Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Moj wujek to Adolf... Kappa nie wiem co zrobie, na pewno bedzie to cos taniego ;> nawet nie patrzylem na karty, tyle co w draftach trafialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o bundes złożyłem coś takiego na środę 

 

http://www.futhead.com/17/squads/430848/

 

 

Tylko właśnie napastnika za bardzo nie mogę znaleźć , ten Werner za bardzo mi nie podszedł , Chicharito w 16 dawał radę i chyba go spróbuje .

Za to ogromnie polecam się przyjrzeć Renato Sanchez świetnie mi się nim grało te kilka spotkań , wyglada jak młody Gullit .

 

i jeszcze odnośnie pada do xa , mi właśnie najlepiej gra się tym najstarszym "klikającym" , niby ciężko wcisnąć r1 ale dla mnie to zaleta bo rejestruje ten dźwięk i jestem w 100% pewny że wszedł , na analogowym dual shock mi tego brakuje trochę 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zarobię to wrzucam Sanches'a na cam'a. coś czuję, że będzie kot:biggrin:

8 minut temu, Danielski_82 napisał:

Tylko właśnie napastnika za bardzo nie mogę znaleźć

Lewy będzie pasować:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest potencjał , sam czekam co wymyślicie :) Docelowo marzy mi się trio Sanchez-Valderama-Obamayoung , czarna masakracja 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak btw. Nie wiem jak wy możecie grać na tej domyślnej kamerze, tylko telewizyjna jak w starych fifach :1_grinning: i najlepiej sprint pod R1 a nie r2

W 17 jest inna domyśla i więcej widać można też ustawić starą "domyśla 16" ale nawet nie przetestowałem jej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam ta 3 transmisyjna czy telewizyjna, wysokość 17, szerokość 3 i do tego jakos z bólem ale gram na domyślnych ustawieniach kontrolera i uważam ze jest to najbardziej optymalne ustawienie :)

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A leci ktos na wspolpracy 0-20? Ja tylko na niej gram bez radaru, ale chyba czas sie zaczac przestawiac bo zdecydowana wiekszosc leci wlasnie na telewizyjnej 3 17-3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętma jak się moja nazywa, ale jest wszystko maksymalnie oddalone żeby mieć możliwie najlepszy ogląd boiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/17/squads/435177/

 

zrobiłem kilka wyzwań w squad building challenges i dostałem Chieliniego Stones'a i Jagielke (którego mogę sprzedać) i pytanie czy lepiej go zostawić?

zrobiłem takie coś, co myślicie? środek pola trochę słaby. Ma ktoś jakiś pomysł co tu zmienić?
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, no4b napisał:

Nie pamiętma jak się moja nazywa, ale jest wszystko maksymalnie oddalone żeby mieć możliwie najlepszy ogląd boiska.

 

Czyli współpraca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak propo piłkarzy BPL ktoś się wypowiadał wcześniej że idą w górę, jak myślicie, Musa już po 6k, gdzie ostatnio 4,5, pójdzie jeszcze w górę do premiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja gram na telewizyjnej w każdej fifie, na 20-0. :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś do innych kamer nie umiem się przestawić, niby fajnie wyglądają trybuny itp, ale widok z góry ze zwykłej telewizyjnej jest najlepszy :1_grinning: 

 

Ciekawe czy jutro w Euro będzie Fifa. Chodziły głosy, że bardzo możliwe

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co spamujecie w każdym temacie? Serio kogoś zbawi jeden czy dwa dni jak czekacie już kilka miesięcy?

 

co mi się bardzo podoba to zastawianie sie i gra ciałem. W końcu nie tylko pace się liczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbawi, zbawi jak na konsoli się gra w 2-3 gry rocznie i co roku czekanko na nową wersję fify :) To silniejsze od nas

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zuba tu już każdy na głodzie, ręce latają jak po 3 miesięcznym piciu co się dziwisz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Lony napisał:

Hejka, ja gram na telewizyjnej w każdej fifie, na 20-0. :)

a ja wciąż dinozaur .... domyślna choć na ustawieniu 20-0 :-) ta w 17 lepiej mi się podoba i pewno na tym będę ogrywał tak całą 17

25 minut temu, jagiel_jr napisał:

tak propo piłkarzy BPL ktoś się wypowiadał wcześniej że idą w górę, jak myślicie, Musa już po 6k, gdzie ostatnio 4,5, pójdzie jeszcze w górę do premiery?

Ceny są teraz mega niskie więc oczywiste ,ze pójdą ale nie wszystkiego .. Ea dała dość niskie widły na zawodników i jednorazówki więc powtórka z 16 chyba nie będzie :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stMikolaj napisał:

a ja wciąż dinozaur .... domyślna choć na ustawieniu 20-0 :-) ta w 17 lepiej mi się podoba i pewno na tym będę ogrywał tak całą 17

Jak kto co lubi :) Ja próbowałem innych kamer kiedyś i na dobre mi to nie wyszło, zawsze powracalem do mojej ulubionej :) tylko czasem mnie wkurza stadion co bardzo przybliży moja kamerę ale ogl nie jest złe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak btw. Nie wiem jak wy możecie grać na tej domyślnej kamerze, tylko telewizyjna jak w starych fifach :1_grinning: i najlepiej sprint pod R1 a nie r2

Na ps4 sprint r1, na XO R2(nie wiem jak to sie tam nazywa), kamera tylko domyślna fifa 16

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Malix7 napisał:

zuba tu już każdy na głodzie, ręce latają jak po 3 miesięcznym piciu co się dziwisz :)

To wyobraźcie sobie, że miałem dwuletnią przerwę od tej wspaniałej gry i jakoś żyję xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche przypal ta wersja Deluxe bez tych zetonow draft. Za wygranie draftu jest 35K plus paczki wiec jak ktos wystarczy ze zagra sobie drafty to leciutko pewnie z 50K sobie natrzepie. No szkoda ze nie ogarneli lepszych bonusow do wersji w której doplacamy za gre.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wgl jest ten darmowy 1 draft na konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, lokitheman napisał:

Troche przypal ta wersja Deluxe bez tych zetonow draft. Za wygranie draftu jest 35K plus paczki wiec jak ktos wystarczy ze zagra sobie drafty to leciutko pewnie z 50K sobie natrzepie. No szkoda ze nie ogarneli lepszych bonusow do wersji w której doplacamy za gre.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Nie zawsze za wygranie draftu dostaje sie coinsy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, lokitheman napisał:

Troche przypal ta wersja Deluxe bez tych zetonow draft. Za wygranie draftu jest 35K plus paczki wiec jak ktos wystarczy ze zagra sobie drafty to leciutko pewnie z 50K sobie natrzepie. No szkoda ze nie ogarneli lepszych bonusow do wersji w której doplacamy za gre.

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Dobrze, że napisałeś bo byłem święcie przekonany, że są te żetony. No to jak dla mnie mija się z celem dopłacanie do bogatszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×