Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wieczorem Wam nagram filmik jakie jaja mam z kartami. Są, znikają, blokują skrzynkę, pojawiają się nagle, nie można ich przenieść. Po prostu dramat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wieczorem Wam nagram filmik jakie jaja mam z kartami. Są, znikają, blokują skrzynkę, pojawiają się nagle, nie można ich przenieść. Po prostu dramat. 

Ja przeglądając rynek patrzę, że nagle mam 2k więcej. No to wchodzę, patrzę nic nie sprzedane, co jest grane? Dopiero po paru minutach okazało się, że ktoś coś kupił. Albo widzę, że coś wygrywam, a jak wyszukuje to na rynku to pokazuje mi, że mnie przebili... Ogólnie dziwne rzeczy się dzisiaj dzieją. :biggrin:

 

edit: A teraz to w ogóle nie mogę złożyć oferty.

Edytowane przez iamwiktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem Wam nagram filmik jakie jaja mam z kartami. Są, znikają, blokują skrzynkę, pojawiają się nagle, nie można ich przenieść. Po prostu dramat.

Mam nadzieje ze to tylko chwilowe.

Mam teraz podobny problem z Xabi Alonso. Karta jest, mam ja w liscie wygaslych aukcji. Kiedy chce zdobic re-list w webapp wyskakuje blad "oops, bla bla bla" i wylacze aplikacje. Gdy probuje go wystawic na konsoli pokazuje ze karta jest w obserwowanych, caly czas sklada moja oferte za nia, oferta ginie, pojawia sie, ginie, itd! Do tego dodam jeszcze ze kupowalem go z iloscia kontraktow: 7 a teraz nagle nie ma zadnego! Cyrk, cyrk..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dwa spotkania przed końcem 4 ligi online udało mi się wejść do 3. Ciekaw jestem czy będzie duży przeskok, jeśli tak, mogę tam długo nie zagościć :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jak sie robi podbicie pilki z ziemi ?
Tzn np podaje Gundoganem do Lewego, ktory stoi tylem do bramki, podbija pilke lekko do gory po czym przerzuca nad soba i np moze uderzyc wolejem na bramke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to Ci chodzi? 

 

 

Podbicie piłki piętą – to efektowny sposób na przerzucenie piłki nad zdezorientowanym przeciwnikiem i kontynuację dalszej akcji, jednocześnie pozostawiając rywala w przegranym polu. By wykonać podbicie piętą, przesuń gałkę analogową w górę, a następnie raptownie w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... chodzi mi o zagranie z  3min59sek przy bramie Lewego...

Wiem co masz na myśli. Mi czasem się tak udaje nic nie robiąc. Przynajmniej tak mi się wydaję. A jeśli chodzi o cofnięcie to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Van der Fck: jak juz do tego dojdziesz to daj znac na pw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Awansowałem do tej 3 ligi, ale to jest nienormalne. Wygrałem pierwszych 5 meczów, potem w 5 kolejnych 3 porażki i 2 remisy. Nie zdołałem zdobyć mistrzostwa. Kuriozalne błędy, bramki tracone w 90 minucie. Zaczynam wątpić, że to wszystko to przypadek.

Edytowane przez Tsarov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może osiadłeś na laurach, zauważam to u siebie jak głupio gram przy wyniku np. 2:0 dla mnie. Zaczynam się totalnie rozluźniać i takie szmaty tracę że głowa mała. Tutaj nietrudno się nadziać, koncentracja cały mecz to dobre nastawienie. Ale mimo to ja dalej popełniam te same błędy :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awansowałem do tej 3 ligi, ale to jest nienormalne. Wygrałem pierwszych 5 meczów, potem w 5 kolejnych 3 porażki i 2 remisy. Nie zdołałem zdobyć mistrzostwa. Kuriozalne błędy, bramki tracone w 90 minucie. Zaczynam wątpić, że to wszystko to przypadek.

Właśnie spadłem z 3 ligi, do której dostałem się po wygraniu mistrzostwa 4 ligi... Najgorsze jest to, że przegrywałem w meczach w których miałem przewagę, nie mówię tu tylko o strzałach, lecz ogólnie o grze... Przeciwnik zawsze ma wielkie szczęście, piłka znajduje się na mojej połowie zupełnie przez przypadek, a niektóre bramki które traciłem były wręcz komiczne... błędy których nigdy nie widziałem, np. "przyjęcie" piłki przez mojego bramkarza, która odbija się od niego jak od jakiegoś drewna :o Plus - wszystkie strzały na pustą bramkę - nawet z kilku metrów leciały ponad/obok bramki - asysty włączone, od tego momentu postanowiłem "potrenować" grę bez jakichkolwiek asyst...

