Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Lata... POTY Hazard: 7 meczy - 11 bramek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lata... POTY Hazard: 7 meczy - 11 bramek...

 

Pokaż w jakim zestawieniu go używasz ;). U mnie w 4-3-3(3) daje radę, chociaż czuje, że Ronaldo trochę kradnie mu show i można byłoby to lepiej ustawić. Zastanawiam się nad nim jako napastnikiem z 7 chemii. To powinno działać lepiej niż LW z 10 chemii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka bramek pokazujących jak sprawdzają się niektóre kolorowe karty  :laugh:

 

 

Już kiedyś mówiłem że nie ma lepszego wykonawcy rzutów wolnych od IF Eriksena w tej grze...

 

MOTM Lukaku , gralem wieloma napastnikami w tej edycji ... ale to Lukaku jest najbardziej kompletny z nich wszystkich 

 

 

IF Glen Johnson ... na co obroncy Pace... skoro strzela takie bramki  ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bundesowcy",w jakiej formacji wystawiacie Lewego,u mnie gra w 4-3-3(4),ale troszkę mi się ograła i szukam czegoś nowego,mam po bokach lata  Robben i Ribery.Tak sobie pomyślałem,że trzeba może polatać czymś innym i dlatego proszę o porady,przykłady.Uprzedzam odpowiedzi typu-sam sobie przetestuj---szczerze??

Wolę zdać się na doświadczenie,praktykę innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

"Bundesowcy",w jakiej formacji wystawiacie Lewego,u mnie gra w 4-3-3(4),ale troszkę mi się ograła i szukam czegoś nowego,mam po bokach lata Robben i Ribery.Tak sobie pomyślałem,że trzeba może polatać czymś innym i dlatego proszę o porady,przykłady.Uprzedzam odpowiedzi typu-sam sobie przetestuj---szczerze??

Wolę zdać się na doświadczenie,praktykę innych :)

U mnie od 14 kredyt ma Schurrle, ew if, gra elegancko ;)

...tylko ze Ribery'ego dosc coezko przeskoczyc ;) chyba ze sie znudzil. Po prawej moze Kuba, ale nie probowalem go w 15

Edytowane przez O.Tadeusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Bundesowcy",w jakiej formacji wystawiacie Lewego,u mnie gra w 4-3-3(4),ale troszkę mi się ograła i szukam czegoś nowego,mam po bokach lata Robben i Ribery.Tak sobie pomyślałem,że trzeba może polatać czymś innym i dlatego proszę o porady,przykłady.Uprzedzam odpowiedzi typu-sam sobie przetestuj---szczerze??

Wolę zdać się na doświadczenie,praktykę innych :)

4231

Roman - Piszczek, Benatia, Boateng, Rodriguez - Xabi, Bastian - Mkhitaryan, Calhanoglu, De Bruyne - Lewy

Miodzio. Mi się fajnie nimi gra. Najlepiej jak jeden dm by miał m/h, drugi h/h, a cam na środku m/m, a ci boczni h/m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no4b--dzieki za mecz,nie ukrywam,ze po Twoim składzie spodziewałem sie mojego pogromu...,cóż,gdyby nie karny z dupy dla Ciebie pewnie byłby remis.Do następnego.

Lewy mi uciekł!!!!!!!

Dzięki. Karny faktycznie był z dupy. Ogólnie w tym meczu bardzo się męczyłem, bardziej walczyłem z grą niż z Tobą niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 3 meczu to gówno wyłaczylem, skad ty masz zdrowie zeby w te turnieje grac, EA ci płaci czy jak? :biggrin:  3 mecze i granie na balotelliego w napadzie albo z Cercim albo z Giovinco i zero ładu i składu , górne piły i zapier..lanie z milionem zwodów. Co mi z tego ze wygrywam jak radosci żadnej...

 

Do mojego składu ligowego max pace 80 wrzucilem SIf Dzeko, Sithman miales racje ta karta jest przesadzona :)

To jest proste do zatrzymania, mi się miło gra i jeszcze paczka fajna, żyć nie umierać :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thanks:  pany za porady,nie omieszkam częśc z nich wypróbować.Jakoś ostatnio Sif Muller mi zdrewniał,niby po meczu ma fajne staty,ale robi takie i tyle błędów w spotkaniu,że juz miałem go wysłać na rynek-kupiłem dziada jako śpo i wcześniej aż takich powodów do narzekania na tego jedynego w moim składzie zawodnika na tej pozycji nie miałem.Ale mimo wszystko mam sentyment do tej karty ;),choć zaczyna mi rodzić się pomysł kupienia dobrego zmiennika,DeB sif już mam,ale na innej pozycji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rare Player Pack to co jest do wygrania teraz w turniejach to paczka za ile ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po męczących porażkach i znudzony Wembley zmieniłem stadion i od 7 meczów bez porażki :D Najlepsze,że zmieniłem na WHL tak prawie przez przypadek :D

Wygrałem turniej reprezentacją Włoch i w tej darmowej paczce w końcu ktoś porządny T.Silva z 87  :)

