Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy piszą o handicapie, dopałce od EA, że jest niesprawiedliwie i że takie rzeczy tylko w EA  :biggrin:

 

Proszę bardzo, wczorajszy mecz BVB  :whistling:

 

12313629_1829546023857588_79214829799260

W fifie to co drugi mecz, w życiu raz na rok
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wczoraj wypadł mi z tych paczek za 15k Ibra od razu sprzedany i skończyłem swoje Serie A w pełni kupując Pogbę, na razie może bez goli ale w środku pola kozak. Jeszcze by mi się marzył IF Nainggolan ale nic na siłę ;)

 

http://www.futhead.com/16/squads/5810764/

 

 Na zmianę z Insigne wchodzi Felipe Anderson którym dopiero zacząłem coś szarpać, jest niesamowity chociaż gram Lorenzo bo go lubię po prostu. Tevez za Higuaina ale chyba totalnie nie potrafię go ogarnąć już Morata mi się lepiej gra od Carlitosa, macie jakiś sposób na opanowanie go ? Bo u mnie totalnie niewidoczny. Dybala wypełnia i ŚPO i ST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up imo karta Pogby dużo słabsza niż rok temu. W tym roku rządzi Nainggolan i Guarin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Guarin nie urywa tyłka w ogóle u mnie też, już De Rossi o wiele lepszy jak dla mnie. Ogólnie De Rossi zaraz po Nainggolanie i oby Pogbie bo muszę więcej pograć nim. Na razie to Nainggolan zdecydowanie najlepszy, De Rossi, ew Marchisio jako śp. Bo Pjanicia to tak zepsuli w tym roku, do niczego się nie nadaję.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz zamienić Candrevy na Cuadrado? Świetny jest, kosztuje grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Guarin nie urywa tyłka w ogóle u mnie też [...]

W 100% zgoda. Z tym, że NIF Guarin kosztuje 4k, a nie jak NIF Pogba 130k, a obie karty na pozycji CM reprezentują wg mnie podobny poziom. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie puściłem Neymara do żyda. Jak ktoś nie macha prawą gałką jak opentany to ta karta nic nie wnosi, Konopilyanka i Piatti dają radę na podobnym poziomie. Chyba czas spróbować Bale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tevez za Higuaina ale chyba totalnie nie potrafię go ogarnąć już Morata mi się lepiej gra od Carlitosa, macie jakiś sposób na opanowanie go ? Bo u mnie totalnie niewidoczny. Dybala wypełnia i ŚPO i ST.

 

Spróbuj mu dać wytyczne Target Man i Stay Central. Powinno go to trzymać bliżej bramki przeciwnika, bo potrafi latać po całym boisku zwłaszcza w tym ustawieniu gdzie ma sporo wolnego miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz zamienić Candrevy na Cuadrado? Świetny jest, kosztuje grosze.

Candreva gra mi się mega przyjemnie ale muszę pomyśleć chociaż Cuadrado jakoś nie lubię.

 

 

I Florenziego na Abate lub Lichtsteinera?

Mam Lichtsteinera jako zmiennika, lepiej się prowadzi Florenzi chociaż jest lekki i łatwo go przepchnąć to jednak on zawsze jest pierwszy przy piłce ;)  Ale ogólnie poziom podobny. Abate grałem w zeszłej edycji i już mi się przejadł.

 

 

Spróbuj mu dać wytyczne Target Man i Stay Central. Powinno go to trzymać bliżej bramki przeciwnika, bo potrafi latać po całym boisku zwłaszcza w tym ustawieniu gdzie ma sporo wolnego miejsca.

Dzięki spróbuję, bo jestem zawiedziony po opiniach tutaj jaki to potwór. Owszem parę bramek wcisnął ale w porównaniu do Higuaina wypada bardzo blado.