 

Teraz pytanie, warto grać na całkowicie wyłączonych asystach? Jakieś porady? Byłbym wdzięczny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartbuks chyba w niebo wzięty :) Barcelona 2:3 Valencia :D (fan Valencii)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta bramka na 2;1 pokazuje, ze glowki w realu tez sa OP !!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spadłem z 3 ligi, do której dostałem się po wygraniu mistrzostwa 4 ligi... Najgorsze jest to, że przegrywałem w meczach w których miałem przewagę, nie mówię tu tylko o strzałach, lecz ogólnie o grze... Przeciwnik zawsze ma wielkie szczęście, piłka znajduje się na mojej połowie zupełnie przez przypadek, a niektóre bramki które traciłem były wręcz komiczne... błędy których nigdy nie widziałem, np. "przyjęcie" piłki przez mojego bramkarza, która odbija się od niego jak od jakiegoś drewna :ohmy: Plus - wszystkie strzały na pustą bramkę - nawet z kilku metrów leciały ponad/obok bramki - asysty włączone, od tego momentu postanowiłem "potrenować" grę bez jakichkolwiek asyst...

 

Teraz pytanie, warto grać na całkowicie wyłączonych asystach? Jakieś porady? Byłbym wdzięczny :biggrin:

W FUT to chyba bez sensu bo nie ma filtra przy wyszukiwaniu przeciwnika. W sezonach jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bartbuks chyba w niebo wzięty :) Barcelona 2:3 Valencia :biggrin: (fan Valencii)

 

Oglądałem tylko pierwsze 30 min. Ale już ściągam mecz :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bieda ze strony Barcelony, stojanow jak nic + karny z dupy.

 

Przed chwila zagralem dwa mecze, ktore zmienily moje zycie.

Pozwolcie, ze sie z Wami podziele ta fascynujaca historia.

Zaczela sie ona od zmiany pozycjami Lewego z Obamajangiem...

Mecz 1:

Gralem z kolesie z dosc dobra BPL, Aguero, Hazard, Suarez, Navas, Kompany itp.

Ladowalem w kolesie jak katapulty w czestochowe i nic, poprzeczki, slupki, Cech lapal, obrona czestochowy slowami dwoma.
W koncu strzelam bramke, mowie no, teraz pojdzie jak z gorki, dochodzi 60 min, ja dalej rozbijam sie na jego polu karnym a on

jmi zrobil "Pa Kamilek, jeb, jeb, jeb, jeb i z obrotowy jeeeb" mecz skonczyl sie 4;1 a ja z wywalonym jezykiem, caly posliniony patrzalem sie

w koncowy ekran z niedowierzaniem, mowie ok trudno, troche przeklenstw na murzynow polecialo ale ok..

 

Zaczynamy mecz 2:

Wkurzony wczesniejszym meczem od razu wrzucam custom taxe fenixa + atacking i jedziemy..
Znowu wale ile wlezie, tym razem Shaqiri z Willianem kopali sie po czole doslownie i w przenosni.

Minuta 69 min, Gundogan zostaje wyciety na rowni z trawa w polu karnym.

 

Rzut karny, do pilki podchodzi Robercik. Bierze rozbieg i .... JEB W SLUPEK !
Lzy juz mi sie cisnely do oczu az tu nagle w nastepnej akcji niezawodny Ilkay poratowal mnie finezyjnym z 23m w okno.

1;0 dla mnie nawet Ojciec grajacy na PC w BF3 sie cieszy, wszyscy sie ciesza !

Min 83 Shaqiri wychodzi sam na sam i trafia w ... bramkarza ! No ale pilka zbita do boku trafia pod nogi Piszcza, ktory

centruje z sila pocisku balistycznego w strone niezawodnego Ilkaya, ktory norzycami pakuje pilke na krotki slupek, 2;0 !
Tak juz pozostalo, Na ekranie koncowym najlepszym zawodnikiem u mnie zostaje..,. David Luiz z nota 8,0.
Oddalem:
13 strzalow

10 na bramke

i strzelilem 2 gole

 

Po tych dwoch meczach powiedzaialem, Ojcze... Pograj sobie w killzona bo mnie zaraz tu rozyebie.

Jak powiedzialem tak zrobilem, poszedlem na PC napisac Wam ta straszna historie jaka mnie spotkala.

Teraz czekam na jakies akty pocieszenia mnie...

Koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge Ci wyslac jakies kolorowe buty z Katalogu na pocieszenie ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole kontrakt na 99 meczy albo cieszynke jazda na kocie bo mam tylko jakos 70 lvl ale dzieki za checi ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kocie to tylko Wicia w Samych Swoich jezdzil! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie, ma ktos ponad 83poziom i moze mi wyslac ta cieszynke ?
BO mnie strasznie denerwuje ona i tez bym chcial ludzi podenerwowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie ekskluzywne cieszynki trzeba samemu wbijać %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×