Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bolą jego kiepskie podania?

73 passing, to nie tragedia. 5 asyst ma.

Jak stać Cię na coś droższego to kombinuj. Hamsik w każdym razie to paprak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co tak to wyglada.

pitch-124307.jpg

Ten Milner daje rade ? Zastanawiam sie czy go w ogole sprawdzać mimo że malo kosztuje :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 liga zdobyta, Mertens super takie bramy sadzi ze glowa mala. Manolas rowniez rewelacja, super szybki i swietnie sie przepycha. W nagrode kupuje sobie Handanovica :-)

 

To co pisze Dex to prawda w temacie fauli, jest to mocno przegiete.

Musza cos z tym zrobić

 

No i teraz moge stwierdzic otwarcie po 40 meczach: Ta edycja Fify jest REWELACYJNA :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowałeś do 8 czy wygrałeś 8?

Miałem CIę pytać o bramkarza, ale odpowiedziałeś sam :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krew zalewa ;/ Grałem około 7 meczy sezony online FUT i gdy 3 razy wygrałem rozłączyło mnie na końcu po wygranej. Dopiero teraz udało mi się zaliczyć wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że zagram sobie jeden mecz w sezonach online. W dupę. Więc stwierdziłem zagram kolejny, wygram i pójdę spać. I tak w 7 lidze online kolejne wyniki: 1:3, 0:2, 2:2, 0:4, 1:1, 0:3, 0:0. Sprawdzam przeciwników, z którymi gram na podstawie FUT 15 i tylko raz wpadłem na gościa z 4 ligi, reszta 2 i 1. Grałem w 15 w 1 lidze, a teraz nie mogę zdobyć bramki. Chyba czas dać sobie spokój z tą grą. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się. Ja dziś byłem bliski wykasowania jej z dysku... Ale nagle zaskoczyło i W-W-W-W.

Sent from my SAMSUNG-SM-G900A using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy to rozlaczanie to nie jest jakiś myk osoby po drugiej stronie? Bo nigdy nie rozlaczy jak przegramy; )

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem, że zagram sobie jeden mecz w sezonach online. W dupę. Więc stwierdziłem zagram kolejny, wygram i pójdę spać. I tak w 7 lidze online kolejne wyniki: 1:3, 0:2, 2:2, 0:4, 1:1, 0:3, 0:0. Sprawdzam przeciwników, z którymi gram na podstawie FUT 15 i tylko raz wpadłem na gościa z 4 ligi, reszta 2 i 1. Grałem w 15 w 1 lidze, a teraz nie mogę zdobyć bramki. Chyba czas dać sobie spokój z tą grą. 

Fajnie! Razem raźniej. ;d Generalnie przeżywam to samo. Od futowej ligi 10 do 7, w większości przypadków absolutnie nie czułem kontroli nad meczem, chociaż to jeszcze jestem w stanie sobie wytłumaczyć, bo faktycznie na tym etapie gry ludzie z D1 jeszcze gdzieś tam borykają się po tych nizinach ligowych i na chwilę obecną do przynależności ligowej nie ma co się chyba przywiązywać zanadto. Zresztą bez znaczenia, może po prostu wszyscy są lepsi. Nie ma sprawy! Natomiast to, ile ja jestem w stanie przestrzelić 'setek' w sytuacjach, które w poprzednich edycjach wyegzekwował bym z zamkniętymi oczyma, a prawą ręką jedząc czereśnie - no to już jest masakracja² i czuję, że za każdym razem kiedy cisnę kółko, gdzieś w Legnicy, Bartosz Ślusarski uśmiecha się pod nosem. :sweat:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowałeś do 8 czy wygrałeś 8?

Miałem CIę pytać o bramkarza, ale odpowiedziałeś sam :)

Awans do 7 ligii, nie powiem ze bez problemów, najpierw bilans 3-1-0 a potem wywalenie z serwerów, mecz w ktorym przeciwnik dostaje 3 karne z kapelusza ... no ale dalej juz poszlo i mistrzostwo zdobyte.

 

Szczesny jest dobry w tej edycji, bronil mi bardzo dobrze ale pora na kogos lepszego.

Jest tylko jeden problem.. na rynku sa tylko 3 karty Handanovica wtf? :blink:

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czytam to forum od dawna aż w końcu postanowiłem się trochę udzielić. Wciągnął mnie ten ultimate tak jak to opisał evoo666 w poście kilka stron wcześniej, sprawdzam, kupuje, handluje dosłownie wszędzie :biggrin: Jestem nowicjuszem w tym trybie, prosiłbym o kilka porad jak skutecznie zarabiać, handlować, grać :biggrin: Prosiłbym was o pierwszą poradę dotyczącą mojego składu kogo możecie polecić? Do wykorzystania mam ciężko zarobione 26 tys. coinsów :biggrin: ( dajcie jakieś pomysły na zainwestowanie tych 26 tysi :P ) Jeśli ktoś ma jakieś co do składu chętnie odpowiem, pozdrawiam i idę zjeść śniadanie a potem grać.... w sumie kij ze śniadaniem :biggrin: najpierw pogram :biggrin: P.S poniżej link do składu ;)

 

http://www.futhead.com/16/squads/1580281/

 

P.S 2

 

trochę nie po Polsku wyszło wybaczcie :D

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniadanie jest dla leszczy, kozacy grają i handlują od rana :D

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bo jak tu nie marudzić, gdy gra się 3 raz ten sam mecz co prawda w turnieju offline, ale zawsze. Bo wywala z Futa na końcu. A krew mnie już całkiem zalała jak wykorzystałem żeton na draft i co się okazało po pierwszym meczu? Wywaliło mnie, żeton poszedł się jeb... i tyle. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukacie okazje na kup teraz czy aukcje rano i puszczacie wieczorem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was za handel. Skąd wiecie kogo kupować i po ile;)? Jakieś tipy ktoś, cos

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was za handel. Skąd wiecie kogo kupować i po ile;)? Jakieś tipy ktoś, cos

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Po ile? Ja kupuje za bin, dorzucam podatek plus marża i wystawiam. Jak mam kilkadziesiąt takich samych kart, to zawsze ktoś kupi.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj posiedzialem ze dwie godzinki z piwkiem nic nie gralem tylko handel i ponad 100k wpadlo.Kogo z serie a do obrony kupic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was za handel. Skąd wiecie kogo kupować i po ile;)? Jakieś tipy ktoś, cos

Wysyłane z mojego SM-N920C za pomocą Tapatalk 2

Najlepiej kupuj w środku tygodnia między 17-20, ewentualnie rano.

Sprzedajesz w weekend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śniadanie jest dla leszczy, kozacy grają i handlują od rana :biggrin:

 Albo siedzą w pracy do 14 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej kupuj w środku tygodnia między 17-20, ewentualnie rano.

Sprzedajesz w weekend.

Albo gdy jest happy hour. Ale najlepiej obrać sobie kilka kart, znać ceny i szybko w kilka dni pozna się wahania cen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile? Ja kupuje za bin, dorzucam podatek plus marża i wystawiam. Jak mam kilkadziesiąt takich samych kart, to zawsze ktoś kupi.

Ja kurna czasu mam jak na lekarstwo, :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha widzac ceny tych kart co chcialem kupic jestem zalamany i teraz zaluje, ze swojego Naldo, kupionego za 14k puscilem za 30... Masakra :p sklad to ja kupie, ale na swieta chyba :D

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×