Edytowane przez sew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sew to jest właśnie różnica w pracowitościach. Higuain jest już na pozycji a Tevez dopiero biegnie na nią bo był w obronie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Więc spróbuje go serio trzymać na pozycji, szczerze nie zaglądałem na pracowitość Higuaina i nie pomyślałem o tym nawet. Dzięki za wskazówkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim prywatnym zdaniem Tevez nie nadaje się do ustawieńia z jednym napastnikiem ale to tylko moje odczucia .U mnie w ataku z Pacacio uzupełniają się znakomicie i sam się zastanawiam czy ma dołączyć SIF Higuain szkoda że go nie sprawdziłem przed tranzakcją widmo ale szkoda mi było psuć fresza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba trzeba zrobić krótką przerwę w fut. Od wczoraj mi nic nie idzie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zagralem 2 mecze, oba w dupie. 1:2 i 2:3. W obu prowadziłem i takie bramki dostałem, że hej. Przez te mecze polecieli kościelny i cahill i weszli otamendi i kompany. Gorzej nie będzie.. Ogólnie pod bramką dobrze było ale w środku podania nie dochodziły, wydaje mi się, że były mikrolagi bo podawali w dobrym kierunku ale zypelnie6 nie tam gdzie chciałem. Sram na to, wracam, odpalam battlefront, kupuje blastera e11 i nie ma mnie do nowego patcha. Btw jak ktoś jest ulomny i chce n pograć w battlefront to dodawać do psn mtzwrn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim prywatnym zdaniem Tevez nie nadaje się do ustawieńia z jednym napastnikiem ale to tylko moje odczucia .U mnie w ataku z Pacacio uzupełniają się znakomicie i sam się zastanawiam czy ma dołączyć SIF Higuain szkoda że go nie sprawdziłem przed tranzakcją widmo ale szkoda mi było psuć fresza.

 

A u mnie Carlitos w samotności wsparty 3 ofensywnymi pomocnikami robił rzeźnię. Wiadomo, jego wr jest nie na rękę, ale ten człowiek z piłką przy nodze potrafi zabić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde chyba trzeba zrobić krótką przerwę w fut. Od wczoraj mi nic nie idzie :/

Ja juz sobie zrobilem po tym jak wczoraj znow spadlem do 4 ligi i nadrabiam zaleglosci w dlc driveclub. Teraz co najwyzej bede zagladal na turnieje i to nawet z kompem jest mniej stresu, zawsze pare coins wpadnie na futmasowe zakupy (cel - if shaqiri, na chwile obecna 40k na koncie wiec oby jego cena poleciala mocno na ryj, dobrze ze dostal ifa z taka sama pozycja)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Więc spróbuje go serio trzymać na pozycji, szczerze nie zaglądałem na pracowitość Higuaina i nie pomyślałem o tym nawet. Dzięki za wskazówkę :)

 

 

Moim prywatnym zdaniem Tevez nie nadaje się do ustawieńia z jednym napastnikiem ale to tylko moje odczucia 

U mnie Tevez jest najlepszym napastnikiem jakim grałem, mimo, że gram jednym napastnikiem. 

Inna sprawa, że ostatnio obaj napastnicy mi się zepsuli i nie prawie nic nie strzelają. Tevez miał jeden przebłysk z 2 golami i 2 asystami, Diego Costa stoi całkowicie. U mnie więcej goli strzelają pomocnicy. I nie mówię tylko o skrzydłowych i CAM, bo bramki sadzą też CMowie. Kij tam w pomocników, ostatnio strzeliłem hat-tricka Bainesem po trzech wolnych, wszystkie z ponad 30 metrów ;] Był taki zawodnik MMA, Mirco CroCop, mówił, że jego prawa noga posyła przeciwników do szpitala, a lewa na cmentarz, jednak myślę, że nawet on mógłby zazdrościć Bainesowi kopyta :biggrin:

Jak już jesteśmy przy wolnych, to dodam jeszcze jedną zagrywkę (poza L2 w rogu boiska), która strasznie mnie wkurza - przy wolnym w obronie ustawianie obrońcy na krótkim słupku. Kurde to jest normalny exploit, bo zawodnik tam stojący wyciąga 9/10 petard w okienko. Gdyby nie to cwaniactwo, to miałbym Bainesem dwa razy tyle goli.

 

Edit:

Ah i jeszcze zapomniałem ponarzekać na swoje zakupy. Kurde tyle zbierałem na Sancheza, a jest do kitu. Zmieniłem skrzydła na Sanchez - Bellarabi i w dziewięciu meczach łącznie zanotowali 0 bramek i 1 asystę o.O 

Duet Mirallas - Shaquiri był dużo lepszy, chyba też zamiast Chielliniego do Serie A będę polował na if Shaquiriego. Tylko musi sporo stanieć...

