Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Awruk dawno juz nie widzialem tak rzeczowego posta na tym forum, tak bardzo odbiegajacego od wypocin typu "ten jest fajny bo mi strzelił gola a ten nie bo nie strzelił" albo kazdym mozna wszystko a innym nic sie nie da.

No wlasnie o takie posty mi chodzi.

pewnie ze kazdym mozna strzelic ale jednym ci wyjdzie co drugi strzal a innym co setny. Spróbuj strzelać wolne bramkarzami... ciekaw jestem ile wpadnie... ktorys kiedys na pewno.

Awruk super robota!

Myhy to teraz zagadka, czemu sissoko po dwa long szoty strzela mi na mecz, ma tylko mocne wolne i drybling. Czekam na rzeczową odpowiedź :))))

Ps ja nie mam problemów z grą bo wygralem co jest do wygrania i sobie siedze w lidze pierwszej, ale widzę niepełnosprawności, absurdy i głupoty tej gry. Liczby czy napisiki nie przekonaja mnie tak łatwo ;)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myhy to teraz zagadka, czemu sissoko po dwa long szoty strzela mi na mecz, ma tylko mocne wolne i drybling. Czekam na rzeczową odpowiedź :))))

Proste, zapomnieli dopisać na stronie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste, zapomnieli dopisać na stronie ;)

He ok :) to nawet nie chce myśleć o czym jeszcze zapomnieli ;)

Warto też dodać, że jak umiesz strzelać to szybciej strzelisz kapiszonem niż ktoś kto nie umie piłkarzem że specjalizacją..

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.

 

Co do marudzenia to urok tego tematu :biggrin: Mi się podoba ta grupa ludzi, która tu pisze. Czasami czyta się was ciężko, ale ma on swój niepowtarzalny styl i dlatego jest świetny. Rozumiem tych co narzekają bo sam mam problemy z grą w tym roku a kto zrozumie nas uzależnionych lepiej niż inni uzależnieni :) Marudzenia w tym roku jest najwięcej, ale to najgorsza FIFA od lat i takie opinie są nie tylko tutaj, ale w całym środowisku związanym z FIFA

 

 

W poprzednim TOTW najtaniej było we wtorek do południa. Cena spadła na niektórych kartach  10-15% w porównaniu z niedzielnym wieczorem

Tu nie chodzi o marudzenie, a o merytorycznosc postów. Ja tez lubie to forum bo ma swoją specifke, ale postów takich jak Twoje jest malo.

Odnosnie najgorszej fify to bylbym daleko od tego stwierdzenia , co roku tak sie mówi a i tak miliony ludzi w to gra , z roku na rok coraz wiecej.

He ok :) to nawet nie chce myśleć o czym jeszcze zapomnieli ;)

Warto też dodać, że jak umiesz strzelać to szybciej strzelisz kapiszonem niż ktoś kto nie umie piłkarzem że specjalizacją..

Abosultnie sie zgodze, ale ten kto potrafi grac wyczuje tez ze lepiej sie strzela gosciem z 85 z rzutów wolnych niz kapiszonem z 58 :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkryciem też nie będzie, że wielu piłkarzy na karcie wygląda kiepsko, a na boisku to zabijaki, przykład?

M Bastos - nie zlicze ile wolnych nim strzelilem z różnych odległości , long szoty nie problem. Specjalnych atrybutów - brak :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Panowie sprawa z brakującymi coins załatwiona było troszkę zamieszania bo  Jaems zamiast na ps4 przesłał brakujące monety na X-boxa .Ale dzwoniąc do Polskiego działu Ea na spokoju trafiłem na bardzo wyluzowanego ziomeczka o imieniu Kamil (Serdecznie Cię pozdrawiam kolego) i on to wszystko poodkręcał choć na pewno nie było to proste zadanie nareszcie mogę zamknąć tą sprawę z czystym sumieniem do samego siebie .Kamilu jeszcze raz dzięki równy z Ciebie Herbatnik .

Awruk dobra robota i fajnie że są tacy wariaci w pozytywnym słowa znaczeniu jak Ty Gratki kolego super sprawa bo Twój post jest już u mnie wklejony na pulpit .

