Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, szymuR93 napisał:

Ale tutaj niektórzy wiedzieli ze moze byc sbc z Sonem, pytanie skąd ;)

Oglądać mecze proponuje :) zawodnik, który wyróżni się w 2,3 spotkaniach będzie bardzo prawdopodobny.

do totw można już rezerwować miejsca dla Walcotta, Rafinhi i Braithwaite i Dzeko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pilkarzy miesiaca PL macie https://www.premierleague.com/news/116944

 

Jak widac Son mial tyle samo % co Lallana i musieli wybrac ale bardziej chodzi mi o to kto przewidzi wyzwania jak te z Koreancami ktore sa bardzo niszowe. Bylem pewny ze graczem miesiaca zostanie Lallana ale do glowy mi nie wpadlo zeby kupowac nagle Anglikow... tutaj by to nie przeszlo ze nagle chodza o 5k wiecej.


Co do fut champions po drugim wygranym meczu jestem w stanie stwierdzic ze draft umywa sie do raka ktory gra w tym trybie... gosc przy wyniku 1-2 w 65 min zaczal biegac murzynem na rozny i zastawiac sie tylkiem... OD KUWA 65 MINUTY. Rozne oczywiscie tez strzelane gliczem ale cos mu nie wychodzila ta 100% skutecznosc. Skonczylo sie 3-3 i wygranymi karnymi a ten mecz uratowaly bramki Carlitosa.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do 1-4-3-3(4) wg filmiku który śmigał kilka stron wcześniej. Po ustawieniu taktyki takiej jak gościu w filmiku, jak w czasie meczu kliknę załóżmy ze Zrównoważonego na Ofensywny, to ta jego taktyka ma sens czy poprzez tą zmianę coś psuje ;) ?

 

takie laickie pytanie troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, robson1425 napisał:

Pytanie do 1-4-3-3(4) wg filmiku który śmigał kilka stron wcześniej. Po ustawieniu taktyki takiej jak gościu w filmiku, jak w czasie meczu kliknę załóżmy ze Zrównoważonego na Ofensywny, to ta jego taktyka ma sens czy poprzez tą zmianę coś psuje ;) ?

 

takie laickie pytanie troszkę.

Nic nie psujesz. Po prostu drużynę będzie ciągnęło bardziej do przodu. Z tego co zauważyłem to ci defensywni pomocnicy chcą uczestniczyć w akcjach. Wiadomo, że jak ruszą do ataku to taktyczne założenia biorą w łeb. Obrona tak samo będzie grać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, zuba1899 napisał:

Nic nie psujesz. Po prostu drużynę będzie ciągnęło bardziej do przodu. Z tego co zauważyłem to ci defensywni pomocnicy chcą uczestniczyć w akcjach. Wiadomo, że jak ruszą do ataku to taktyczne założenia biorą w łeb. Obrona tak samo będzie grać.

 

Rozumiem, dzięki za informację, zauważyłem różnicę po zmianach w taktyce, dla mnie teraz jest optymalnie.

 

I jeszcze takie jedno pytanie, bo zdecydowałem się na ŚPO na Jamesa. Teraz co do napastnika -> mam Gameiro , zwykłą kartę z kartą Snajpera(taka była przy zakupie). Dla mnie przekot , bardzo dobrze wszystko mi wykańcza i teraz moje pytania , warto inwestować w IF i myślałem do tego o karcie Jastrzębia. Warto kombinować w tą stronę ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne to być przygotowanym.

db99179dc44fd69ee90b6ada147ff8f9.jpg

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

6e69b07a37937e8fbe2ac03c724d7ffb.jpg

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie wylewaja pomyje na ta gre, w ogole nie ma wspolnego ta gra ze skillem, wystarczy szybki sklad :1_grinning: obrona kontrolowana przez AI, input delay przy podaniach/strzalach, szok :1_grinning: to dlatego ta gra nigdy nie bedzie competetive, bo za duzy wplyw na rozgrywke ma ingerencja ai i debili z ea, ktorzy nie potrafia nawet poprawnego kodu napisac :1_grinning: a trzepia kapuche az milo

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja wczoraj troszkę zmęczony piątkowym wieczorem i rakiem lagowym sprzedałem całe serie a , co ciekawe wyszło za to 600 tysięcy teraz widzę w składzie Lewego i Obamayounga ... i nic więcej :) 

 

Znowu trzeba będzie ciułać na jakiś leszczy , ale przynajmniej pierwszy raz w tej edycji sprawdzę sobie 4-2-1-2-1 (2) , na składy pucharowe mnie nie stać :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, awakeman napisał:

Idzie IF Carrasco ;)

 

Racja, 3 gole i asysta. Będzie inform, czekam ;).

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, F3niX napisał:

Ale ludzie wylewaja pomyje na ta gre, w ogole nie ma wspolnego ta gra ze skillem, wystarczy szybki sklad :1_grinning: obrona kontrolowana przez AI, input delay przy podaniach/strzalach, szok :1_grinning: to dlatego ta gra nigdy nie bedzie competetive, bo za duzy wplyw na rozgrywke ma ingerencja ai i debili z ea, ktorzy nie potrafia nawet poprawnego kodu napisac :1_grinning: a trzepia kapuche az milo

Zgodzę się z tym, 17 jest w qrwe nie grywalna....16 ją biła na głowę!  Obrony się nie dotyka a input delay to potrafi być nawet na odległość 2 metrów od obrońcy widoczny. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się stało że w ciągu dnia cena Fernandinho spadła o 15k?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się z tym, 17 jest w qrwe nie grywalna....16 ją biła na głowę!  Obrony się nie dotyka a input delay to potrafi być nawet na odległość 2 metrów od obrońcy widoczny. 

