Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.futhead.com/17/squads/1280877/

 

co powiecie o takim składzie, docelowo do tego chciałbym dotrzeć.

 

Potrzebowałbym solidnego rezerwowego na CAM oraz CM, mam tam Wassa oraz Boatenga, jakieś macie może pomysły, co mógłbym zrobić, żeby było lepiej ;), zwłaszcza w rezerwie.

 

dzięki za pomoc !

Na pewno Mathieu za Masche, nie gralem LL w 17 jeszcze, ale w 16 sprawdzal sie u mnie tez Danilo na RB i Rakieta na CM. Oczywiscie pisze o tanich, ale dobrych kartach bo jak masz kilka stowek na zbyciu to inna gadka ;)

Teraz widze ze Rakitic stoi 40k lol, co za czasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączę do grona zmęczonych ta fifa, co najważniejsze nudnej jak flaki z olejem, non- stop klepa serio. Obrona praktycznie sama gra a ludziki jeszcze autobus ustawiają i 5ciu w obronie jest to żałosne :) z początku był boom to się grało i 4liga a teraz wgl nie ma motywacji grać, nie chce się, jedynie po losuje się paczki z wyzwań. Chyba sobie dam spokój i program Hunterem :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 wpie..le pod rząd w fc, 2 w 90 min, 1 z grą na czas i na końcu od jednego z nas... jadę w bieszczady.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, MaxyM napisał:

3 wpie..le pod rząd w fc, 2 w 90 min, 1 z grą na czas i na końcu od jednego z nas... jadę w bieszczady.

Sent from my SM-G935V using Tapatalk

Ta gra niszczy psychicznie kazdego a i tak gramy dalej xD

 

Ponawiam pytanie,jak ktos z forum chetny na sparing na XO zwyklymi klubami to dodawac: didzejos

 

Fenix musze Cie kiedys namierzyc,w CSa gralismy nie raz a w fife nigdy :1_grinning: pisz na steam jakbys mial ochote bo rzadko bywam na konsoli :1_grinning:

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki , jest w FIFIE jakiś przycisk który spowoduje, że napastnik ruszy na czystą pozycję (wymusi wbieg uliczkę ) cos jak w PES L1 i prawy JOY


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz podziekuje fut champions... limit spotkan to 40 gdzie mi z 7-8 wystarczy dziennie i juz gra mnie nudzi. Moj wspanialy bilans wynosi 2-12 i 3/4 spotkan przegralem w karnych lub gdy przeciwnik strzelal gola w 90 lub 120 min meczu. Dobrze ze po zapaleniu melasy z piwkiem jestem spokojny i pad nie zostanie roztrzaskany.

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w obronie wystarczu miec boatenga i baillego i biegac sobie tylko napastnikiem. K*@&#a ja dostaje szewskiej pasji przez to gowno. Lag, delay, uj wie co jeszcze. Tak mnie to dzis wkur*(* ze pad zaliczyl debiutancki lot. 
 

  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze uwielbiam jak spamuje kwadrat przy rogu, zeby wybic pilke a przez ten zjeb*** lag bramkarz od razu wykopuje pilke, mimo ze ja nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie dziś ta gra w..wia, że i u mnie Elite $169.99 poleciało przez mieszkanie.

W dupie mam to wszystko... Na patologię odpowiem patologią.

W tym FC nie ma grania... Tu jest hardcore, patologia i umysłowa zapaść.

I nie oszukujmy się, sezony już nie kręcą.

Pora zrobić szybkościowy skład... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak ci pro gracze potrafia w to grac, na tym lagu i delayu. Przeciez to sie porzygac mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, matinx napisał:

ja nie wiem jak ci pro gracze potrafia w to grac, na tym lagu i delayu. Przeciez to sie porzygac mozna

o i tu trafiłeś w sedno !
Też się dziś nad tym zastanawiałem, wszędzie kur** poradniki na ładną, płynną i efektywną gre ale co zrobić jak są taki cuda odpird***ne w trakcie meczów już nikt nic ni zaradzi :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję dla Jamesa , dobrego zmiennika na CAM, Liga Hiszpańska . Vazquez, Boateng czy może ktoś inny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie zapisac stworzona formacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie, na dniach patcha maja wypuścić. Mnie tam osobiście wszystkie gry online wkur***a. Pamietam, jak rzucałem qrwami do smartfona, jak mi rywal smoka w owce zamienił w HS! Bądźcie silni!

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, mihail1 napisał:

Kogo na CDM możecie polecić w BPL?

z RN3pro

Fernandinho 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mihail1 napisał:

Kogo na CDM możecie polecić w BPL?

z RN3pro

Kante. Troche kosztuje ale gwarantuje ze widac go na boisku. W dodatku z metra ciety a glowki wygrywa :24_stuck_out_tongue:

Z czego co czytam w necie to nie mozna zapisac wlasnej formacji... czy to jakis zart?

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak ci pro gracze potrafia w to grac, na tym lagu i delayu. Przeciez to sie porzygac mozna

Jak rozjebiesz jakieś 30 padów i z kopa potraktujesz TV, tak że matryca wbije Ci się w kolano to wtedy napiszę- witaj w klubie! ;)

P.S. A sprawdzałeś kiedyś jak jak daleko przez okno poleci płyta? Lol

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeśli o mnie chodzi to gra mi się bardzo fajnie. Jedyny mankament to jak zwykle w kazdej odsłonie fify przełączanie zawodników. Rzadko w obronie przerzuca mi na zawodnika, którego bym chciał, tego który jest bliżej rywala i muszę się naklikać co często skutkuje stratą bramki. 

 

I dwa pytanka:

1. Brać Manolasa czy dozbierać na Mirandę? Bo zamieniając Rodrigueza na Barzagliego czuć mega różnicę.

2. Też macie wrażenie, że zawsze do fitnesu dobiera gorsze składu niż do podstawowej jedenastki? Ocena zespołu jakoś się z tym łączy?

Zdecydowanie Manolas

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poogladalem streamy. Wszyscy wrzucaja na ta fife i wiecej nerwow przy niej traca, niz sie dobrze bawia. Zobaczymy czy ten patch cos poprawi. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy lepiej Gameiro IF czy zwykła wersja, już nie mam dylematu. Wymieniłem 11 badziewnych kart w Złotej wymianie i wpada Gameiro IF :D, jakieś 60k do przodu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy lepiej Gameiro IF czy zwykła wersja, już nie mam dylematu. Wymieniłem 11 badziewnych kart w Złotej wymianie i wpada Gameiro IF :1_grinning:, jakieś 60k do przodu.

Ify sobie odpuść jakby co to sify jak będą. Szkoda coinsa moim zdaniem chyba że zmiana pozycji jak w przypadku Embolo if

Kante. Troche kosztuje ale gwarantuje ze widac go na boisku. W dodatku z metra ciety a glowki wygrywa :24_stuck_out_tongue:

Z czego co czytam w necie to nie mozna zapisac wlasnej formacji... czy to jakis zart?

Racja. Kante, Asamoah, Sanches to w tej edycji dzikusy środka pola. Radja już szału nie robi moim zdaniem. Kogoś z tej trójki wrzucić w skład nie będzie do hybryd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×