Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

 

Masz rację...

 

dddc.jpg

 

+139 050 coinsów zarobku w 12h, piechotą nie chodzi  .

 

Zagrałem wczoraj 11 meczy - 11 bramek ale gorzej mi się nim grało niż NIFem, z 7 CHM.

 

 

Się ma coins się zarabia. Ja też tylko zarabiam na kartach +200k ale na taki rarytas mnie nie stać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz rację...

 

dddc.jpg

 

+139 050 coinsów zarobku w 12h, piechotą nie chodzi  .

 

Zagrałem wczoraj 11 meczy - 11 bramek ale gorzej mi się nim grało niż NIFem, z 7 CHM.

 

 

Ja sobie jeszcze poczekam ze sprzedażą. Tak czy siak nie warto go było kupować xD

Wole CRa/Suareza/Messiego nif w tej cenie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na chwile obecna zagralem nim 6 spotkan ale pewnie warto bo staty ma bardzo fajne (+5 gwiazdek slabszej). U mnie na LP sie pewnie troche marnuje bo w turnieju weekendowym gralem z gosciem co mial na LN i PN Sona/Sterlinga a za nimi Barry i mnie nimi zmasakrowal...

Pereyra nadaje sie na SPO? potestuje go troche bo musze miec zamiennikow na dane pozycje.

Z paczek za turniej nic nie wylecialo (procz Pereyry :24_stuck_out_tongue:)

 

Wydaje mi sie ze po tym patchu gra dostala speeda : /

Nie. Taki szybki solidny zapchaj dziura.

Tak troszkę dostała ale czuć też mniejsze opóźnienie na reakcje przez co gra się "szybciej"

Wracając do Sona to u mnie by gral na CM i zmieniał na ŚPO po gwizdku tylko H/H to nie moja bajka u graczy atakujących stąd pytanko. Giovinco mnie cały czas kręci ale to dużo coinsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@awakeman

tym razem nie pięta a typowy no look pass Kouyate

 

A odpiszesz w koncu na ten pm? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Foxter napisał:

 

 

Ja sobie jeszcze poczekam ze sprzedażą. Tak czy siak nie warto go było kupować xD

 

Wole CRa/Suareza/Messiego nif w tej cenie :)

 

Tak, to samo pomyślałem, a następnie o Tobie, że sam się wkręciłeś, a ja Cię popchnąłem do zakupu.

Ale stratny nie będziesz... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak widzę ze przeciwnik jest bardzo dobry to daję na krzyżaku wysoki pressing oraz ofensywny i staram się jak najdłużej być przy piłce .Trzeba wtedy być bardzo skoncentrowanym w obronie bo przeciwnik może boleśnie ukąsić. Ale lepiej atakować niż bronić .

Kompletnie zawodzi mnie if Immobile pewnie nie potrafię nim grać bo staty ma fajne ale jakoś mi nie podszedł .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie jeszcze poczekam ze sprzedażą. Tak czy siak nie warto go było kupować xD

Wole CRa/Suareza/Messiego nif w tej cenie

CR, Griezmann, Bale

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem 40 meczy Messim na SC - LF - SC - RF i potrafił 5 bramek w meczu władować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja jak widzę ze przeciwnik jest bardzo dobry to daję na krzyżaku wysoki pressing oraz ofensywny i staram się jak najdłużej być przy piłce .Trzeba wtedy być bardzo skoncentrowanym w obronie bo przeciwnik może boleśnie ukąsić. Ale lepiej atakować niż bronić .

Kompletnie zawodzi mnie if Immobile pewnie nie potrafię nim grać bo staty ma fajne ale jakoś mi nie podszedł .

A ja właśnie chciałem zapytać kogoś jak if immobile bo nifem gra mi sie dobrze.

Kupiłem if salaha na zarobek, ale ten koleś jest zajebis*y

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierze ze ja takie cos trafilem w paczce weekendowe :O Moj najlepszy traf od poczatku UT to byl Yaya Toure w 15. Kiedy najlepiej sprzedac?

wa.jpg

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to jak najszybciej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni pisza czekac do czwartku a inni jak najszybciej to juz sam nie wiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym gonił w sobotę od rana jak ludzie zaczną grać w fc. Nowy If demon prędkości dużo ludzi będzie nim chciało haratać w weekend i cena pewno podskoczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże, czemu ja zawsze muszę to sobie robić?! Za każdym razem to samo. Miałem skład, który kochałem, w końcu przyzwyczaiłem się do formacji, wszystko zaczynało funkcjonować dokładnie tak jakbym sobie tego życzył - to oczywiście zachciało mi się nowości. I historia zaczyna się od nowa, bo formacja nowa, bo znowu grają tak, że ręce opadają. W dodatku jedno już jest pewne i nawet nie muszę dawać temu czasu - Costa to nie ma nawet podjazdu do Mandzukicia jako target man. Nie wiem, spróbuję jeszcze z IF'em i zobaczymy, ale tymczasem bieda niemiłosierna. :confused: Fantastycznie, że odpuszczam w tym tygodniu weekendową bo... źle by się to skończyło, a tak poczilałtuje w sezonach i poczekam aż uczucie samo przyjdzie. ;d Dobrze, że przynajmniej wygląda to przepięknie. :biggrin:

 

estooo22.jpg

Edytowane przez MayheM_
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego skrzydłowego konkretnie prawego na pozycję : PS i teraz myślałem nad hybrydą Hiszpania + Francja. Gdzie na prawe skrzydło Di Maria, SP - Pastore, PO - Aurier i napastnik - Lacazette.

