Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram prawie zawsze u siebie, wydaje mi sie ze moze miec znaczenie szybkosc uploadu neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odchamiasz sie???

Why???

Jesteś "frik"

Perfect i Fifa???

To raczej bardziej dla mojej zoneczki bo dla mnie troszku lajtowe. Bylo git, sie dziewczyna wyszalala ;) teraz jedziemy grac w fifeczke :) Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś Paula Dybala, bo właśnie Palacio mi się zaciął :biggrin:A może Higuain lub Bacca
 

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez go kupilem i potwierdzam, kozak! :) na ta chwile u mnie wyglada to tak:

695a7eac136cf75dff8f1c2e997f9c40.jpg

Teraz juz tylko moze kosmetyczne zmiany i biore sie za budowanie nowego skladu, bo ten spokojnie juz mi starczy do grania.

Co do Higuaina to nie polecam, strasznie ciezko mi sie nim gralo. Poszedl na handel.

I bardzo fajnie mi sie gra Pereyrą, bardzo miło mnie zaskoczył.

Natomiast zaczynam myslec o Aguero i go wpasowac do Serie A razem z Tevezem :)

Edytowane przez baku83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Małe kroczki. Jadę na niskiej wartości kartach, dałem sobie tydz aby zbadać rynek. Trochę mnie odrzuca możliwość zmiany widełek, bo bym poszedł na całość. Rok temu jechałem na informach, tylko ea widełkami zabrała mi z dziesięć baniek. Dlatego troszkę cykam się z all in.

 

Ja właśnie obawiam się o bana od EA za trade, bo zachowuję się jak autobuyer - kupuję mnóstwo podobnych kart taniej po 200-300c niż sprzedaje i idę na ilość. Dzienne zyski po 50-100k. Tylko, że właśnie, czytam już na forum EA o pierwszych banach za snajping czy po licznych blokadach tymczasowych rynku transferowego (na 0.5h, 3h, 8h do 24h). Być może jest coś na rzeczy i po pewnej ilości ostrzeżeń idzie ban. Nic, trzeba będzie ryzykować z handlem, bo nie wyobrażam sobie, żeby kupować FP czy monety. Szkoda prawdziwej waluty (przynajmniej dla mnie).

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem półgodzinną blokadę marketu po tym jak między 22 a 23 ustrzeliłem sporo promocji, na których zarobilem 50k w 30 min.

Edytowane przez no4b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to są takie debile, że mogą dać żółtą kartkę albo bana, bo np. masz za dużo coins, albo komuś się nie spodoba, że masz zbyt wypasiony skład i doniesie ;)

MaxyM tak miał w 15, a facet czystym handlem w fut zarabiał coins, w życiu zadnego nie kupił, ani nie sprzedał.

Te farfocle nawet się nie pofatygowały sprawdzić, że człowiek kupował fp i nabijał im kasę.

Mało tego - dropy z paczek też miał rewelacyjne, przyprawiające wręcz o zawrót głowy. Tylko co z tego?

Oni nie mają żadnego systemu do sprawdzania uczciwości graczy, więc walą na oślep i rykoszetem może dostać każdy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owa blokada objawia się jakimś komunikatem czy wygląda to tak też gdy próbujemy kogoś wyszukać to jest że jakiś tam problem z fut? Często to mam jesli szybko klikam na konsoli

Czy to rynek tak się nagle zmienił czy co. Chodzi o taką kwestie gdyż grajkiem którym handlowalem to schodził wczoraj po 4k bez problemu a dziś jest pełny rybek jego karty juz po 3500 np.

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez oelx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to rynek tak się nagle zmienił czy co. Chodzi o taką kwestie gdyż grajkiem którym handlowalem to schodził wczoraj po 4k bez problemu a dziś jest pełny rybek jego karty juz po 3500 np.

Wysyłane z mojego SM-N910C za pomocą Tapatalk 2

 

Spokojnie odczekaj, to pewnie jeszcze nasysenie rynku po wczorajszych jumbo-paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was zalamywac dalej, ale testujac wrzutki na 7 prob 7 goli Rondona... Wystarczy wrzucic z naroznika pola karnego na wbigajacego ST, kwestia timingu i tylko wcisnac kwadrat i gol murowany, ze stojacej nic nie wpalalo. Niedlugo pewnie gowniarze tez do tego dojda i bedzie fifa 14 ;(

He he dzięki pierwszy mecz balotellim i dwie bramki w ten sposób, ale ta gra jest debilna a to dopiero początek pewnie jakieś kwiatki jeszcze wyjdą.

Co do finezyjnych pisałem na początku że wchodzą jak w masło, Messim w drafcie na 4 próby 4 bramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znim wejdziesz w trening galka w prawo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co podalem to na arenie sie zmienia, ustawiles klub ulubiony legia dlatego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o wybranie zawodnika z pola? Robię to i dalej mam tylko zawodników Legii

Gdy już tam jesteś i masz listę zawodników Legii to L2/R2 zmienia się ligę, a L1/R1 klub(chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to są takie debile, że mogą dać żółtą kartkę albo bana, bo np. masz za dużo coins, albo komuś się nie spodoba, że masz zbyt wypasiony skład i doniesie ;)

MaxyM tak miał w 15, a facet czystym handlem w fut zarabiał coins, w życiu zadnego nie kupił, ani nie sprzedał.

Te farfocle nawet się nie pofatygowały sprawdzić, że człowiek kupował fp i nabijał im kasę.

Mało tego - dropy z paczek też miał rewelacyjne, przyprawiające wręcz o zawrót głowy. Tylko co z tego?

Oni nie mają żadnego systemu do sprawdzania uczciwości graczy, więc walą na oślep i rykoszetem może dostać każdy.

 

Dokładnie + za zbyt duży trading w ciągu ostatniego czasu, bo uznają za bota i tym rykoszetem się obrywa. Knebel i do widzenia. Załóż nowe konto, kupuj FP bądź coinsy. Sam nie angażuj się w trade, bo znowu Cię zbanujemy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z BPL, ile chodzil Aguero wczoraj przed meczem?

420k. Dzień wcześniej 400k
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem półgodzinną blokadę marketu po tym jak między 22 a 23 ustrzeliłem sporo promocji, na których zarobilem 50k w 30 min.

 

Czasową to chyba już niemal każdy kto handluje potrafił otrzymać, z tym że według for EA i Reddit ludzie dostają kneble permanentne za handel. 

 

Owa blokada objawia się jakimś komunikatem czy wygląda to tak też gdy próbujemy kogoś wyszukać to jest że jakiś tam problem z fut? Często to mam jesli szybko klikam na konsoli

 

Tak, że problem, bla bla. Dwa dni temu pierwszy raz zauważyłem, że wyskoczył mi komunikat mniej więcej o takiej treści "złożenie oferty się nie powiodło, bo inny klub zaoferował wyższą wartość". I żeby nie było, chciałem kupić BIN, nikt innej mnie nie mógł przelicytować i nie sprzątnął karty sprzed nosa. Był to efekt tego, że kupiłem bardzo dużo podobnych kart w ostatnim czasie i tymczasowy zawias od EA - na kilka h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj nikogo na konsoli nie moge kupowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od wczoraj nikogo na konsoli nie moge kupowac.

Ja mogę,tylko nie mam za co  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×