Ile macie zawodników w klubie? Ja mam 544 z czego za 170 mogę uzyskać jakiś pieniądz :D Z tych darmowych oprócz T.Silvy godni uwagi Courtois,Gotze,Fabregas oraz Sturridge z których najczęściej korzystam + 70 meczów....Reszta ma epizody(Lacazette,de Bruyne,Godin,Casillas) lub siedzi na trybunach,a już może znów jakiś inny turniej wymyślą :P

A bym zapomniał jeszcze o darmowych Cahillu,którym również często gram...A tego co kupiłem i rozegrałem ponad 300 spotkań postanowiłem jednak sprzedać,być 4k na minusie,ale nie był on 1 właścicielem :P Więc w tym przypadku nie miałem sentymentu...

Pewnie kilka osób będzię zdziwionych po co grać,jak nie można ich potem sprzedać,że tak często człowiek gra w takie turnieje - ale ja gram dla samej frajdy,oprócz tej paczki zawsze są też coinsy :) Dzięki tym turniejom uzbierałem od 4 miesięcy ponad 170 000 coinsów,a w międzyczasie i tak kupiłem nie raz paczkę..Biorąc pod uwagę,że nie siedzę tak w handlu uważam,że to dobry zarobek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam około 50 piłkarzy, ale był czas że miałem ponad 1200...

Z nadejściem wiosny robiłem porządki i całkiem sporo coins wpadło :biggrin:

Teraz już sprzedaję lub qs na bierząco.


różnicy żadnej

Weź sobie jeszcze Silve 90 na lewą stronę. Pace niskie, a drybling, strzały i podania ma takie, że to praktycznie samograj. Wydaje mi się też, że do Twojego stylu gry będzie idealny. No i chemia do Dzeko będzie ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam około 50 piłkarzy, ale był czas że miałem ponad 1200...

Z nadejściem wiosny robiłem porządki i całkiem sporo coins wpadło :biggrin:

Teraz już sprzedaję lub qs na bierząco.

Weź sobie jeszcze Silve 90 na lewą stronę. Pace niskie, a drybling, strzały i podania ma takie, że to praktycznie samograj. Wydaje mi się też, że do Twojego stylu gry będzie idealny. No i chemia do Dzeko będzie ;)

Absolutnie się pod tym podpisuje , strzal ,podanie drybling, dośrodkowanie , ustawianie sie w ataku , wyjscie na pozycje  . Zawodnik kompletny i wcale nie czuc u niego niedoboru szybkosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Saido Mane bezdyskusyjnie dostanie IFa :biggrin: za najszybszy hattrick w historii profesionalnej piłki :)

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko  do "bundesowców"--kogo na bramę,stoi teraz "wajdenfeler" i średnio mi podchodzi,wcześniej stał sobie "kurtynka",ale chłop umęczony i musi posiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko do "bundesowców"--kogo na bramę,stoi teraz "wajdenfeler" i średnio mi podchodzi,wcześniej stał sobie "kurtynka",ale chłop umęczony i musi posiedzieć :)

Leno sprawdź. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko do "bundesowców"--kogo na bramę,stoi teraz "wajdenfeler" i średnio mi podchodzi,wcześniej stał sobie "kurtynka",ale chłop umęczony i musi posiedzieć :)

Ja miałem Adlera, ale zamieniłem na Romka. Spróbuj Leno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeszcze pytanko do "bundesowców"--kogo na bramę,stoi teraz "wajdenfeler" i średnio mi podchodzi,wcześniej stał sobie "kurtynka",ale chłop umęczony i musi posiedzieć :)

Neuer

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saido Mane bezdyskusyjnie dostanie IFa :biggrin: za najszybszy hattrick w historii profesionalnej piłki :)

Co dzik... RB by mu mogli dać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja mam około 50 piłkarzy, ale był czas że miałem ponad 1200...

Z nadejściem wiosny robiłem porządki i całkiem sporo coins wpadło :biggrin:

Teraz już sprzedaję lub qs na bierząco.

Weź sobie jeszcze Silve 90 na lewą stronę. Pace niskie, a drybling, strzały i podania ma takie, że to praktycznie samograj. Wydaje mi się też, że do Twojego stylu gry będzie idealny. No i chemia do Dzeko będzie ;)

ma jedna poważna wadę , ja nie gram skrzydłami a CMy to musza byc tarany, a Silva to siła 10letniego dziecka w obronie żaden, wiem bo nim sporo meczy rozegrałem. W rozgrywaniu akcji bardzo dobry Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż w jakim zestawieniu go używasz ;). U mnie w 4-3-3(3) daje radę, chociaż czuje, że Ronaldo trochę kradnie mu show i można byłoby to lepiej ustawić. Zastanawiam się nad nim jako napastnikiem z 7 chemii. To powinno działać lepiej niż LW z 10 chemii. 

 

 

ol7nq.jpg

 

 

Serio, niesamowity jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo, ty grasz trójka CM czy masz jednego CDM? Bo już nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×