Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Benzynę mam 89 w głównym. Gra z przodu z Neymarem i Suarezem. Co do Griezmanna to właśnie jego chcę zamienić na innego grajka. Mój Martinez ma najwięcej goli strzelonych ze wszystkich piłkarzy ;) i jakoś z Antułanem nie znajdują wspólnego języka. Potrzebuje jakąś skałę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak tam chcesz. Zawsze można sprzedac.

Aduriz to przysłowiowy bolec, nawet nie ma wysokiej pracowitosci w ataku, 3 gwiazdki słabszej nogi, jest megapowolny.  Same wady.

Nieprzypadkowo to najtańsza karta pow 90 z pola w całej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, dlatego byłem ciekaw. Pracowitość ma Med/Med więc bez szaleństwa. Nie ma miejsca w jednej linii dla Martineza i Griezmanna, nie istnieją w walce bark w bark, dlatego szukam jakieś alternatywy. Myślę jeszcze nad IF Paco Alcacerem, ale on też do silnych się nie zalicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, awakeman napisał:

Mam szybkiego Martineza i przydałby się jakiś klocek do przepychanie i walenia z bańki ;)

 

Jak będziesz już miał XO to pochwal się i może uda się nam coś zagrać :)

 

BTW, też macie problem z tym forum? Cały czas jakieś ostrzeżenia o niebezpiecznej witrynie, a na Tapatalk jakieś dziwne akcje się dzieją?

Pracowitości ma takie jak Benzema. Strzał nienaganny. Przepcha się. Główki bardzo dobre. Klockowatość i tempo na minus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takie same bo benzema ma low/med, a to lepiej niż med/med dla napastnika bo się nie cofa

 

Choć to wszystko zależy od indywidualnych preferencji, może się sprawdzi.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 meczach bolec idzie na handel. 3-4 sam na sam i zero goli. Wolny i tylko 3* sztuczek, co przy moim stylu gry się nie sprawdza. Bola mnie te sytuacje, które miał i bramkarze wszystko wyciagali. Nic, szukam dalej. Nie zdziwię się jak będę zmuszony wrócić do Antułana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, awakeman napisał:

Jak będziesz już miał XO to pochwal się i może uda się nam coś zagrać :)

 

Do 22.09 pałza bo niby premiera już była ale tylko w wersji 2 TB ( po co tyle komu :-) ? ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swojego XO z 500 HDD, bo po co komu tyle GB jeśli gra się tylko w jedna grę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha przecież pisałem że to totalny bolec. To już zwykły Morata 81 będzie lepszy 

 

Jutro TOTW 50 ogłoszą może Vietto będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku skupują Fifę 16 po 90zł ale co dziwne tylko wersję zwykłą nie ultimate team :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem swojego wypozyczonego fabregasa na 5 spotkan :24_stuck_out_tongue: tez mieliscie takie info z tydzien temu? bo screena wrzucilem ale nikt nie napisal czy to bylo u wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, SkibaPL napisał:

Dostalem swojego wypozyczonego fabregasa na 5 spotkan :24_stuck_out_tongue: tez mieliscie takie info z tydzien temu? bo screena wrzucilem ale nikt nie napisal czy to bylo u wszystkich

 

Za sprzedaż swoich danych do marketingu EA i nie tylko... W zamian wypożyczona karta na 5 spotkań, warta 6000 coins... No kurna, zrobiłeś interes życia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaxyM napisał:

 

Za sprzedaż swoich danych do marketingu EA i nie tylko... W zamian wypożyczona karta na 5 spotkań, warta 6000 coins... No kurna, zrobiłeś interes życia. 

o nie! co ja teraz zrobie! maja mojego fake maila i nick... sprzedalem sie...

opcja dokladnie brzmi "połącz się ze swoim ulubionym klubem i z ulubioną ligą - udostępnij im informację o swim koncie (email, kraj zamieszkania, wiek i postępy w EAS FC) zgodnie z ich zasadami ochrony danych osobowych, aby otrzymywac wiadomości o produktach, aktualnościach, wydarzeniach i prmocjach"

no dramat po prostu

 

Atakuje wlasnie 2 lige i Fabs mi w tym pomoze : )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Bacca szkoda że nie mam coinsów już i gram od święta w 16 czekając na 17. Ciekawe po ile będzie chodził, może bym coś sprzedał i go spróbował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blond Messi i Bale i rynek oszalał. karty za co normalnie chodzą po 1000 teraz można brać po minimum za 150. 

 

Ten bale 95 to może być najlepsza karta w grze. Co za statystyki toć to szok.

 

 

Edit: na rynku dramat ceny drobnicy spadło minimum ale za to można skupować. 

Nawet złote kontrakty 28 można kupić po minimum. Zmiany pozycji co jeszcze wczoraj chodziły po 900-1000 dziś można wyrwać za 150-200

Mam nadzieję że za tydzień nie będzie Bale i Messiego to opchnę to z zyskiem. 

Edytowane przez pablos_83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empiku skupują Fifę 16 po 90zł ale co dziwne tylko wersję zwykłą nie ultimate team

Ja swoja 2 miesiace temu sprzedalem za 110 zl, do tego wiedzmin za 110 zl. Dołożone 39zl i jest zamówiona wersja Deluxe xd Kilka miesiecy praktycznie bez fify to 17 bd lepiej smakować :1_grinning:

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kulki losujo...

Matudi w Juve...

Lewy kupiony za 570 - sprzedany właśnie, za 670k... Dobry był ale 100K piechotą nie chodzi. :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam detox od fify. Plus sie skonczyl, wracam na demo ;p

46571.gif?0
:D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę ligą, którą zaczynałem - dziś złożyłem i gram do końca... 

 

2ltluz4.jpg

I jak przystało na koniec... Koniec wszystkiego he he.

 

sl2zxl.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22aa5883132a475bca6e113c67a6e724.jpg

A se kurde otworzyłem

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako Janusz biznesu obkupiłem się po minimach w niesamowite ilości kart i teraz muszę iść poodmawiać zdrowaśki by ceny wróciły do poziomu ze wtorku, bo Blond Messi z Bale zmasakrowali rynek. Jak bym to sprzedał to bym tydzień zakończył z wynikiem + 0,5 MLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skromnie zarabialem na fitnessach druzynowych +30 czyli kupuje za 1800 i sprzedaje za 2200-2400 byle tylko na drafta zarobic a teraz chodza po 1500. Szkoda ze 100k w zapasie nie mialem tylko 6 to bym sie oblowil :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×