Hahaha...,miesiąc temu to była najlepsza fifa...,co się stało nagle,jakiś "pacz"?

Nie gram od tygodnia i dobrze mi z tym,teraz tak na prawdę mam pretensje sam do siebie,że wydałem dwie i pół stówy na grę,która kompletnie mnie nie wciągnęła. Nawet w 16tce bawiłem się swietnie mimo,że przez pół roku nie mogłem wyjsć 7ej ligi. Czekam przyszłego tygodnia na kuriera z kolejną płytką

Miałem zbierać na Aube i bundes,ale mam awersję do tej Fify. 400 k zostawiam córce na paczki,bo jej obiecałem(prawie)

Ciekawe kto jeszcze dołączy do grona nie zadowolonych.

...,w poniedziałek atakuje ostatni raz fifę,mam tydzień w miarę swobodnego grania do południa

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam :) Gram mało, a wczoraj udało mi si wygrać nawet draft online :) Wyzwania z budowaniem składu są świetne i można wiele/bardzo wiele zarobić na nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście gra siedzi i nie patrzę na innych co o niej mówią ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch jeszcze nie wyszedł na konsole ale... gra już ujowa :1_grinning:
Mi też jest ciężko ale to mnie tylko mobilizuje do zabawy i rozbudowy swoich umiejętności w tej gierce :)

a to, że czasami wkur... się zapewne bardziej niż nie jeden z Was - cóż taki urok tej gry, wszyscy w 1 lidze siedzieć nie będziemy :24_stuck_out_tongue:

btw
grałem na ustawieniach youtubera @krasi ale postanowiłem pograć na @ovvego i jestem zadowolony ...

tzn. w meczach w których nie mam lagów gra mi sie super, kontroluje mecz i czuje, że ta CT ma sens.
Jednak przy laggerach czy jak ich nazwać nie mam nic do powiedzenia... szlag człowieka trafia jak koleś płynnie robi akcje, tricki itd a ja nie mogę wymienić trzech podań bo gra zwalnia i przyspiesza. I jeśli już trafie takiego klienta to albo mam to od początku albo (najczęściej)jak strzelam pierwszy bramke.

CO oni robią w tym momncie, odpalają torrenty czy uj ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi to gra mi się bardzo fajnie. Jedyny mankament to jak zwykle w kazdej odsłonie fify przełączanie zawodników. Rzadko w obronie przerzuca mi na zawodnika, którego bym chciał, tego który jest bliżej rywala i muszę się naklikać co często skutkuje stratą bramki. 

 

I dwa pytanka:

1. Brać Manolasa czy dozbierać na Mirandę? Bo zamieniając Rodrigueza na Barzagliego czuć mega różnicę.

2. Też macie wrażenie, że zawsze do fitnesu dobiera gorsze składu niż do podstawowej jedenastki? Ocena zespołu jakoś się z tym łączy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/17/squads/1280877/

 

co powiecie o takim składzie, docelowo do tego chciałbym dotrzeć.

 

Potrzebowałbym solidnego rezerwowego na CAM oraz CM, mam tam Wassa oraz Boatenga, jakieś macie może pomysły, co mógłbym zrobić, żeby było lepiej ;), zwłaszcza w rezerwie.

 

dzięki za pomoc ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem bardzo zadowolony. Zastanawiam sie tylko, jak odpiąć psn od origina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, unki napisał:

Hahaha...,miesiąc temu to była najlepsza fifa...,co się stało nagle,jakiś "pacz"?

Nie gram od tygodnia i dobrze mi z tym,teraz tak na prawdę mam pretensje sam do siebie,że wydałem dwie i pół stówy na grę,która kompletnie mnie nie wciągnęła. Nawet w 16tce bawiłem się swietnie mimo,że przez pół roku nie mogłem wyjsć 7ej ligi. Czekam przyszłego tygodnia na kuriera z kolejną płytkąemoji6.png

Miałem zbierać na Aube i bundes,ale mam awersję do tej Fify. 400 k zostawiam córce na paczki,bo jej obiecałem(prawie)

Ciekawe kto jeszcze dołączy do grona nie zadowolonych.

...,w poniedziałek atakuje ostatni raz fifę,mam tydzień w miarę swobodnego grania do południaemoji4.png

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

wiesz co ja prawie pada rozwaliłem i muszę grać drugim :24_stuck_out_tongue:
poćwiczyłem w zwykłych sezonach i tam mi szło dobrze

sprzedałem zawodników z ang i kupiłem "makaroniarzy" najtaniej jak się dało 

teraz przynajmniej nie rzucam padem :1_grinning: jeszcze sporo do poprawy ale jest ok

tylko wkurza bo wiara cały czas robi wrzutki, ale idzie się tego nauczyć po kilku akcjach 

Mandziukić i Zieliński wymiatają aż miło 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościom, którzy grają od 60 minuty na czas - zaje...m w pysk z piąchy, jakby siedzieli obok. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MaxyM napisał:

Gościom, którzy grają od 60 minuty na czas - zaje...m w pysk z piąchy, jakby siedzieli obok. 

ja bym poprawiił

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×