Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chce być złośliwy ale ktoś musi dostawać bronzy żeby drugi mógł dostawać złote gifty :biggrin:. Też tak miałem bodajże w 14-stce.

ja dostaem ostatnie 3dni brązowa-srebrna-złota tzn i tak szrot z tego wypadł, ale myślałem, że wszyscy tak dostajemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to w ogóle dziwnie wygląda. W fife 12-14 grałem bardzo dużo, otwierałem ogromne ilości paczek i nic nie wypadało, w 15 grałem okazyjnie - trafiałem nawet Ify, którymi potem nie grałem. W 16 mam zamiar grać bardzo dużo to już się zaczyna xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to wszystko to jest loteria. Tak jak te paczki powitalne. Mam konto od lutego 2014 chyba a dostałem więcej paczek od ludzi co mają dłużej konta. Od początku web appu leciały mi same silvery po 4 karty a od 3 dni coinsy od 200 do 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój skład po za CAM to z mega paczek od EA,waliło Włochami na lewo i prawo,więc wyboru nie miałem.Myślę,ze na dojście do 4-3 ligi wystarczy na początek,później będą już totsy i wtedy witaj pierwsza ligo!!!

 

Baku--nie wstydź się i pokaż co masz,bo zastanawiam sie nad wysłaniem Ci zaproszenia do sparingu :biggrin:

 

Zapraszaj śmiało :biggrin:

 

proszę bardzo:

 

Tak jak mowilem, buowanie zacznie sie jak dorwe swoja lkopie gry :)

post-47132-0-30817400-1442822114_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto od 2010r zawsze sam szrot, mało paczek, słabe gifty - EA działa jak firmy sieci komórkowych, nowi maja lepsze oferty od starych klientów...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam dzwonić do empików :) w większości juz jest do nabycia :) Ja wlasnie z Rzeszowa wracam do domu odpalać to mam nadzieje cudo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wersję Deluxe kupiłeś?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Katowicach empik, Saturn i mm Jeszce nie mają i do środy podobno mieć nie będą. Nutę wiem jak media expert i neonet

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle mam wyszukiwanie przeciwnika jak chce zagrac .... ma ktos podobnie ? Gra juz ktos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciagle mam wyszukiwanie przeciwnika jak chce zagrac .... ma ktos podobnie ? Gra juz ktos ?

Raczej nie powinno to dziwić. Pierwsze wersje dziś dostępne w sklepach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że w tym roku nikt nie odbierze swojej edycji deluxe, ja tam czekam spokojnie na zamówioną deluxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz zamówiłem deluxe i czekam niestety do 24 ale w końcu się człowiek doczeka i spotkamy się na boisku ;)

Ja juz zamówiłem deluxe i czekam niestety do 24 ale w końcu się człowiek doczeka i spotkamy się na boisku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeniosla wam fifa points juz? Ja nie mialem, myslalem, ze teraz sobie kupie paczki, ale sie nie da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz mam, Empik Torun nie zawodzi ;)

 

Fenix będziesz coś nagrywał z 16? Może jakąś nową serie?

 

Widzę że w tym roku nikt nie odbierze swojej edycji deluxe, ja tam czekam spokojnie na zamówioną deluxe

 

Ja mam zamówioną w media expert. Powinna dzisiaj być ew. jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawostka dnia:

jeśli w FIFIE 15 miałeś wyższy poziom w katalogu niż 50 to w 16tce masz wszystko odblokowane od razu. Trochę lipa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że webapp działa prawie wszystkim z wyjątkiem mnie  :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już swoją kopie mam, z empika. Zwykłą wersje :) Jutro bedzie w Media Expert :) Wiec ruszamy dzisiaj na podbój !

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy mecz w FUT zaliczony ;) 2:0 do przodu z jakimś Polakiem, pewnie ma kopie z Empiku ;)

Mam pytanie odnośnie tych coinsów z katalogu, musze je wykupywać kolejno ? czy mogę odrazu wszystkie bonusy wykupić i za mecz dostaje sume tego co wykupie, czy np. najpierw mi zjedzie 10x200, potem 5x200 itd.... ? Bo nie wiem czy zacząć od tych po 1000 czy nie ma różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde kolejno się ładują. Ogólnie moja pierwsza gra od bardzo dawna na krążku i zaczynam się martwić o moja ps4. Strasznie mieli xd

Szpakowskiego jednak trzeba wyciszyć.

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde kolejno się ładują. Ogólnie moja pierwsza gra od bardzo dawna na krążku i zaczynam się martwić o moja ps4. Strasznie mieli xd

 

To lipa, czyli lepiej na początek zacząć od tego po 1000 bo bieda. Ogólnie pierwsze wrażenie online, zajebiste, nie uświadczyłem ani jednego rajdu , mimo,że przeciwnik próbował 3 razy po rozpoczęciu odrazu , ale niestety nawet do 16 nie doleciał, chyba wrócił stary system obrony ten z 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×