Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Poradźcie mi jakiego atakującego z BPL wybrać do 30k coins? Falcao, Remy, czy może ktoś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile na PS4 kosztuje hero Lewandowski? Pytam, bo chcę porównać ceny z X1, gdzie można go kupić po licytacji za mniej niż 600k. BIN lekko ponad 600k.

http://www.futbin.com/16/player/19871/lewandowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj w nocy też odbiło i zacząłem uzupełniać skład tevez 70k Nainggolan 38k Pjanić 14k, ale fakt jest taki, że bandziory z nich niesamowite. Jednak dobre Wysky i papiernio robią swoje, bo taki był ze mnie cebularz ze głowa mała.Co do rozgrywki to na konsolach jest jeszcze cud malina, ale pewnie jak pisał F3niX czeka nas to przy uaktualnieniu PS store.Aby sprawdzić czy rzeczywiście dużo zmienił patch na PC podjechałem do kumpla z butelczyną a ten po otworzeniu drzwi zjeba….fut.Zagralismy meczyk no jest tak jak pisali Ci, co grali po patchu Pace pace i pace.Więc cieszmy się do wtorku środy i grajmy ja swojej powiedziałem ze mnie nie ma w domu do niedzieli nad ranem ona pyta a gdzie jesteś ja jej na to w ultimate team kochanie stwierdziła, że oszalałem i pojechała do mamusi. :biggrin: :thanks:
To moje składy po liftingu dysponuje jeszcze budżetem +_-130k i jak macie jakieś rady dajcie znać, bo jak dokończę butelczynę to znowu kupie za drogo albo kogoś, kto jest zupełnie zbędny.
http://www.futhead.com/16/squads/2116171/

http://www.futhead.com/16/squads/2116531/

 

Tevez ma 7 chemii ale jemu to wystarczy ;)

ps Unki jak będziesz daj znać.

Edytowane przez Stary człowiek
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ty też już masz patcha? :laugh: :laugh: :laugh:

 

Nie nie mam. A inni graja na pc, ze narzekaja? Czy narzekamy na podstawie narzekan ludzi z innych forów? Lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perin to jest jednak mega kot na bramce! Dużo lepszy niż Buffon i Lopez. A tańszy 10 razy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perin to jest jednak mega kot na bramce! Dużo lepszy niż Buffon i Lopez. A tańszy 10 razy...

Jest genialny, wrzucałem tu filmik wczoraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was zalamywac dalej, ale testujac wrzutki na 7 prob 7 goli Rondona... Wystarczy wrzucic z naroznika pola karnego na wbigajacego ST, kwestia timingu i tylko wcisnac kwadrat i gol murowany, ze stojacej nic nie wpalalo. Niedlugo pewnie gowniarze tez do tego dojda i bedzie fifa 14 ;(

Ktos wkleil filmik jakto zrobic, dzieki, strzelilem dzis tak 5 bramek, wchodzi jak w maslo. Troche slaba sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yup, potwierdzam, wygląda jak średniowieczny wioskowy głupek, ale w bramce wyczynia cuda ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wczoraj w nocy też odbiło i zacząłem uzupełniać skład tevez 70k Nainggolan 38k Pjanić 14k, ale fakt jest taki, że bandziory z nich niesamowite. Jednak dobre Wysky i papiernio robią swoje, bo taki był ze mnie cebularz ze głowa mała.Co do rozgrywki to na konsolach jest jeszcze cud malina, ale pewnie jak pisał F3niX czeka nas to przy uaktualnieniu PS store.Aby sprawdzić czy rzeczywiście dużo zmienił patch na PC podjechałem do kumpla z butelczyną a ten po otworzeniu drzwi zjeba….fut.Zagralismy meczyk no jest tak jak pisali Ci, co grali po patchu Pace pace i pace.Więc cieszmy się do wtorku środy i grajmy ja swojej powiedziałem ze mnie nie ma w domu do niedzieli nad ranem ona pyta a gdzie jesteś ja jej na to w ultimate team kochanie stwierdziła, że oszalałem i pojechała do mamusi. :biggrin: :thanks:

To moje składy po liftingu dysponuje jeszcze budżetem +_-130k i jak macie jakieś rady dajcie znać, bo jak dokończę butelczynę to znowu kupie za drogo albo kogoś, kto jest zupełnie zbędny.

http://www.futhead.com/16/squads/2116171/

http://www.futhead.com/16/squads/2116531/

Tevez ma 7 chemii ale jemu to wystarczy ;)

ps Unki jak będziesz daj znać jak będziesz.

Ten pierwszy skład przypomina mi składzik Sith-a :)

Dzisiaj mam sprzątanie domu,mycie okien i takie tam...,babskie rzeczy :)

A jak widzę Twój skład to średnio mam ochotę dostać kolejny wpierdziel od forumowicza...,zrób sam brąz to może się dam namówić ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez ma 7 chemii ale jemu to wystarczy ;)

ps Unki jak będziesz daj znać.

Kup sobie menedżera Mauricio Pochettino, daj mu kartę menedżer Serie A, będzie trochę więcej chemii :thumbsup:

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do reszty bo wydam to co mam .Bardziej zależy mi na wzmocnieniu blp bo jak dla mnie Serie a to już wypasy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto gra Bundesliga i jakich gk mial, bo ja mam Fahrmanna ale mieszane uczucia jak na razie.

Jak bedzie(a bedzie) IF Aguero, to ceny poleca w dol. Zobaczycie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkad mam fife gram bundesliga. Broni burki i nikogo innego nie mialem. Nie irytuje mnie, to niech sobie stoi w klacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja odkad mam fife gram bundesliga. Broni burki i nikogo innego nie mialem. Nie irytuje mnie, to niech sobie stoi w klacie.

Wg mnie za niski na GK, long shoty cie zabija, jak trafisz na kogos, kto je ogarnia. Mi ostatnio wchodza, nawet jakimis ogorkami, a najlepiej Dostem i C-Motingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak trafialem na ludzi z bundesliga, to Leno do szału mnie czasem doprowadzał :P

Ponagrywalem bramy lewego z ostatnich 3 dni:

Edytowane przez matinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miranda na środku obrony? Ktoś coś?

Teraz mam Glika i de Vrij.

Początek grania to problem wyjścia poza 9 ligę. Teraz już 7,ale jestem na to za słaby bo ciągle baty i spadek. Ale na 8 jestem już za dobry :D

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na XO.

Przecież na Xbox też patcha nie ma... :) Mam wersję na ps4 i na xbox z eaaccess:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież na Xbox też patcha nie ma... :) Mam wersję na ps4 i na xbox z eaaccess:)

Ale ja nie napisałem, że patch jest. Tylko rozwiewam wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym był,czy nie był pacz. I tak każdy z Was dalej w to gra...,ja tez będę grał jak tylko znajdę czas. Wali mnie to co zrobią,do wszystkiego będę musiał sie dostosować bo innej jak dla mnie piłki na ps4 nie ma.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miranda na środku obrony? Ktoś coś?

Teraz mam Glika i de Vrij.

Początek grania to problem wyjścia poza 9 ligę. Teraz już 7,ale jestem na to za słaby bo ciągle baty i spadek. Ale na 8 jestem już za dobry :D

Mam dokładnie tak samo :/

Mirandą nie grałem, wolę Chielliniego z Barzaglim.

Btw. myślałem że coś razem pykniemy, a Ty kupiłeś na ps4?

Pffff :P

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewie ale na PC chyba odkrecaja ;) oby.

Co masz na mysli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×