 

To mi się ładnie komponuje. Czy znajdę inną, lepszą hybrydę z PS, SP, PO i Napastnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikolaj Griezmann gra o niebo lepiej na CAM niz ST. Pato(wersja dla biedakow :P) robi robote z przodu 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, F3niX napisał:

Mikolaj Griezmann gra o niebo lepiej na CAM niz ST. Pato(wersja dla biedakow :P) robi robote z przodu 

 

Potwierdzone info?! ;D Spróbuję, bo w sumie - no fakt, na ST tak sobie jestem zadowolony. ;d Miałem na CAM'ie ale w 4222, także bardziej tam za skrzydłowego pracował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, MayheM_ napisał:

Boże, czemu ja zawsze muszę to sobie robić?! Za każdym razem to samo. Miałem skład, który kochałem, w końcu przyzwyczaiłem się do formacji, wszystko zaczynało funkcjonować dokładnie tak jakbym sobie tego życzył - to oczywiście zachciało mi się nowości. I historia zaczyna się od nowa, bo formacja nowa, bo znowu grają tak, że ręce opadają. W dodatku jedno już jest pewne i nawet nie muszę dawać temu czasu - Costa to nie ma nawet podjazdu do Mandzukicia jako target man. Nie wiem, spróbuję jeszcze z IF'em i zobaczymy, ale tymczasem bieda niemiłosierna. :confused: Fantastycznie, że odpuszczam w tym tygodniu weekendową bo... źle by się to skończyło, a tak poczilałtuje w sezonach i poczekam aż uczucie samo przyjdzie. ;d Dobrze, że przynajmniej wygląda to przepięknie. :biggrin:

 

 

Historia mojego życia.

Zbudowałem skład na ubiegłotygodniowe mistrzostwa - przeszedłem nim przez eliminacje jak burza... Zdobyłem Golda... I zacząłem zmieniać.

Pozbierać się nie mogę teraz, nic nie działa... Ale awans do 5 zaliczony za pierwszym razem.

Dziś korzystam z zarobku i sklejam nowy... Bo to czym grałem te kilkanaście meczy w tygodniu, to dramat w funkcjonowaniu. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, MayheM_ napisał:

 

Potwierdzone info?! ;D Spróbuję, bo w sumie - no fakt, na ST tak sobie jestem zadowolony. ;d Miałem na CAM'ie ale w 4222, także bardziej tam za skrzydłowego pracował.

A jakiegos CDM do Hiszpańskiej ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MayheM_ napisał:

 

Potwierdzone info?! ;D Spróbuję, bo w sumie - no fakt, na ST tak sobie jestem zadowolony. ;d Miałem na CAM'ie ale w 4222, także bardziej tam za skrzydłowego pracował.

Ja Griezmanna mam od premiery praktycznie ;> bo z tych paczek gold upgrade dropnal

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gorekkk napisał:

A jakiegos CDM do Hiszpańskiej ? 

 

A to Ci nie pomogę bo wiesz, że moje możliwości w doborze kadry są dość... ograniczone. ;d W 4222 latałem Koke i Banegą na CDMach z cieniami, żadni z nich obrońcy. Byli jednak w dwójkę więc sztuczny tłum robili. Nie powiem, nawet się sprawdzało. W tej formacji z powyższego .jpeg tylko jeden udaje CDM'a, chwilę tam dziś ogrywałem tego Mario Suareza w IF i nawet fajnie, na CDM'a by się nadawał, jest cholernie silny, w ogóle wszyscy wyglądają przy nim jak jakieś minionki małe - do tego stopnia, że nawet dość śmiesznie to wygląda, przydatny przy stałych fragmentach. Natomiast cholernie mało dynamiczny, obok zwrotności to nawet nie stał. Ogólnie za te pieniądze to bym go sobie zostawił, ale Faraon mi przy nim chemie tracił, a już wystarczy, że Alderweireld nie ma pełnej więc musiałem spasować z tym pomysłem. Natomiast ktoś wcześniej coś o Enzo Perezie wspominał, to też pewnie mogłoby być jakieś rozwiązanie. ; ) 

 

ps. Diego Costa się obudził. Jak powtórzy taki mecz co mnie zagrał przed chwilą - odszczekam wszystko. :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobił ktoś wyzwanie z Giovinco? Strasznie się napaliłem, ale za jeden zespół trzeba dać ponad 20k...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem. Znowu to samo co rok temu. Patch po paru tyg od premiery i znowu w UT przyśpieszone tempo jakby już było mało szybkie..

Gram sobie po parę meczy co drugi dzień i mogę zauważyć, że nie opłaca się składać mega składu. Lepiej zbudować pace shit z silverami i k**wa bramki im nie strzelisz. Teraz oto ten gracz:

http://www.futbin.com/17/player/1439/clark

Jest szybysz od Dybali obracając się na pięcie i go dogania. Początek futa jak zwykle piękny i znów idzie w to samo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×