Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, stMikolaj napisał:

Z 9k FP się uzbiera

Pytałem o cenę w złotych :1_grinning: Jakby ktoś mógł podać ile to kosztuje to byłbym wdzięczny :)

 

To te 9k FP to ile paczek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytałem o cenę w złotych :1_grinning: Jakby ktoś mógł podać ile to kosztuje to byłbym wdzięczny

 

To te 9k FP to ile paczek?

Doładowania portfela ze zdrapek plus EAA to ok 250 PLN. Ceny FP są takie same jak w 16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, stMikolaj napisał:

Doładowania portfela ze zdrapek plus EAA to ok 250 PLN. Ceny FP są takie same jak w 16

Nie miałem 16 także pytam o cenę dokładną :1_grinning: dalej się nie dowiedziałem... xD przelicz ile zł na FP potrzeba na jedną paczkę to dowiem się czy się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie miałem 16 także pytam o cenę dokładną :1_grinning: dalej się nie dowiedziałem... xD przelicz ile zł na FP potrzeba na jedną paczkę to dowiem się czy się opłaca.

Np 1600 FP to koszt 54 zł jak mnie pamięć nie myli czyli możesz za to kupić 10 paczek za 7.5k i jedna za 5k

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Np 1600 FP to koszt 54 zł jak mnie pamięć nie myli czyli możesz za to kupić 10 paczek za 7.5k i jedna za 5k

Chyba warto chociaz kupic te 2k fp poontsow zeby jakos ruszyc jesli nie kazdy ma czas na handel

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ta fifa dzis do kupienia w wawie? 

W rtv agd nie da sie dzis odebrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba warto chociaz kupic te 2k fp poontsow zeby jakos ruszyc jesli nie kazdy ma czas na handel

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Czy warto wydać to już temat rzeka. Jeden kupi drugi nie. Ja rok temu podczas futunited trafiłem kartę za 1.8 mln coins więc dla mnie warto było kupić FP. Z drugiej strony to nie narzekam, w końcu to "moje" jak w reklamie ING

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otworzyłem te cztery paczki, które dostałem na początek. Za tych grajków dostanę około 7 tysięcy, a za to spokojnie zbuduje skład na początek, nie będę musiał kopać się po czole brązami ;)  Nie widzę sensu kupować FP, dla mnie startowanie od początku i ciułanie coinsów to urok FUTa. IMO i tak za szybko można zbudować złoty skład, ale taki już jest rynek i ta gra.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym sezonie trafiłem dcoste i obamayounga na początku w paczkach nie czytałem nic o fut i wręcz byłem później zaskoczony że "tak słabo" lol , to orzesądziło że grałem bundes praktycznie cały rok bo zaczynałem bbva . Kurczę nie obraził bym się na powtórkę takiego dropu dziś heh 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, nikkor napisał:

Chyba warto chociaz kupic te 2k fp poontsow zeby jakos ruszyc jesli nie kazdy ma czas na handel

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Bzdura, po minimach można złożyć solidny skład. Do tego jakiś napastnik z hunterem za 2000 i masz skład aby bić się o 1 ligę. 10000 wystarczy by zbudować mocny skład plus rezerwę na fitnes.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, pablos_PRO napisał:

Bzdura, po minimach można złożyć solidny skład. Do tego jakiś napastnik z hunterem za 2000 i masz skład aby bić się o 1 ligę. 10000 wystarczy by zbudować mocny skład plus rezerwę na fitnes.

 

Prawda, np. bardzo mocną, dopakowaną hybrydę z Portugalii, Rosji i Turcji. Wystarczy do opędzlowania 90% graczy na drodze do 1. ligi. I to przy moim skillu, któremu dużo brakuje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze że karty z hunterem można kupić w cenie basic. Kupiłem Gameiro hunter za 2k i Moratę hunter za 3,2k a sam hunter lata za ponad 3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, ja dostane za wersje deluxe jedna paczke za 15K, otworze ja wykupie boosty po X razy 1000 i wgl nie martwie sie startem pomimo tego ze mi nie dali dostepu do web app

I zacznie sie szukanie ukrytych bestii. A jak ta chemia bd dzialac tak jak mowia to Mmm. Dopiero składy bd różnorodne

Wysłane z mojego LG-D290 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tsarov Mam nadzieje że wykorzystałeś godnie trial ea i już cię nie ma w 10 lidze :) Po to katowałem bota z katalogiem żeby większość z Was już poszła do góry i będzie można spokojńie pograć dziś i potestować skład :) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak macie, że jak przez długi czas "latacie" po WA szukając róznych kart to po czasie przestaje on Wam działać?

 

thJV8rl.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Danielski_82 napisał:

@Tsarov Mam nadzieje że wykorzystałeś godnie trial ea i już cię nie ma w 10 lidze :) Po to katowałem bota z katalogiem żeby większość z Was już poszła do góry i będzie można spokojńie pograć dziś i potestować skład :) 

 

Na jednym koncie wbiłem do 9. ligi, na drugim starszym zagrałem raptem jeden mecz w 10. i na razie skupiłem się na innych trybach ;). Przez najbliższe kilka tygodni (miesiąc) poziom będzie dość wysoki, zanim wykorzystam boosty z katalogu trochę minie i potem decyzja, na którym koncie grać ;)

3 minuty temu, VIPuser napisał:

Też tak macie, że jak przez długi czas "latacie" po WA szukając róznych kart to po czasie przestaje on Wam działać?

 

thJV8rl.jpg

 

Tak było w zeszłym roku, to zabezpieczenie przed botami i nadmierną aktywnością z danego konta. To samo będziesz miał na poziomie konsoli jak zaczniesz masowo przeglądać karty na rynku transferowym i je skupować (hurtowo). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kary pieniężne jakimi zostały postraszone sklepy muszą być naprawdę wysokie jeśli dalej nigdzie nie można kupić. Media Expert ma prowadzić nocną sprzedaż w pięciu miastach. Ktoś jest z Trójmiasta i wie czy będzie gdzieś taka nocna sprzedaż albo czy dostanie się gdzieś wcześniej? Smsa z RTV dostałem ale nie ma po co jechać bo każdego odsyłają.
Jaram się niesamowicie tą edycją. Chyba dlatego, że nigdy nie miałem tak dobrego startu na web appie. 

Edytowane przez malinPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mój start nigdy nie był taki... nijaki lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem w empiku, saturnie, media expert i euro rtv agd. Nigdzie nie ma.

chwdSMEERAE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz w historii Fify nie można było kupić w dniu premiery  US ,albo i wcześniej (pamiętam że któraś FIFA na PS3 była w sklepie dla idiotow tydzień przed premierą na półkach ).

 

Otwarlem te paczki na start i najlepsze co wpadło to Schweinsteiger ... Ehh :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem w empiku, saturnie, media expert i euro rtv agd. Nigdzie nie ma.

chwdSMEERAE

A Ty nie masz cyfrówki? Jak grałeś z EAA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba kupowac cyfrowki zeby pograc na eaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nawet nie wiedziałem o tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie kupic juz jakos fifa points na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×