Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

ufff...udało mi się wykonać to wyzwanie kick-off i wyszedłem na zero, nie ma to jak dobrze zamulić na początku.

Czyli w nowej fifce nie opłaca się sprzedawać śmieciowych kart na qs bo zawsze mogą się przydać do wyzwań budowania składu.

Po pięciu meczach mam mega fun z grania, jest baaardzo przyjemnie, ale pewnie to kwestia pierwszeko patcha:8_laughing:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wspomnial o ericu bailly z ma utd.bedzie jednym z glownych obroncow bpl.sledze go od poczatku web app.ktos systematycznie podbija ceny.na starcie byl przez 2 dni za 9k. Od niedawna mozna go wyrwac za 14k.kyle walker tez szybuje powoli w gore.

w uk to nie ma co marzyc o kupnie spod lady przed premiera.

Chyba ze amazon w srode dostrczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że miałem fify nie kupować ale czym bliżej tym bardziej ciśnienie mi rośnie, kużwa no chyba się skuszę :) Tylko nie chcę mieć znowu tych stanów przedśmiertnych :) 

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko mam.Dlaczego na webapp nie mam żadnego "frendsa"...,nikt mnie nie lubi,czy jak...?:Gmoch:

Wiem,że ps4 jest obecnie w mniejszości,ale żeby nikogo????

Sam jak palec...,fajny kurdę jestem i mam ładną córę,która chce mi wyjechać do USA...:4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubs1948 zapraszam do znajomych, czasami jakiś meczyk można towarzysko pyknąć, no i porównywać wyniki w mini gierkach treningowych

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he masz mnie :) Plan był taki żeby kupić sobie na święta cyfrową z fp jakby był taki prom jak w tamtym roku ale za chiny nie wytrzymam tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha...,

Max na każdego ma czarnego posta

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dziś zagrałem parę meczy i jestem pozytywnie zaskoczony już nie mogę się doczekać . Powiedzcie no mi panowie demo równa się fut czy czuć jednak jakąś różnicę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujesz na plejaka?

Ponoć gra się bardzo przyjemnie. Tak przynajmniej wypowiadają się nasze leszcze forumowe

To dobrze świadczy,bo jak wszyscy pamiętamy poprzednią edycje i demo...,nie było fajno

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Karta Jonasa z tych challenge jest do kupna na rynku, czy nie?

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

To nie są karty na sprzedaż czyli ich nie będzie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie są karty na sprzedaż czyli ich nie będzie

Czyli muszę wykonać challenge. Chcę ją mieć, mam sentyment do Jonasa. Tyle fajnych goli dla VCF...

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie EA ma juz w garści bo niewiadomo co by bylo z tą grą nie tak to i tak zawsze kupuje na premierę :1_grinning: Jeszcze jak serwery i moj internet będzie dla mnie wyrozumiały to szykuje się jedna z fajniejszych ostatnio edycji

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unki napisał:

Kupujesz na plejaka?

Ponoć gra się bardzo przyjemnie. Tak przynajmniej wypowiadają się nasze leszcze forumoweemoji12.png

To dobrze świadczy,bo jak wszyscy pamiętamy poprzednią edycje i demo...,nie było fajnoemoji6.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak na plejaka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli muszę wykonać challenge. Chcę ją mieć, mam sentyment do Jonasa. Tyle fajnych goli dla VCF...

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Ja będę chciał robić MLS bo Giovinco to kocur już w wersji nif a do Calcio A się idealnie wpasuje Troszkę dni będzie dostępne te wyzwanie także myślę, że ogarnę jak starczy coinsa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, lokitheman napisał:

Mnie EA ma juz w garści bo niewiadomo co by bylo z tą grą nie tak to i tak zawsze kupuje na premierę :1_grinning: Jeszcze jak serwery i moj internet będzie dla mnie wyrozumiały to szykuje się jedna z fajniejszych ostatnio edycji

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Mam tak samo :) Jak nie lubie to polubie prędzej czy później :)
wolne na czwartek i piątek wzięte, chociaż było ciężko. Teraz tylko pytanie czy serwery wytrymają :1_grinning::1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Twarek napisał:

Ktoś wspomnial o ericu bailly z ma utd.bedzie jednym z glownych obroncow bpl.sledze go od poczatku web app.ktos systematycznie podbija ceny.na starcie byl przez 2 dni za 9k. Od niedawna mozna go wyrwac za 14k.kyle walker tez szybuje powoli w gore.

w uk to nie ma co marzyc o kupnie spod lady przed premiera.

Chyba ze amazon w srode dostrczy

Co do Baillego :1_grinning: 

własnie coś takiego w demie strzeliłem

 

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Twarek napisał:

Ktoś wspomnial o ericu bailly z ma utd.bedzie jednym z glownych obroncow bpl.sledze go od poczatku web app.ktos systematycznie podbija ceny.na starcie byl przez 2 dni za 9k. Od niedawna mozna go wyrwac za 14k.kyle walker tez szybuje powoli w gore.

w uk to nie ma co marzyc o kupnie spod lady przed premiera.

Chyba ze amazon w srode dostrczy

Nie dostaniesz nigdzie w uk wczesniej niz piatek o polnocy, bo za takie akcje tutaj mozna isc doslownie siedziec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, F3niX napisał:

Nie dostaniesz nigdzie w uk wczesniej niz piatek o polnocy, bo za takie akcje tutaj mozna isc doslownie siedziec. 

A nie czasem w czwartek o północy ?? 29 chyba premiera co wszyscy maja z tym piatkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak btw. Nie wiem jak wy możecie grać na tej domyślnej kamerze, tylko telewizyjna jak w starych fifach :1_grinning: i najlepiej sprint pod R1 a nie r2

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Baczek867 napisał:

A nie czasem w czwartek o północy ?? 29 chyba premiera co wszyscy maja z tym piatkiem :)

Masz racje :24_stuck_out_tongue: zawsze wychodzila w piatek, dlatego tak napisalem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix z frau Merkel do jednej klasy chodzili w liceum..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×