Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Tak czytam że dużo osób oddaję fifę 16 do Empiku, mieliście standardowe wersję? Mi deluxa nie przyjeli. Bo jedynie standardową podobno przyjmują.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem standardową

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie biorą pewnie dlatego, żeby potem nie użerać się z Januszami, "kupiłem u was używanego deluxa i nie mam paczek" :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddawałem standardową, ale właśnie już kilka osób pisało, że deluxe nie przyjmują dlatego teraz też nie chciałem brać deluxe. Zresztą chyba bardziej się opłaca zwykła z ticketami do drafta niż te paczki co tydzień jedna marna ;D Lepiej już jakieś fifa pointsy sobie dokupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę też z tymi żetonami , digital bo przecież ten mechanizm wysuwający płyty w  moim premierowym pleju to jest drama :) A pamiętam że szrot tu każdemu w tamtym sezonie wyskakiwał . Premiera w stanach jak zawsze dwa dni wcześniej , dwa lata temu wziąłem tak z us store ale pamiętam Szpaka nie było , także uprzedzam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak? Wbiłem na 2 przeglądarkach i w różnych regionach i za każdym razem wyrzuca mi co cały czas, że fut nadchodzi xd

 

Czuję się strolowany xd

Edytowane przez BartexXx20
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie u mnie jest to samo, nie działa.

Aplikacja FUT Web App i funkcja Football Club są chwilowo niedostępne z powodu prac konserwacyjnych związanych ze zbliżającą się premierą gry FIFA 17.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam na starym koncie (z 2011) wiec nie wiem. Widze tylko, ze EA rzucilo sie na kase bo mozna doladowac FP przez stronke dla x1 i ps4 :38_worried: 

 

edit. juz nie dziala xD

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupić zwykłą wersję z 5 żetonami, a na allegro kupić od kogoś kod na paczki z edycji deluxe :1_grinning: w tamtym roku chyba po 40zł sprzedawali Janusze biznesu :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest czasem 20 zł różnicy między standardową a deluxe? Za 20 zł chyba warto wziąć te 20 paczek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mniej wiecej wychodzi. Minus taki, ze nie ma wtedy tych 5 zetonow do drafta i nie sprzedaz deluxe w empiku. Ja osobiscie biore deluxe.


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakaś oficjalna data webapp jest podana? czy siedzimy i czekamy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest podana, ale wróble ćwierkają od kilku tygodni, że ma być dostępna od jutra.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzała webapp !!!

edyta: jednak nie działa

Edytowane przez Tom182

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nic nie działa. Mam Coming soon. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a juz mialem wyciagac laptopa z szafy... :1_grinning:

No nic, czyli jestem skazany na M jak miłość...faaak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, baku83 napisał:

Tak mniej wiecej wychodzi. Minus taki, ze nie ma wtedy tych 5 zetonow do drafta i nie sprzedaz deluxe w empiku. Ja osobiscie biore deluxe.

 

Też wziąłem deluxe. Draft jest tak zrakowany, że nie mam ochoty w niego grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Draft to stan umysłu.

Nie wiem, jak ktoś dużo grał w ten tryb to pewno zna schematy i umie tam wyszarpać co swoje.

Ja zagrałem kilka razy tam swoje ostatnie mecze w "16"... 

I to był chyba ostatni raz... Okazało się, że w ogóle nie potrafię grać w tą grę... 

Co bym nie robił, miałem wrażenie, że mam minimalny wpływ na rozgrywkę... Minimalny. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku jeszcze sie da grac i na spokojnie wygrywac te drafty. Pozniej to jest patola.

 

ogolnie jak jest ten bundle x1+fifa to ona sie zalicza jako gra preorder czy nie? To mnie zastanawia :22_stuck_out_tongue_winking_eye: i czy ktos ma pojecie co tam jest zawartego oprocz digital wersji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku jeszcze sie da grac i na spokojnie wygrywac te drafty. Pozniej to jest patola.

 

ogolnie jak jest ten bundle x1+fifa to ona sie zalicza jako gra preorder czy nie? To mnie zastanawia :22_stuck_out_tongue_winking_eye: i czy ktos ma pojecie co tam jest zawartego oprocz digital wersji

Miesiąc Ea Access i 6 miesięcy Golda. Na zwykłą wersję preorder to sklep wysyła kody na maila a nie ze są w pudle także możesz uderzyć o kodzik do sprzedawcy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co ogólnie składacie na początek ? Miałem w głowie bundes z dembele i obama youngiem ale ten drugi zapewne droższy na początek niż w 16 ( wtedy mi z paczki wyleciał ) , pokazaliście tutaj kilku tańszych potencjalnych rzeźników z serie a , że chyba się skuszę heh z Milikiem na szpicy :) 

 

na zachodnich forach czytałem że portugalska też niezgorzej wygląda na początek

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×