Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się kawał dobrej piły, cały rok z głowy :biggrin: przypomną się czasy PS3 ;)

Na tej powórce od Matinx, zajebiście wyglądają trybuny za bramką, po zgraniu główką już wiara wstaje i po golu pompa :D fajnie to wygląda, jak w realu.... Brama fajnaa

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie z Evo zagral bo dobrze mi sie z nim gralo w naszej lidze forumowej

Z evo to sie kazdemu dobrze gra bo evo nie kombinuje za bardzo i gra prostą piłe :biggrin:

 

Nie ma ten tego, pogramy chwile zeby sie rozgrzac i trzeba bedzie wystartowac z kolejną edycją naszej forumowej ligii.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy w FUT można jakoś zapisywać replaye? Wiem że po meczu jest zapisanych jakichś 10 (gole i faile), lecz fajnie byłoby żeby było całe zapisane. Może jest gdzieś taka opcja, ale nie mogłem jej znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wiecie może czy w FUT można jakoś zapisywać replaye? Wiem że po meczu jest zapisanych jakichś 10 (gole i faile), lecz fajnie byłoby żeby było całe zapisane. Może jest gdzieś taka opcja, ale nie mogłem jej znaleźć.

 

Gdzieś tam jest.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy w FUT można jakoś zapisywać replaye? Wiem że po meczu jest zapisanych jakichś 10 (gole i faile), lecz fajnie byłoby żeby było całe zapisane. Może jest gdzieś taka opcja, ale nie mogłem jej znaleźć.

 

A to zapisywanie z pada nie dziala w FUT. 

 

Ja niestety naleze do tej grupy osob , ktore nie zagraja przed premiera bo tu gdziemieszkam w sklapach gra pojawi sie 24 ewentualnie mozna udac sie na nocna premiere ale az tak zdesperowany nie jestem:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na PS3 nie ma Share :-D. A szkoda, bo wczoraj miałem takiego super glitcha :-D Bramkarz zrobił frontflipa.

EDIT: oh przecież jest forum dla ps3. wybaczcie za spam. jakoś myślałem że dla Fify wątek PS3 i PS4 jest łączony

Edytowane przez kubaork

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na gazeta.pl jest informacja, że Ronaldo walnął już 499 goli w karierze. Czyżby record breaker miał wjechac do FUTa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietacie jak pisalem ze mnie ea wygonilo kapitana w drafcie? Teraz patrze i skubany wrocil ;) chyba RB dobrze bylo u mnie :D

Bom niewiele wymagał ;)

Oto i moj kaptyn :)

dd75f2b77c4c9fd4906e95cdd6eb9758.jpg

Saintgb, ja chyba zamowie na ebayu ta opcje gdzie nie pisza o premierze 24 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda draft off-line? Też 15k?

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50k na koncie i nie mogę handlować, bo mi web app nie działa... Co za mendy.

Gram z kolesiem, pace skład, chyba fanatyk. Padłem, gdy po jego kolejnym sprincie Salaha, którego doganiałem jakim nołnejmem, okazało się że koleś ma w 43 min stan krytyczny fitness ;)

Dobra, niech ktoś mi to wytłumaczy

8OrNCVv.jpg

Abstrahując od tego, że koleś ma fp za ponad 3k, to ilość coinsow plus drop...

Mój najlepszy piłkarz na 5k fp to Morata.

Edytowane przez bartbuks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Jesli ceny beda takie jakie sa teraz to skorzystam z tego skladu BPL na start :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wpadło to:

 

 

 

A tutaj ułamek co potrafi De Gea w 16.

 

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na wasze składy to aż zazdroszczę. Ja ledwo kleje takie coś... post-60514-14428086505045_thumb.jpg

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co ja mam powiedzieć ;)

To są moje tygrysy !!!!

65ef17368da24878e9188e1412624a6e.jpg

Jak ktoś na nie trafi to niech lepiej zrobi "rejczkłita"

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tygrysy europy można powiedzieć :D

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie nawet wstydze swojego pokazac :D pomiam juz to ze nie kupowalem nikogo do skladu, tym sie zajme po kupnie gry. Teraz staram sie uzbierac jak najwiecej monet, a idzie mi to jak krew z nosa. Ale cos na poczatek skleje napewno, tylko nie wiem jeszcza ktora lige pierw sobie zbudowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to sie nawet wstydze swojego pokazac :biggrin: pomiam juz to ze nie kupowalem nikogo do skladu, tym sie zajme po kupnie gry. Teraz staram sie uzbierac jak najwiecej monet, a idzie mi to jak krew z nosa. Ale cos na poczatek skleje napewno, tylko nie wiem jeszcza ktora lige pierw sobie zbudowac.

Mój skład po za CAM to z mega paczek od EA,waliło Włochami na lewo i prawo,więc wyboru nie miałem.Myślę,ze na dojście do 4-3 ligi wystarczy na początek,później będą już totsy i wtedy witaj pierwsza ligo!!!

 

Baku--nie wstydź się i pokaż co masz,bo zastanawiam sie nad wysłaniem Ci zaproszenia do sparingu :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.easports.com/pl/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=fyXIZxEXnLVD5:FFA16PS4 to moje zwierzęta. Napadziorow dokupie pozniej, równie zajebistych.

Przynajmniej bije złotem po oczach.Jeszcze kilka dnie i zaczną się wielkie zmiany w naszych składach-cierpliwości panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze 6k odlozone wiec nawet ktos ciekawszy wpadnie. Reszta coinow zainwestowana, mam nadzieje ze z 40k bede mial po paru dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już na prawdę nie jest śmieszne, otwieram webapp po gifta, myślę no chociaż kilka coins dajcie... kolejna brązowa hahha ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już na prawdę nie jest śmieszne, otwieram webapp po gifta, myślę no chociaż kilka coins dajcie... kolejna brązowa hahha ;D

 

Nie chce być złośliwy ale ktoś musi dostawać bronzy żeby drugi mógł dostawać złote gifty :D. Też tak miałem bodajże w 14-stce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×