Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

No to nie wiem może jak byłeś wcześniej zalogowany to działa u mnie utracone połączenie i funkcje sieciowe niedostępne do czasu zalogowania i tak w kółko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Siudak83 napisał:

No to nie wiem może jak byłeś wcześniej zalogowany to działa u mnie utracone połączenie i funkcje sieciowe niedostępne do czasu zalogowania i tak w kółko

u mnie to samo od jakichś 15 minut próbuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, awakeman napisał:

Pomysl o Parolo za Khedire, zaoszczedzic troche k, dolozysz i za Muriela IFa Immobile. Jest przekozak w cenie 20k.

Mam khedire z paczki nie na sprzedaz ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie teraz naszło na taką rozkminę. Weźmy na ten przykład takiego Carrasco. Czy ta karta w połączeniu ze stylem "martwe oko" nie powinna być przypadkiem lepsza niż jego IF? :Gmoch:

Ta karta stylu zwiększa (czysto teoretycznie) SHO i PAS odpowiednio do poziomu 83 oraz 84. IF Carrasco w tym zakresie posiada 80/80. Nieznacznie podnosi mu się PAC i reszta, która nie jest aż tak istotna w roli LW/LM. Pytanie brzmi, czy te karty stylu faktycznie powodują, że zwykłe karty stają się dużo lepsze? Każdy to ładuje, ale czy to faktycznie tak zajebiście działa? No bo jeśli tak, to po płacić za IF takiego Carrasco tyle zielonych skoro można mu wsadzić styl i mamy podobnego gościa? :notsure: 

Ja tam czuje tylko w pejsie ale tylko wtedy gdzie są atrybuty podbite na 3 kreski. Pamiętaj ,że też działa to wszystko w drugą stronę czyli np obrońcy maja w hooy defa i pace. Także jak dodasz sobie np pejs z Huntera do swojego grajka vs pejs bocznego obrońcy z Shadow to obiegac i tak go nie będziesz mógł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie zdążyłem nakupowac tych IF Carrasco za 100k i teraz już poszły w górę.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak mnie teraz naszło na taką rozkminę. Weźmy na ten przykład takiego Carrasco. Czy ta karta w połączeniu ze stylem "martwe oko" nie powinna być przypadkiem lepsza niż jego IF? :Gmoch:

Ta karta stylu zwiększa (czysto teoretycznie) SHO i PAS odpowiednio do poziomu 83 oraz 84. IF Carrasco w tym zakresie posiada 80/80. Nieznacznie podnosi mu się PAC i reszta, która nie jest aż tak istotna w roli LW/LM. Pytanie brzmi, czy te karty stylu faktycznie powodują, że zwykłe karty stają się dużo lepsze? Każdy to ładuje, ale czy to faktycznie tak zajebiście działa? No bo jeśli tak, to po płacić za IF takiego Carrasco tyle zielonych skoro można mu wsadzić styl i mamy podobnego gościa? :notsure: 

A po to płacić bo ifa też mozesz podbić tym samym stylem i będzie lepszy niż nif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po to płacić bo ifa też mozesz podbić tym samym stylem i będzie lepszy niż nif

A skad wiesz, że na IFach działaja karty stylu? ;)

P.S. Wysłałem Ci pm 2 dni temu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde nie zdążyłem nakupowac tych IF Carrasco za 100k i teraz już poszły w górę.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Chcesz stracić kupując dziś ? Choć to jedyna dobra karta w LL na tej pozycji ale.... Easy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skad wiesz, że na IFach działaja karty stylu?

P.S. Wysłałem Ci pm 2 dni temu...

Wtedy nie było by informow ja używam TT tylko i nic mi nie pokazuje, że cosik mam . W przeglądarce forum nie mam zamiaru używać bo to jeszcze większy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa Wam rozgrywanie meczów w UT? U mnie jest komunikat rozgrywanie meczów jest chwilowo niemożliwe. Spróbuj ponownie później

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, szeryfeek napisał:

Działa Wam rozgrywanie meczów w UT? U mnie jest komunikat rozgrywanie meczów jest chwilowo niemożliwe. Spróbuj ponownie później

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

u mnie to samo.

Ja jestem ciekaw zawsze takiej rzzeczy, może mi wyjaśnicie ;).

 

Załóżmy gram finał turniej eliminacyjnego FUT champions i wyszukuje mi przeciwnika , który też gra jakby swój finał czy on może grać w dowolnej rundzie?

Zawsze mnie to ciekawiło :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

 

EDIT:

Zagrałem sobie finał, jak pisałem. Zadowolony, trafił mi się słąby przeciwnik. Przy prowadzeniu 3:1 w 86 minucie rozłącza mnie z serwerami. Dziękuję dobranoc.

Edytowane przez robson1425
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, stMikolaj napisał:

Chcesz stracić kupując dziś ? Choć to jedyna dobra karta w LL na tej pozycji ale.... Easy

 

Nie, MUSONDA!!! 

Gość LW/LF/SC i dzieją się cuda...

Strzelam nim więcej goli niż Bejlem, który notabene mnie wk.wia i to już do granic możliwości. 

1 godzinę temu, matinx napisał:

nie dziala

 

Oddychaj, policz do 10 i nie panikuj... Dasz radę parę godzin bez FUT... lol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, w co inwestować, mam 160k i zależy mi tylko na to, żeby dorobić się na Dybale. Pogralem jego kartą z wypożyczenia no i dla mnie to must have, 7 meczy, 13 goli i 15 asyst a grałem nim na lw i cam.

Pomóżcie... :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neymar, Suarez, Ibra, Bale czy Aguero? Kto z nich będzie najlepszym wyborem? :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Garru napisał:

Neymar, Suarez, Ibra, Bale czy Aguero? Kto z nich będzie najlepszym wyborem? :1_grinning:

 

 

Dybala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bug po powtórce z techonoldży goal-line

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stMikolaj napisał:

oj ten drop..........

Był wychodzący z paczki Hazard później Angel Di Maria i inne cenne ogórki

Z paczek ostatniego FUT Champions  plus 240k (Toure, Diego Costa i inne grajki)

a dziś z paczek za FC???

 

 

Brawo Miki - i jak tu nie wierzyć, w drop przypisany do konta? :)

 

U mnie w paczce za 50K - paździerz nad paździerze, poganiające paździerzowe dzieci z paździerza wielkiego.

Natomiast w 2x po 35K - Sturridge, Kane, Draxler, Piszczek, Bailly i Kante. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, MaxyM napisał:

 

Brawo Miki - i jak tu nie wierzyć, w drop przypisany do konta? :)

 

U mnie w paczce za 50K - paździerz nad paździerze, poganiające paździerzowe dzieci z paździerza wielkiego.

Natomiast w 2x po 35K - Sturridge, Kane, Draxler, Piszczek, Bailly i Kante. 

oj tam do konta :-) stare zbanowane było 7 letnie i tez Neymar wyskoczyl tylko, że if za 1.8 mln  :-) Tu też Level 55 także nie nowe konto choć młode :-D jak się dużo otwiera  paczek to wyskakuje jak i Tobie :-) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×