Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nie ma za to trofeów (a powinny być he he), a jestem pierwszy - to sam sobie przyznaję...

 

Pierwszy RQ przeciwnika (złoto)

 

2wd6p1i.png

 

Pierwsza niezasłużona wygrana (srebro)

 

t6x9h5.png

 

Pierwsza niezasłużona przegrana (srebro)

 

kcdqit.png

 

Pierwsza 10 w zespole (srebro)

 

309k387.png

 

Pierwszy Hat-Trick klasyczny, po wpuszczeniu rezerwowego w 2 połowie (złoto)

 

2ng6cmh.png

 

Brawo Ja!

Edytowane przez MaxyM
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Kubuhh napisał:

Dobra anulowane zamówienie z Saturna i wziąłem przed minutą w Euro. Gra już jedzie z magazynu do sklepu, jutro odbiór

Jaki był kod zniżkowy do euro -10%. Pamiętasz może?

Dobra znalazłem KME225GRY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KME225GRY  tylko to jest chyba tylko na deluxe ale u mnie nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. W komputroniku wysyłka darmowa listem poleconym ekonomicznym. . Ile to cholerstwo idzie?

Edyta---znalazłem. 4-5 dni...,walę w kuriera.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem maila, ze pomimo widomosci ze FIFA już jest na sklepie zapraszają po odbiór w dzień premiery czyli 29 RTV EURO

Edytowane przez Gorekkk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednym działa innym nie, nie wiadomo od czego to zależy jak ktoś jest z Wawy i nie chcę przepłacać to w Robsonie na bemowie mają zwykła za 219zł, chyba taniej nigdzie nie ma.

 

5 minut temu, unki napisał:

Szybkie pytanie. W komputroniku wysyłka darmowa listem poleconym ekonomicznym. . Ile to cholerstwo idzie?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

@Unki olej taki list, może iść nawet tydzień.

3 minuty temu, Gorekkk napisał:

Dostalem maila, ze pomimo widomosci ze FIFA już jest na sklepie zapraszają po odbiór w dzień premiery czyli 29 RTV EURO

Obstawiam że i tak polecisz i będziesz skamlał o swoje :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Malix7 napisał:

Jednym działa innym nie, nie wiadomo od czego to zależy jak ktoś jest z Wawy i nie chcę przepłacać to w Robsonie na bemowie mają zwykła za 219zł, chyba taniej nigdzie nie ma.

 

 

@Unki olej taki list, może iść nawet tydzień.

Obstawiam że i tak polecisz i będziesz skamlał o swoje :)

Skamleć nie będę, jeśli byłbym tak zdesperowany to wolałbym kupić na amerykańskim psstore, bo Polski komentarz jest zbędny w tej grze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chce sprzedać kod na deluxe do xbota one niech pw skrobie 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi działa ten kodzik. Tylko nie wiem czy gdzieś wcześniej w Szczecinie nie dostanę. Jeszcze się przejadę i sprawdzę w MM w Marcredo.

 

 

euro.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy któryś z kolegów z forum zapisał się do wykopowej ligi Fifa 17? Już 30 osób zapisanych 

Podaj link kolego :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już ktoś dzisiaj pisał Edycja deluxe trochę mija się z celem bo nie ma żetonów na draft a i w empiku w przyszłym roku nie przyjmą deluxa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podziwiam wasz zapał, ja cierpliwie czekam jak przyślą z Komputronika, może piątek, może poniedziałek, nie wiem skład sobie w Companion ogarnąłem z ligi rosyjskiej a to już totalna nowość bo do tej pory BBVA i Barcley League. Bez ciśnień, niech lepsi awansują szybko do 1 ligi ja poczekam aby od razu na wstępie nie psuć za bardzo sobie nastroju grając w 8 lidze z najlepszymi :-)

aha dodam, że w Komputroniku dałem 245zł tak patrząc na cenę powyżej (mowa o Deluxe Ed.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zajczak napisał:

podziwiam wasz zapał, ja cierpliwie czekam jak przyślą z Komputronika, może piątek, może poniedziałek, nie wiem skład sobie w Companion ogarnąłem z ligi rosyjskiej a to już totalna nowość bo do tej pory BBVA i Barcley League. Bez ciśnień, niech lepsi awansują szybko do 1 ligi ja poczekam aby od razu na wstępie nie psuć za bardzo sobie nastroju grając w 8 lidze z najlepszymi :-)