 

Mam też do Was pytanie bo jak nie Wy to kto ;)

 Mam mianowicie taki problem nie mogę dodać filmiku do youtube  i nie wiem czym to jest spowodowane. Niby konsola mówi że powiązała konto z youtube ale i tak nie mogę nic przesłać i jest to dla mnie troszeczkę dziwne .Jedną z teorii spiskowych jakich sobie wymyśliłem to inny email konta sony oraz inny na koncie youtube Nie chce mi się dzwonic już do Sony Polska bo na razie to mam dosyć gadek przez telefon o wirtualnym świecie :laugh: :laugh: :laugh:

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co Ci wyskakuje jak chcesz przez konsolę umieścić plik na powiązanym kontem yt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wszedzie narzekaja a mi caly czas w glowie dudni "just play it. Gameplay speaks for itself". To slowa devow, udostepniajacych zamknieta bete ;D

No to gejmplej przemowil. Az zbyt dosadnie ;p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można przesłać danej zawartości jakoś tak.

A wyciąłeś wulgaryzmy i sceny erotyczne z filmiku? :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie wszedzie narzekaja a mi caly czas w glowie dudni "just play it. Gameplay speaks for itself". To slowa devow, udostepniajacych zamknieta bete ;D

No to gejmplej przemowil. Az zbyt dosadnie ;p

Po każdym kolejnym patchu głosem bardziej pijanego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M Bastos - nie zlicze ile wolnych nim strzelilem z różnych odległości , long szoty nie problem. Specjalnych atrybutów - brak :P

 

Bestia w czystej postaci. Specjalne atrybuty:

 

Shot power - 81

Shooting - Long Shot Taker

Avoids Using Weaker Foot -świetnie bo ma tylko 2* słabszej nogi

Takes Powerful Driven Free Kicks 

i na deser Technical Dribbler by łatwiej omijać przeciwników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, spoboj wyrzucić z dysku internetowego ps+ trochę niepotrzebnych Ci danych i daj znać czy ruszy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyciąłeś wulgaryzmy i sceny erotyczne z filmiku? :laugh:

No chciałem się Wam pochwalić częścią moich farfocli ale jak zwykle mam pod górkę :P :laugh:

 

Zrobię Majster tak jak mówisz jak wrócę do domu i zobaczymy może się uda.

 

No4blp nie ma mnie w domu możemy pograć późnym wieczorkiem. Napisz mi na pw jak potraktował Cię mój syn bo jestem ciekaw jego zachowania ;) 

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bestia w czystej postaci. Specjalne atrybuty:

 

Shot power - 81

Shooting - Long Shot Taker

Avoids Using Weaker Foot -świetnie bo ma tylko 2* słabszej nogi

Takes Powerful Driven Free Kicks 

i na deser Technical Dribbler by łatwiej omijać przeciwników

Spoko, na futhedzie tego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu olej Futheada, trzeba się przenieś na Futbin :biggrin: Futbin się ładnie rozbudowuje i jest dokładniejszy od Futheada zwłaszcza w kwestii umiejętności i specjalizacji. Dodali niedawno porównanie piłkarzy i jak dalej będą się tak rozwijać to do FUT 17 mogą zająć pozycje Futheada.

Edytowane przez Awruk87
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie było złośliwe, wiesz że Cię lubię :)

Bez calowania dziewczyny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj...

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O znalazłeś się Tadziu kiedy gramy maratona :whistling: :P bo muszę ponagrywać jakieś brameczki a z Tobą nie mam zapisanej ani jednej ;). Wytłumacz mi też jedną sprawę co ci obrońcy robią u Ciebie w ataku to jakaś specjalna zagrywka na mnie czy Ty po prostu robisz to pod wpływem alko :P :biggrin:

 

Normalnie Ameryka z tymi pakami Maxym a ostatni strzał ulaaaaaaa

Edytowane przez Stary człowiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale specjalne atrybuty to chyba losowo rozdają. Żeby Diego Alves nie miał specjalisty od jedenastek?

 

Nie ma takiej umiejętności w grze.

 

Karty piłkarzy w FUT są coraz lepiej odwzorowane i w tym roku grając wieloma kartami widać cechy charakterystyczne dla danych piłkarzy w prawdziwym futbolu. Jeśli o to chodzi to jestem pod wrażeniem jak świetną robotę odwalają.

 

 

MaxyM się rozkręca :D Brawo kolejny świetny traf

Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej ostatniej jeszcze żeton do Drafta. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O znalazłeś się Tadziu kiedy gramy maratona :whistling: bo muszę ponagrywać jakieś brameczki a z Tobą nie mam zapisanej ani jednej ;). Wytłumacz mi też jedną sprawę co ci obrońcy robią u Ciebie w ataku to jakaś specjalna zagrywka na mnie czy Ty po prostu robisz to pod wpływem alko

Moja ulubiona taktyka - cala naprzod :D

Czy tam all out ;)

...uchowaj Pan jak dwoch cb ma high w ataku, wtedy broni Higuain ;D

;)

Edytowane przez O.Tadeusz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×