Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Drozda napisał:

Zakup i odbiór w sklepie fizycznym RTV EURO AGD 
Zapraszamy do wybranego sklepu w dniu 2016-09-28 po godzinie 14:00 w celu zakupu Zarezerwowanych produktów. 
Rezerwacja obowiązuje przez 3 dni. 

Nie odbierzesz prawdopodobnie jutro, i nie musisz spamować we wszystkich tematach ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bbzdura. Skoro poszły maile o tym, że odbiór jutro po 14 to jak klient się uprze to i tak mu sprzedadzą. Inaczej niech wracają koszty przejazdu i rekompensatę za straty moralne ;-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zahaczyłem o Empik i Saturn w Krakowie. W obu powiedzieli, że mają zakas sprzedaży przed premierą i nic się nie da ugrać. Zapraszają w czwartek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, jimmyyy8 napisał:

Bbzdura. Skoro poszły maile o tym, że odbiór jutro po 14 to jak klient się uprze to i tak mu sprzedadzą. Inaczej niech wracają koszty przejazdu i rekompensatę za straty moralne ;-) 

Dobrze mowisz dostalem maila ze odbior jutro i bede sie o to klocil ze przyjechalem specjalnie z 2 konca miasta i chce gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dzieci xD Zamawianie z kilku miejsc bo w jednym będzie gra dostępna 28 minut 47 sekund szybciej. Skoro premiera jest 29 to jaki macie problem z tym, że ona do odbioru będzie 29? Rozumiem sobie sprawdzić na półkach czy może jest dzień wcześniej, ale na szyldach podana data i lecieć do sprzedawcy po grę? lol

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie się kłócić, a wydać tak nie muszą. Tak miałem np. z konsolą PS4, dostałem maila że mogę odebrać dzień przed premierą i niestety się nie udało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, michupol napisał:

Jak dzieci xD Zamawianie z kilku miejsc bo w jednym będzie gra dostępna 28 minut 47 sekund szybciej. Skoro premiera jest 29 to jaki macie problem z tym, że ona do odbioru będzie 29?

A przepraszam bardzo, Ty to kto? Strażnik Teksasu? Jaki Ty masz problem z tym, że ktoś ma czas i próbuje kupić coś wcześniej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu stwierdzam, że to żałosne.

I uważam, że skoro jest premiera na 29 to wszystkie sklepy powinny udostępnić ją równo każdemu 29, kary powinny być surowe, a nie jeden sobie wystawia, drugi nie.

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupi przed premierą to niech się pochwali gdzie:-) zgłoszę i dostane gratis paki od elektroników :4_joy::4_joy::4_joy::4_joy:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając ich to prędzej bana dostaniesz a nie paki gratis :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Malix7 napisał:

Znając ich to prędzej bana dostaniesz a nie paki gratis :)

oj tam bana :-) napisze jaki sklep ...kare nałożą w wysokości 100k plna a mi pakę rzucą za 7.5k i to untradeable pewno :-D :-D

Edytowane przez stMikolaj
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stMikolaj napisał:

oj tam bana :-) napisze jaki sklep ...kare nałożą w wysokości 100k plna a mi pakę rzucą za 7.5k i to untradabre pewno :-D :-D

Predzej gold gift packa ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jaki jest sens nazywania tego kupowania "ofertą przedpremierową" skoro grę odbieram w dniu premiery? Każdy może sobie wejść do sklepu w czwartek i kupić edycję deluxe...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szeryfeek napisał:

Mnie zastanawia jaki jest sens nazywania tego kupowania "ofertą przedpremierową" skoro grę odbieram w dniu premiery? Każdy może sobie wejść do sklepu w czwartek i kupić edycję deluxe...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Oferta predpremierowa - wchodzisz do sklepu i bierzesz swoja zarezerwowana kopie bez obawy, ze nie starczy zapasow dla Ciebie. Ciezko to zrozumiec widze :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, szeryfeek napisał:

Mnie zastanawia jaki jest sens nazywania tego kupowania "ofertą przedpremierową" skoro grę odbieram w dniu premiery? Każdy może sobie wejść do sklepu w czwartek i kupić edycję deluxe...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

A no taki ,że jak teraz zamówisz (ver. standard) to dostaniesz koda na żetony do drafta a jak z półki kupisz to już nie :-) Rok temu na ps4 wersji Deluxe nie było na pólkach w dniu premiery w mojej miejscowości (MediaExpert , Neonet ,Empik ) 

Edytowane przez stMikolaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem was drażnić ale jak się chcę to można ha ha ha, właśnie wróciłem 20m minut temu z tym.

 

8warf98b3k2q.jpg

 

 

 

Edytowane przez Malix7
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie z tymi kodami po premierze...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, F3niX napisał:

Predzej gold gift packa ;>

Jak wyskoczy coś to chociaż sprzedam :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Malix7 napisał:

Nie chciałem was drażnić ale jak się chcę to można ha ha ha, właśnie wróciłem 20m minut temu z tym.

 

 

 

Ten, ktory mial nie kupic w tym roku ma gre jako jeden z pierwszych... :1_grinning:

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, F3niX napisał:

Ten, ktory mial nie kupic w tym roku ma gre jako jeden z pierwszych... :1_grinning:

i będzie miał PW zapchane :-D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, stMikolaj napisał:

i będzie miał PW zapchane :-D

A Ty Mikołaj nie grasz ? Z tego co mi wiadomo to osoby , które kupiły XOne S z fifa , juz mogą grac w fulla, tylko chyba serwery lezą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kubuhh napisał:

Wydrukował okładke i wkręca nas tu :1_grinning:

nie wkręca :-) handlarze na giełdzie też już mają 

A Ty Mikołaj nie grasz ? Z tego co mi wiadomo to osoby , które kupiły XOne S z fifa , juz mogą grac w fulla, tylko chyba serwery lezą .

Ja sobie tylko mogę pooglądać

515c08ea3d6d1b9a5346a0ed85ae56e6.jpg

Dwie noce i 10h EAA zleciało bo nie mam dostępu do WA. Świeżak jestem na xklocku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×