Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Grał ktoś Ibrą w tej edycji? Ponoć najlepsza karta z napastników. Nie licząc Pele i Weaha. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak twierdzisz? Wyprzedzasz "roboty" przy skupowaniu kart?

 

Bez problemu z telefonu czy Web App kupuję okazje, nawet mam czas sprawdzić kontrakty. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Ibrą w tej edycji? Ponoć najlepsza karta z napastników. Nie licząc Pele i Weaha. 

Grałem przeciwko niemu.... nie mam miłych wspomnień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith-masz Teveza w makaronach ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sith-masz Teveza w makaronach ?

 

Mam i nie oddam :P

Tevez w makaronach z sosem pomidorowym, bazylią i oregano :D

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a doradzcie kogoś do BPL za Wellbecka, na ST, w formacji 433, bo strasznie mało strzela, mało widoczny jakiś jest, mój budżet to #30K, myślałem nad Falcao, sprawdzał ktoś? ma work h/m więc w miarę , Wellbeck h/h i chyba dlatego taki nieobecny jest. Pasowałoby żeby za te 30k, jeszcze jakiś bramkarz rare wleciał, bo nadal sie kulam z Fabiańskim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej to mało kogo warto kupować. A już obrońców za dziesiątki tysięcy? Nie. Nie zrobi takiej różnicy. Weź Kolasinaca czy Wendella. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

A Vidala zamiast Krychowiaka i Reusa(ewentualie Ribery) zamiast Konoplyanka?

Edytowane przez Verbatimek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a doradzcie kogoś do BPL za Wellbecka, na ST, w formacji 433, bo strasznie mało strzela, mało widoczny jakiś jest, mój budżet to #30K, myślałem nad Falcao, sprawdzał ktoś? ma work h/m więc w miarę , Wellbeck h/h i chyba dlatego taki nieobecny jest. Pasowałoby żeby za te 30k, jeszcze jakiś bramkarz rare wleciał, bo nadal sie kulam z Fabiańskim :biggrin:

W. Bony, T. Howard i jeszcze Ci zostanie trochę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie nie polecam Ci inwestować w drogich zawodników, chyba że są to zawodnicy typu Ronaldo, Messi, lepsze IF-y czy legendy. One będą w najgorszym wypadku trzymać cenę bądź iść do góry. Vidal to gracz kompletny, z czasem coinsy na nim stracisz, bo będzie szedł w dół, identycznie Reus, ale na pewno są zdecydowanie lepsi niż Krycha i Ukrainiec. 

Osobiście, wstrzymuję się z wszelkimi zakupami (nie licząc inwestycji w IF-y, itp). Mógłbym wywalić worek kasy na Ibrę (cała moja obecna $), ale nie wiem czy ludzie się w końcu w tej grze ogarną, że pace nie ma aż takiego znaczenia i cena Szweda poleci nieziemsko do góry. Moim zdaniem jest wart dużo więcej niż obecne 400k na Xbox One. Identycznie jak hero Lewandowski nie jest nawet zbliżony do swojej ceny - 800k, bo jest niewiele lepszy niż NIF (o ile w ogóle), który lada dzień będzie kosztował 100k.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem inwestycji za 900K, wiszą i płaczą na listach - jak się sprzedadzą, to kupuję Ibrę - bo też o tym myślałem, że pójdzie w górę.

BTW

Wczoraj ktoś za nifa przepłacił u mnie o prawie 200 000, choć cena do licytacji (była droższa od normalnej) była niższa o 150K od tej BN 200 000 - przepłacił 3 minuty przed końcem - ludzie mnie nie przestają zaskakiwać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ibra to jest wyprzedaż. Gdyby miał 80 tempa i 5* sztuczek (całe szczęście, że nie ma) jego cena byłaby w okolicach miliona zapewne. Hero Lewandowski nie licząc tempa i balansu (who cares przy sile Szweda?) przegrywa niemal we wszystkich statsach. Weah to plan może na święta. Obecnie kosztuje około 1.7kk. On i Zlatan w ataku i nie potrzebuje żadnych TOTS-ów, IF-ów i tego typu wynalazków. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i58.tinypic.com/ivfigj.png

