na futbin wszystkie ceny maja czas "godzinę temu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Normalnie żółć się przelewa. Albo oni sa tacy tępi albo to celowe zabiegi. Wyłączają companion i web app a z trainerów 2banki za 50 zyli można kupić. Paranoja.

Polityka jak wszędzie ;) złodzieje na piedestał a zwyklych udupić, Bo FP nie idą.

Well done EA.

Rok temu kupilem w uj FP, w porównaniu do tego roku. W tym roku niewiele. Za to w przyszłym roku fife sobie przegram od piratów o ile sie da. Wiem że z tym ciężko, ale jesli się da, będę pierwszy w kolejce ;)

1up na konsoli dziala bo robie relist, a coinsy dalej tanieją :D

...co za tłuki :D

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli zrobiłem relist i poszło. Fajnie, czyli pracując tak jak ja mogę zapomnieć o zarabianiu coins, które i tak wydawałem na pieprzone paczki.

Co za zjeb.. firma.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dla siebie sposób jak małymi kroczkami zarabiać kaskę,nie jest to nic odkrywczego,ale...,wpadł mi z paczki Handanovic-sprawdzam cenę i średnio lata 1600-1900 monet a na qs  664,latam po markecie i trafiam kolejno kilku za 150 :P. Nawet na QS zawsze wpada jakis zysk ;).Max-rekin finnsowy zjada takie płotki na podwieczorek,ale kropla drąży skałę ;)

Też zaczynałem w podobny sposób, tylko, że ja kupowałem złotych managerów błyszczących za 250-300, których QS wynosi 288 i wystawiałem ich różnie - od 400 w górę. Wszystko pięknie schodziło. Z perspektywy czasu wiem, że szkoda roboty na takie pierdoły.

Jak nie masz coinsów za dużo, to możesz kupić jakiegoś dość popularnego gracza z chemią Hunter (ewentualnie obrońca z Shadowem) - ja w ten sposób sprzedałem Xaviego za 9k, Khedirę za 15, Konko za 14, Remyego i Chielliniegoza 9. Relistuj uporczywie i się wszystko sprzeda.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...] a coinsy dalej tanieją :biggrin:

Chyba kupię jeszcze kilka baniek, bo jeśli tak będzie trwale, to coins pójdą w górę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×