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja sobie robie przerwę 3 dniowa . Od fifki i ogólnie od czarnuli. Czas na Ingress i wyjazd ze slaska na anomalie w Gdańsku. Polecam grę jak ktoś chce ruszyć dupe z domu. Ja juz tak od 2 lat prawie dreptam z tel ręku a przebyte ponad 2700km na nóżkach czy rowerem dobrze robi dla kondycji. Gra wciąga a ludzi poznaje się nie wirtualnie. Ludzie grają całymi rodzinami

e817e419f9cc9c10341f3871d4ca124b.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartbuks własnie u jednego bedzie malina a drugiego pupa blada no i jeszcze fakt że ja nie ogarniam kompletnie  433 choć chciałem się nauczyc to mie jakoś nie idzie.Nprzykład Guarinem lubie grac i to nawet bardzo ale w mojej piramidzie Pogba go zjada. Każdy z nas ma jakiś styl i jednemu bedzie się grało fajnie kartą za 4k a drugiemu za 130k choć fakt Pogba nie powinien kosztować aż tyle monet.

 

Mam pytanie do kolegów z xboksa też Wam wyszukuje przeciwników po 10 minut czy znowu ja tylko tak mam .Narazie rozegrałem trzy mecze i trafiałem samych ludziów co grali tylko i wyłącznie 2 wuczonymi schematami aż  smiech mnie ogarnoł jak jeden z nich napisał mi że nie umiem grać bo szczelam z dystansu i jestem frajerem :laugh: :laugh:myślałem że na x jest normalniej ale to ta sama choroba co na ps4 :biggrin: 

 

Następne pytanko nie ogarniam tego kompletnie ale w Sony Polska powiedzieli mi ze muszę odblokować jakieś porty aby móc przesyłać filmy z konsoli na youtuba.Prawda czy fałsz :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja sobie robie przerwę 3 dniowa . Od fifki i ogólnie od czarnuli. Czas na Ingress i wyjazd ze slaska na anomalie w Gdańsku. Polecam grę jak ktoś chce ruszyć dupe z domu. Ja juz tak od 2 lat prawie dreptam z tel ręku a przebyte ponad 2700km na nóżkach czy rowerem dobrze robi dla kondycji. Gra wciąga a ludzi poznaje się nie wirtualnie. Ludzie grają całymi rodzinami

Znajomi mi polecali. Pod wpływem Twojego wpisu zainstalowałem. Dołączam do zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomi mi polecali. Pod wpływem Twojego wpisu zainstalowałem. Dołączam do zabawy.

Najlepsze są anomalie. Szkoda ze w Polsce primary byla tylko na początku w Krakowie bo wtedy zjeżdżają się agenci z całej Europy. https://youtu.be/b8r1t3OTF0A

Pamiętam jak w Pradze małżeństwo ok 60ki grało.

PS. Tylko do resistance zapraszam

Dlatego ja konsole odpalam tylko od listopada do lutego/marca. Przerwa od fify tez mi dobrze zrobi bo ostatnio cały czas utrzymanie w 2 lidze i za cholere powrót do 1 nie był mi pisany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Narazie rozegrałem trzy mecze i trafiałem samych ludziów co grali tylko i wyłącznie 2 wuczonymi schematami aż  smiech mnie ogarnoł jak jeden z nich napisał mi że nie umiem grać bo szczelam z dystansu i jestem frajerem :laugh: :laugh:myślałem że na x jest normalniej ale to ta sama choroba co na ps4 :biggrin:

 

Następne pytanko nie ogarniam tego kompletnie ale w Sony Polska powiedzieli mi ze muszę odblokować jakieś porty aby móc przesyłać filmy z konsoli na youtuba.Prawda czy fałsz :whistling:

Dziś trafiłem na jakieś niedorozwiniętego muslima, który miał 55% celnych podań, cały mecz skrzydło, zejście do środka i szukanie karnego/strzału. Raz mnie złapał, na szczęście Suarez go ukąsił 2 razy i skończyło się 2:1 dla białych ;)

 

Co do tych portów to prawdopodobnie bzdura. W typowych konfiguracjach domowych ruch wychodzący (od Ciebie do youtube np) nie jest filtrowany i nic nie trzeba robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat.

Do tej pory myślałem, że w tej edycji są dobrze zbilansowane różnice w kartach, doborze przeciwników, itd.

Ale nigdy w tej edycji nie miałem tak wypasionego składu...

Po wczorajszych meczach mam jedno do powiedzenia...

Niech się p...lą!

Wczoraj albo grałem z pierwszą ligą... Albo grałem ze skryptami... Albo grałem ze srebrnymi składami, gdzie moi zawodnicy wyglądali jak brązowi, a srebrni jak TOTY...

Serio i to jest to co mnie odrzuca od tej gry, tak samo jak odrzucało od 15...

Na c..j te budowanie składów mocnych - no po co?

Skoro wchodzi gość składem za 15 000 i jakimś murzynem za 900 coins robi 2 rajdy, 2 gole... Ja oddaje 20 strzałów na bramkę i przegrywam 0:2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×