I to mi się podoba. Jakbym zobaczył w 10 lidze skład Maxyma to byłby RQ :Gmoch: Chociaż zawsze mnie bawiła wygrana ovr 77-78 z 84-85 i potem po 5 wiadomości na psnie od frustrata :fsg:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet jeszcze nie zamówiłem i się zastanawiam czy zamawiać :) Ale gorąco kibicuję tym co szukają z gorączką czy już jest dostępna gdzieś na sklepach :)

@zajczak dobry wybór, Rosyjska liga jest bardzo fajna w 16-tce cały sezon nią grałem na fitnes składzie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh też takich frustratów przerabiałem, koleś wyjechał mi w bodajże w 2 lidze składem gdzie tylko był kolor niebieski, ja moimi świecącymi złotkami z ligi angielskiej, szybkie 3:0 i gość wypisuje mi na mesendżerze, że lucky win hehe, dla mnie największa frajda to właśnie takie mecze, teraz jakimiś przeciętniakami z Rosji zgole kilka napakowanych składów i dopiero będzie frajda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też sobie spokojnie zaczekam aż gra będzie leżała w Empiku. Mam do nich bon podarunkowy o wartości 90 PLN za sprzedaż 16 na Xbota One, więc 17 będzie mnie tak naprawdę kosztowała marne 150 PLN. Oczywiście wersja standardowa, Deluxe nie zawiera niczego, co uzasadniałoby zakup. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Tom182 napisał:

Podaj link kolego :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

http://www.wykop.pl/wpis/19823031/okej-szybka-akcja-zainteresowanie-przeroslo-moje-o/

 

Jak dalej będzie tyle chętnych to może i 4 liga powstanie :) A jeżeli to prawda, że w Euro będzie jednak dopiero 29 to się sfrajerzyłem z anulowaniem rezerwacji w Saturnie.

Edytowane przez Kubuhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie ligi to rak, czy to tutaj czy na wykopie, ciężko się z ludźmi dogadać, potem połowie się nie chce grać, szkoda się męczyć i tracić czas, lepiej od razu wygrywać online w grze.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Przypomnieliście mi, że empik skupuje używane gry.

Jeśli dziś lub jutro sprzedam im moją kopię fify 16 na ps4 to też dostanę bon na 90zł? Czy już kwota zmalała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze powiedzcie mi, czy jak zarezerwowałem fife w RTV a nie zjawie sie po nią, to mogą mnie ścigać żebym płacił jakąś kare? czy po prostu przepada produkt dla mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic cię nie będą ścigać ja w zeszłym roku zamówiłem w 4 sklepach i czekałem gdzie będzie najwcześniej :)

Automatycznie się anuluja jak nie odbierzesz w ciągu jakiegos czasu

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zarezerwowałem w RTV w Gdańsku i w potwierdzeniu jest napisane, że mogę odebrać jutro po godzinie 14.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Malix, dlatego zostaje przy zamówieniu w Euro, może się uda jutro, a jak się nie uda to w czwartek kupię w Saturnie bez żadnej rezerwacji. Też dostałem info, że jutro po 14 odbiór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup i odbiór w sklepie fizycznym RTV EURO AGD 
Zapraszamy do wybranego sklepu w dniu 2016-09-28 po godzinie 14:00 w celu zakupu Zarezerwowanych produktów. 
Rezerwacja obowiązuje przez 3 dni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×