Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Człowieku, już kiedyś to pisalem ale przypomne - ja dostalem w 13tce bana na PC za to, że zbyt czesto trafialem na boty. Bywało tak, że przez 40 minut nie moglem zagrac meczu, bo w kazdym trafial mi sie bot. Po 3 miesiacach odbanowali mi konto ale smrod pozostal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, pablos_83 napisał:

Aby mieć podwójną zniżkę trzeba kupić z poziomu gry fifa 16, wtedy cena jest coś 330

Dokładnie 335,19 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifę  na  PC to wszyscy mają w d. Nawet jak się pisze na oficjalnym facebooku FUta polska to na pytania o wersje PC tylko rozkładają ręce.

Wada i zaleta PC jest taka sama -modyfikacje, można zrobić moda z mega grafiką jak i trainera który psuje całkowicie rozgrywkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kumpel napisal temat na oficjalnym forum pecetowym fifki, że trainer byl dostepny jeszcze przed premiera gry. Temat sobie wisial z miesiac, z EA nikt nie odpowiedzial, ani nawet nie usunal. A w temacie wkleil jeszcze na bezczela bezposredni link do pliku z trainerem. NA OFICJALNYM FORUM
To chyba najlepszy przyklad i nie do przebicia ;)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po ktoryms meczu przegranym 99-0, pojechalem po konsole. Fifa na PC to dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy wróciłem z wakacji. Nie wytrzymałem i rano odpaliłem fut. Stres jak uj i pierwszy mecz po długiej przerwie zakończył się "rejczkłitem" przeciwnika po pierwszej połowie

Przestawiłem Dybale tots z st na cam i to on zrobił mi robotę.Zobaczymy jak będzie w kolejnych meczach,bo zdecydowanie za wcześnie na celebrację tej karty na cam.

Jestem prosem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez unki
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, unki napisał:

Przestawiłem Dybale tots z st na cam i to on zrobił mi robotę.Zobaczymy jak będzie w kolejnych meczach,bo zdecydowanie za wcześnie na celebrację tej karty na cam.

Mi najlepiej sie nim grało na pozycji CAM, na ST jakoś nie umialem nim grac :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 19.08.2016 o 08:45, baku83 napisał:

Mi najlepiej sie nim grało na pozycji CAM, na ST jakoś nie umialem nim grac :)

Dokładnie,ale przy tym ustawieniu nie widzę kompletnie Perisica,w ustawieniu 4-3-2-1 był boski,ale z cam w formacji miał najgorszą ocenę.To tylko wstępna ocena,bo mecz zakończył sie po pierwszej połowie ;).Szkoda,że ta fifa dobiega końca,bo zaczynam coś z niej kumać :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastepna tez bedziecie kumac. Rewolucji nie ma, jest ewolucja :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA najbardziej boli jak się licytuje i pieniążki się końcą a rywal w licytacji kupuje coś za przysłowiowy bezcen

 

Coś widzę że ceny drogich kart strasznie spadają, chyba wyprzedaż i wszyscy myślami przy 17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludziki szprzedaja i przelewają coins na stronę futmaster

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza legenda kupiona - Pires i od razu gra nabrała rumieńców. Trzeba zbierać na kolejne bo ceny bardzo przystępne. Dzisiaj ljungberg był za 100 do wzięcia 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bany sie sypia na twitchu :) ledwo jakis wlacze, mija 5 minut i rip.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Dommanu ciśnie beke z tych co za parę coins duszę by sprzedali :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem chyba swoja ulubioną karte w Fut 16... Tots Lukaku = czołg! Moze i jest malo zwrotny, ale to co wyprawia i jak wszystkich kladzie na ziemię to jest poezja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym sobie popykal jedynym takim rodzynem - TOTS Tevezem : ) jego zwykla zlota karta jest swietna a co dopiero dopakowana... i w ataku TOTSOW LN - N - PN -  Torres, Tevez, Balotelli - atak rzeznikow.

Tak jak mowilem wbilem sie moim skladzikiem do 2-3 ligi (dzisiaj 3) bez zadnych spadkow i innych ceregieli a Tevezik w dwoch meczach dwa hat tricki. Batshuayi na SPO rozdaje podania - 13 bramek i 23 asyst na 40 spotkan.

Coraz czesciej gra podczas meczu lapie zwieche i wywala do menu jakby mecz sie nie odbyl... a 16 juz jest na wymarciu i ludzie czekaja na 17... o zgrozo juz widze te turnieje co weekend jesli nie ogarna normalnych serwerow.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaakkk już to widzę turniej o 150k coinsów i wywala cię z serwera w ostatnim meczu.  Pady będą latać

Sezony mają taki plus że w najgorszym przypadku  tracisz 1 mecz a w 99% dadzą powtórkę meczu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj maly miszcz :) przed chwila pogwalcil obrone serie a przeciwnika a w 3 ostatnich meczach wbil 11 bramek. Niech tylko nie kosztuje ze 100k na start w nowej fifie : / musze go miec jak najszybciej najlepiej fresh bo zostanie ze mna przez caly rok : ) o ile nie zepsuja jego karty

3 gwiazdki slabszej nogi? taaaaaaaaaaaki uuuj

 

35iy8md.jpg

 

4 hat trick z rzedu! co mi wariat odpalil :24_stuck_out_tongue:



 

Edytowane przez SkibaPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery out?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj mecz z Zagłębiem Lubin.

Z Handicapem da się wygrać, ale z 2 gole z 40 m - strzały życia nasz bramkarz puści.  Wygrałem dzięki 2 golom z rzutów rożnych i dobitce drewniaka Busquetsa. 

To są bardzo ciężkie mecze ale do wygrania. Mechanizmu tego gówna do końca nigdy nie poznamy ,ale nie zgodzę się że go nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie,chce przejsc na xboxa jak to sie odbywa czy moge przeniesc level(obecnie 83) troche szkoda i jak jest wtedy z  giftami na start.Czy wszystko zaczynam od zera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×