 

Orły, sokoły, moje. @Baczek867 - Co do Falcao to początkowo trochę biednie wyglądał przy Jacksonie, ale ostatnio nawet się trochę rozstrzelał i podgonił, także nie jest źle. Chociaż nie wiem, czy jestem dobrym/wiarygodnym recenzentem, bo u mnie napastnicy to względnie mało trafiają. Radamel ma dokładnie tyle samo bramek co Koke i Oscar, natomiast Martinez całe dwa gole więcej. Poza tym u mnie na stanie dopiero 4 liga. No ale od biedy można brać, może akurat odpali. ;)

 

 

Z moich rozterek - ktoś pytał o Mandzukicia. Podbijam pytanie! Bo też w niedalekiej przyszłości chciałbym spróbować go gdzieś w BBVA wpasować. Ponadto, ktoś coś na temat Griezmanna? Szczególnie w perspektywie gry na CAM'ie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, jak będę kiedyś budował BBVA i szukał stamtąd napastnika to koniecznie Bifouma aka Rekin. Fryzura robi z niego konieczną "9" w składzie Primera Division :biggrin:.

Edytowane przez Tsarov
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich edycjach karty bramkarzy też miały styl bronienia opisany?

Tam, gdzie inni piłkarze mają workrates. Nie pamiętam, albo mam refleks szachisty, że dopiero teraz zauważyłem to.

Taki Perin np. ma wpisane "acrobatic", a Handanovic czy Szczęsny "traditional".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam i nie oddam :P

Tevez w makaronach z sosem pomidorowym, bazylią i oregano :D

Właśnie stoję przed dylematem -kupć go do tego składu,czy będzie sie marnował ?46530d4b62cfdd6bbadd6fa6be3e5d45.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sergio mi się odblokował (*najlepsza ostatnia):

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich edycjach karty bramkarzy też miały styl bronienia opisany?

Tam, gdzie inni piłkarze mają workrates. Nie pamiętam, albo mam refleks szachisty, że dopiero teraz zauważyłem to.

Taki Perin np. ma wpisane "acrobatic", a Handanovic czy Szczęsny "traditional".

Był opisany :P

 

Jak spisuje się Perin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W poprzednich edycjach karty bramkarzy też miały styl bronienia opisany?

Tam, gdzie inni piłkarze mają workrates. Nie pamiętam, albo mam refleks szachisty, że dopiero teraz zauważyłem to.

Taki Perin np. ma wpisane "acrobatic", a Handanovic czy Szczęsny "traditional".

Było cos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stoję przed dylematem -kupć go do tego składu,czy będzie sie marnował ?

 

Unki da się wkleić Teveza ze 100% chem i dobrymi połączeniami:

 

28s5tzc.jpg

:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholerne EA.

Od ostatniego razu stwierdziłem, że nie będę otwierał paczek, bo szkoda kasy teraz jak już mam skład.

Zostało mi (inwestycje) 6980 coinsów, zrobiłem QS koszulek, herbów, itd.

Otworzyłem paczkę...

 

2zgul8y.jpg

 

Kuszą... 

 

 

 

Poszedł za 65 000 w 30 sekund - SERIO! - 65 000 za Komapnego? LOL.

Edytowane przez MaxyM
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak spisuje się Perin?

4 rano, ja z gorączką (stary a głupi), w obronie gram jak pipa i wtedy do akcji wkracza Perin:

 

Do końca zobaczcie.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cierpie na syndrom cebuli tzn mam na Bale ale szkoda mi tyle wydać na jednego gracza :(

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unki da się wkleić Teveza ze 100% chem i dobrymi połączeniami:

 

28s5tzc.jpg

:)

Sith---wydałem wszystko co do monety,na tych dwóch ST,więcej kasy nie mam,jeśli nie zacznę wygrywać...,znajdę Cię i zabiorę konsolę,a fifa będzie robiła za podstawkę pod szklankę JD z lodem !!!!!!!!

 

Tylko nie pamiętam adresu...  :shok:

 

Piach00---miałem to samo przed kupieniem tych grajków...,płakałem  z przerazenie widząc,że wygrywam licytację... :beee:

Edytowane przez unki
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×