Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@saintgb1972nie to jest moim celem zeby od razu oczerniac ale zeby sie zastanowic czy warto, narazie czekam, jak otrzymam coinsy to odszczekam

Tu raczej nikt Cie nie oszuka, pewnie mu cos wypadlo a nie kazdy ma smartfony i dostep 24/7 do interntetu :) spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już od dawna śledzę ten wątek na forum, mam parę pytań do ludzi co są bardziej ogarnięci w grze w FUT-a.

1) Czy warto wyłączyć wszystkie udogodnienia w grze ( pomoc podczas podania , dośrodkowania, strzału itd...)  Pytam się dlatego że nie umiem przeskoczyć do 2-giej ligi cały czas siedzie w trzeciej lub czwartej.

2) Mam wrażenie że gra mi się czasem dobrze a czasem źle i to bardzo nie wierzę że to wina mojej gry tylko tak jakby gra dyktowała o mojej grze(ciężko to wytłumaczyć ).

3) Jakie zmiany mam zrobić w moim składzie http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=Ox24rUIOnKPMV:ps3  DObrze mi sie nim gra ale czuje że to nie to.

Edytowane przez marekrybnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix, a Ty masz może gdzieś ustawienia taktyczne do formacji 433? Wiem, że kiedyś linka podawałeś do 41212 na forum.. może też tam coś ktoś zrobił podobnego pod wrzutki? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DONT SUPPORT CROSSING TEAMS

 

:F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W inny sposób nie mogę Ibry zgrać, a 442 jest gówniana już dla mnie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugiem, mam pytanie odnoście pada DS4, po większej ilości meczów guma na analogach się ściera/pęka, macie na to jakiś sposób? Sprawdzał ktoś nakładki na analogi dostępne choćby na allegro? Warto?

Sam mam te nakladki. Daja rade, nie spadaja z analogow, nie zsuwaja sie. Powiem wiecej, jakos lepiej mi sie na nich gra, lepiej leza pod kciukami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak masz w cholere coinsow to ostatnio z Fenixem widzielismy mega gruba hybryde Messiego, zlatana u chyba neymara w 41212

 

Odtworzylem !!!!

http://www.futhead.com/14/squads/6087046/

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam te nakladki. Daja rade, nie spadaja z analogow, nie zsuwaja sie. Powiem wiecej, jakos lepiej mi sie na nich gra, lepiej leza pod kciukami.

Dzięki za odpowiedź :D Z drugiej strony, dziwnie, że Sony wypuszcza pady w której najważniejsza część niszczy się po miesiącu gry... Chyba, że to tylko moja wina :o Jeszcze raz dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie temat dot. DS4. Bedziesz wiedzial wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie, nie Twoja :F
Nawet sony oficialne info wypuscil o tych galach..

 

so-vicki, z allegro masz te nakladki czy jakiegos ebaya ?;p

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix, a Ty masz może gdzieś ustawienia taktyczne do formacji 433? Wiem, że kiedyś linka podawałeś do 41212 na forum.. może też tam coś ktoś zrobił podobnego pod wrzutki? :D

Wpisz w wyszuriwarce na forum EA 433 guide i powinny byc linki do kazdego wariantu. Ja nie mam, bo ogolnie nie lubie tej formacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z "jakiegos ebaya". :) Ale wszystko jest to samo. Ja mam te roznokolorowe, cos ala tecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak masz w cholere coinsow to ostatnio z Fenixem widzielismy mega gruba hybryde Messiego, zlatana u chyba neymara w 41212

 

Odtworzylem !!!!

http://www.futhead.com/14/squads/6087046/

Dzieki, bede mial na uwadze :biggrin:

 

Teraz czekam, az Cabaye z PSG wyladuje w paczkach. Powinien dostac update, zwlaszcza, ze na koncie ma dwa ify :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede przy konsoli to ogarne , bo prawde mowiac nie widzialem zadnego zapro , ale moze corka cos grzebala na moim koncie i mi umknelo. 

Ja sie chetnie po wymieniam, mam 67lvl czyli moge 3 kontrakty dac, kto chce to zapraszac, nick psn - humaj1, zalezy mi bardzo na monetach, zeby sklad dokonczyc, dlatego bede bardzo wdzieczny za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekam, az Cabaye z PSG wyladuje w paczkach. Powinien dostac update, zwlaszcza, ze na koncie ma dwa ify :biggrin:

Jego obecny IF i SIF powinny w niedługim czasie znacząco podrożeć. Nie ma tych kart na rynku za wiele, a nowe z Barclays PL już się nie pojawią. BTW. Mam jego SIF w składzie i jedną kartę na zarobek. Świetny CAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że Mata i Honda już sa, a Cabaya nie ma. Zresztą jego karta z PSG możne chodzić za 50-70k. Ba.. mecz wczoraj zagrał, a go nie ma lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix mistrzu napisz na jakiej grasz kamerce bo fajnie to wygląda, znacznie większy przegląd pola - wiem, że gdzieś to pisałeś ale zanim przerzucę te posty to minie ruski rok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ktos kupował coinsy od uzytkownika forum piespako? Ja po poscie MichalEEEk że pewniak chyba popełniłem ten bład i cisza, takze uwaga

 

Również kupiłem u niego coinsy. Przelew poszedł, czekam już 3 dzień. Gdybym wiedział, że będzie taki cyrk to bym na allegro kupił, a coinsy miałbym w ciągu 10 minut. Weekend jest, pewnie nie pogram. Także mam obawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że było nas kilku, na weekend jak znalazł dla niego;) , obym się mylił, a fakt jest taki ze gosc niepoważny jest i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix mistrzu napisz na jakiej grasz kamerce bo fajnie to wygląda, znacznie większy przegląd pola - wiem, że gdzieś to pisałeś ale zanim przerzucę te posty to minie ruski rok ;)

Kamera: Tele Broadcast

Camera height 7

Camera zoom 9

Pro cam zoom 10

Pro cam speed 10

Pro cam swing 10

strona 71 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sprzedawał coinsy już i ludzie dostawali, może gdzieś pojechał czy coś. Zaczekajcie jeszcze trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kamera: Tele BroadcastCamera height 7Camera zoom 9Pro cam zoom 10Pro cam speed 10Pro cam swing 10strona 71 ;)

ostatnio to zmienilem i dalem wszystko na maxa oddalone ale jestem w robocie i dopiero jutro ps4 odpale, bo dzis nawet nie mam zamiaru dotykac pc, telefonu i konsoli jak wroce. Kiedys trzeba zrobic sobie od tego przerwe :) Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakoś wyszukiwać piłkarzy po atrybutach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Da się jakoś wyszukiwać piłkarzy po atrybutach?

tutaj możesz http://www.ultimatedb.nl/#players (w bazie graczy).

 

Kurde, mi też zawiesiło na jednym koncie trade listę. Pisze, że aukcja wygasła, i nie chce się zrestartować lol.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×