Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, stMikolaj napisał:

 

 

Jest temat obok o SBC

 

O super, wiedziałem że miał powstać, ale nie wiedziałem że już powstał. Dzięki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byl Costa był Sanchez to i pora na kolejnego gwiazdora z FCB czyli...

3ca39c1b4353fc378dad544b0eba3b4f.jpg

Myślę, że Lewy wpadnie na dniach

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ale ceny kart na ps4 poszly do gory... jeszcze niedawno Pogba byl do wyciagniecia za 120k, a teraz ludzie wolaja jakas kosmiczna kase.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie koniec wzrostów, nie czarujmy się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdzacie bin online ? Używałem futhead mobilnie ale jeszcze nie zaktualizowali .

 

@mikołaj niezły drop... i teoria o nowym klubie się sprawdza po raz kolejny :) Sam otwieram swój przydział po północy heh

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, dawiss napisał:

Cholera, ale ceny kart na ps4 poszly do gory... jeszcze niedawno Pogba byl do wyciagniecia za 120k, a teraz ludzie wolaja jakas kosmiczna kase.

Sent from my SD4930UR using Tapatalk

A co pisalem chyba milion razy juz w tym temacie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5 dniach handlowania od czasu do czasu mam transfer profit 185k. 

 

Kuźwa gdybym nie marnował czasu na te idiotyczne budowania składów byłoby 3x tyle.

I trzeba 10h gry odpalić bo przydałoby się mieć więcej slotów

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak tak sobie gadacie a ja ani webappa nie mam, ani dobrego dropu, ani fify ;d i jeszcze musze grac na nieprawidlowym koncie, bo mialem juz dosc ea. 

Oby to byly zle milego poczatki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego gownianego sbc ani jeden dobry gracz nie wypadl. Daruje sobie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, pablos_PRO napisał:

Po 5 dniach handlowania od czasu do czasu mam transfer profit 185k. 

łooo Panie, jak to robisz? :1_grinning: Ja od 2 dni może sprzedałem 1 kontrakt, jak kupiłem karty Hunter to nie moge ich teraz sprzedac bo staniały. Caly czas licze ze jutro po premierze cos sie ruszy bo na ta chwile mam 2k i cala liste transferowa jakis dupereli. Bede zaczynal pewnie brązami od 10 ligi :1_grinning: zazdroszcze Wam umiejetnosci w handlu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostalem smska z euro rtv, ze moge juz odebrac. Szykujcie dupska bo dzis wjezdzam na salony

Edytowane przez matinx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, baku83 napisał:

łooo Panie, jak to robisz? :1_grinning: Ja od 2 dni może sprzedałem 1 kontrakt, jak kupiłem karty Hunter to nie moge ich teraz sprzedac bo staniały. Caly czas licze ze jutro po premierze cos sie ruszy bo na ta chwile mam 2k i cala liste transferowa jakis dupereli. Bede zaczynal pewnie brązami od 10 ligi :1_grinning: zazdroszcze Wam umiejetnosci w handlu :)

Mój mgr ekonomi nie idzie na marne. 

 

Nie ma jednej metody, ciągła analiza rynku. Głównie zawodnicy gold non rare

 

Np taki Castro, kupiony za 300 puszczony i sprzedany od razu za 950/100

LW rzadka pozycja , zawsze znajdzie się nabywca. 

Przez te budowania składów mamy tak na prawdę 2 rynki

http://www.futbin.com/17/player/1894/Gonzalo Castro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, pablos_PRO napisał:

 ciągła analiza rynku

 No właśnie ja tak nie potrafię, pierwsze miesiące w 16 to była u mnie snajperka i na tym się dorobiłem dosyć szybko. Na skrzydłowych z Bundesligi był mega zarobek ze snajperki. Teraz liczę na to samo :) Oby do jutra... strasznie mi się ciągnie czas z tym czekaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, matinx napisał:

Dostalem smska z euro rtv, ze moge juz odebrac. Szykujcie dupska bo dzis wjezdzam na salony

Komentarz spod tagu fifa17 na wykopie "

Dostałem dziś rano SMS, że jest gotowa do odbioru w wybranym przeze mnie salonie (Kraków - Zakopianka). Podjechałem, podałem numer rezerwacji, wszystko spoko do czasu jak dowiedział się, że to FIFA 17. Mają nałożone ogromne kary w tym roku itd. przepraszają, ale nic nie mogą zrobić. Podsumowując, gra jest do odbioru, ale dopiero w dniu premiery, czyli jutro.

 

"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robisz wyzwania składów to czujesz jacy zawodnicy są na topie, potem trzeba wyczekać moment by ich kupić.

 

Choć to musi być jakaś nisza (np liga turecka, holenderska) a nie Raggi na którego wszyscy polują.

Hiszpanie z hiszpańskiej non rare  można za min kupić i sprzedać za 2-2,5 raza

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Kubuhh napisał:

Komentarz spod tagu fifa17 na wykopie "

Dostałem dziś rano SMS, że jest gotowa do odbioru w wybranym przeze mnie salonie (Kraków - Zakopianka). Podjechałem, podałem numer rezerwacji, wszystko spoko do czasu jak dowiedział się, że to FIFA 17. Mają nałożone ogromne kary w tym roku itd. przepraszają, ale nic nie mogą zrobić. Podsumowując, gra jest do odbioru, ale dopiero w dniu premiery, czyli jutro.

 

"

Było pisane, ze pomimo wiadomości o tym ze FIFA jest gotowa do odbioru to nie wydadzą jej wcześniej niż 29 wiec nie ma co jechać do sklepów :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego gownianego sbc ani jeden dobry gracz nie wypadl. Daruje sobie to.

Mi wypadło prawie 300k z tych paczek ale napewno człowiek nie straci jak dobrze sobie ułoży karty. Dziś się biorę za ostatnie hybrydy. Porobilem też ligi ale tylko tam gdzie są jakieś konkretne paki jak np Benfica. W piątek otwieram za FP paki także ciekaw jestem co wypadnie w 50 paczkach

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam głupie pytanie. Wszedłem na web app, zalogowałem się i mam tam drużynę w FUT FIFA 17 i jakieś paczki, mimo, że nawet gry nie kupiłem. Jak będę się bawił tam w budowanie drużyny to po kupnie gry będę już miał ją w takim stanie? Czy jak odpalę pierwszy raz grę na konsoli to zacznę od początku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, lisandro napisał:

Panowie, mam głupie pytanie. Wszedłem na web app, zalogowałem się i mam tam drużynę w FUT FIFA 17 i jakieś paczki, mimo, że nawet gry nie kupiłem. Jak będę się bawił tam w budowanie drużyny to po kupnie gry będę już miał ją w takim stanie? Czy jak odpalę pierwszy raz grę na konsoli to zacznę od początku?

Będziesz mil w takim stanie jak na web app

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te huntery to rzeczywiście działają?  Ja przed chwilą kupiłem Moratę z hunterem za tyle co sam Morata chodzi i Hunter z osobna.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Gorekkk napisał:

Będziesz mil w takim stanie jak na web app

 

Dzięki, to pobawię się trochę z nudów, w oczekiwaniu na grę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, stMikolaj napisał:

Mi wypadło prawie 300k z tych paczek ale napewno człowiek nie straci jak dobrze sobie ułoży karty. Dziś się biorę za ostatnie hybrydy. Porobilem też ligi ale tylko tam gdzie są jakieś konkretne paki jak np Benfica. W piątek otwieram za FP paki także ciekaw jestem co wypadnie w 50 paczkach emoji6.png

Jeśli można wiedzieć to jaka jest cena tych FP? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×