Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Daj link do składu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam trochę coins do zainwestowania  warto inwestować w  Pique if myślałem żeby tak kupić kilku można wyrwać za 120k i teraz pytanie nigdy ifami nie handlowałem jak długo można czekać żeby sprzedać z zyskiem minimum 30k wiadomo że tego nikt nie wie ale ci co handlują ifami coś może podpowiedzą bo nie wiem czy warto zamrażać 600k na miesiąc czy dłużej jeżeli w miesiąc jestem w stanie normalnie zarobić tyle coinsow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, powiedzcie jak nagrac pieprzona powtorke bramki ?
Na koniec meczy wchodze sobie w studio powtorek, wybieram ta, ktora mnie interesuje, ustawiam sobie odpowiednia kamere, zwolnione tempo wciskam szybko 2x SHARE pojawia sie u gory ikonka nagrywania, po zakonczeniu powtorki klikam 1x SHARE, przenosi mnie do menu filmow/screenow patrze a tam jakis 13min fragment meczu a nie ma mojej powtorki, powtarzam ta operacje to znowu nagra mi sie 13sek filmik pokazujacy jak zmieniam ustawienia kamery albo cofam ta powtorke do poczatku i na tym filmik sie konczy. Wytlumaczcie jak debilowi, co i gdzie dokladnie wcisnac bym sobie wyznaczyl poczatek i koniec powtorki tak jak ja chce :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszych korektach :)

 

http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=bEdhB7qUnKQal:ps3

 

Mam zamiar wymienić Koke IF na Ardę Turana IF, oraz Griezmann IF na SIF. 

 

Muszę ci powiedzieć, że ciekawie wygląda ten skład. Szczególnie ławka rezerwowych. Pomimo, iż nie interesuję się w większości ligą BBVA, to chętnie bym spróbował pograć takim składem :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie mam trochę coins do zainwestowania  warto inwestować w  Pique if myślałem żeby tak kupić kilku można wyrwać za 120k i teraz pytanie nigdy ifami nie handlowałem jak długo można czekać żeby sprzedać z zyskiem minimum 30k wiadomo że tego nikt nie wie ale ci co handlują ifami coś może podpowiedzą bo nie wiem czy warto zamrażać 600k na miesiąc czy dłużej jeżeli w miesiąc jestem w stanie normalnie zarobić tyle coinsow

lepiej zainwestuj w if cabaya. w tym tygodniu jego karta z bpl powinna wylecieć z rynku i imo zarobisz na nim więcej niż Pique. Co do ifow, to myślę, że trzeba czekać tak 2-3 tygodnie po osiągnięciu przez nich minimalnej ceny. Ify kupuje się tylko w środę (najlepiej jak jest hh przed nowym totw), wówczas osiągają najniższą cenę. Moreno też może podskoczyć, zwłaszcza, że jest hype na youtube.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie nagrywa powtórek? :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Staralem sie pokazac cos wiecej z budowania akcji w moim wykonaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fenixie wrzuć proszę ustawienia swojej kamery ;) Ta podana kilka stron wcześniej nie jest taka sama jak Twoja ...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fenixie wrzuć proszę ustawienia swojej kamery ;) Ta podana kilka stron wcześniej nie jest taka sama jak Twoja ...

Dzis wieczorem wrzuce, aktualnie w robocie siedze

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

lepiej zainwestuj w if cabaya. w tym tygodniu jego karta z bpl powinna wylecieć z rynku i imo zarobisz na nim więcej niż Pique. Co do ifow, to myślę, że trzeba czekać tak 2-3 tygodnie po osiągnięciu przez nich minimalnej ceny. Ify kupuje się tylko w środę (najlepiej jak jest hh przed nowym totw), wówczas osiągają najniższą cenę. Moreno też może podskoczyć, zwłaszcza, że jest hype na youtube.

Dzięki Foxter a może w sifa ale nie jestem pewien czy cena jego może sporo podskoczyć bo i tak już jest drogi

Edytowane przez niagar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

posiada ktoś level 80 i wyslalby mi ten kontrakt +99? no bo ten na 99 poziomie nikt raczej nie ma. Byłbym wdzięczny!

 

PSN : GramJakChce

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktos jak nagrywac te replaye ?;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wiem jak się nagrywa na ps3, na ps4 nie wiem czy zmienili coś więc nie wypowiadam się :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na kompie klikalem trojkat, wyslij na servery EA, cyk cyk i po sprawie, to tutaj jakies cuda na kiju wymyslili ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix czemu nie grasz sezonów ? - tam naprawdę można się wiele nauczyć i gracze są bardziej zróżnicowani, tam się prawdziwy skill zaczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix czemu nie grasz sezonów ? - tam naprawdę można się wiele nauczyć i gracze są bardziej zróżnicowani, tam się prawdziwy skill zaczyna

Nie mam na to czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na to czasu.

Rozumiem, FUT przy tym to gra dla dzieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, FUT przy tym to gra dla dzieci.

Mozliwe, ze tak. Ale przy obecnym stanie rzeczy ledwo mi starcza czasu na przygotowanie filmow na YT(granie, obrobka, montaz) a gdzie tu jeszcze znalezc czas na inne tryby, czy gry. Poza tym FUT jest najpopularniejszym trybem w tej grze, chociaz o wiele bardziej wole Pro Kluby od niego. Jednak tego z calym szacunkiem do tego trybu nikt ogladac nie chce. To samo tyczy sie sezonow.

Chciales zaczac nagrywac, wiec sprobuj chociaz stworzyc film tak jak to robilem na poczatku, nagrywajac prosto z PS4 i wrzucajac to na fb a zobaczysz o czym mowie. Ogolnie YT to straszny pochlaniacz czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To były tylko spekulacje, ja wole czerpać przyjemność z gry niż nagrywać coś na YT, chyba, że mieli by mi za to płacić - a na to się nie zanosi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale mi tez to sprawia przyjemnosc a przy tym mam jakas wieksza motywacje do grania, bo ile razy mialem tak, ze po prostu nie wlaczalem konsoli, bo mi sie nie chcialo grac. No i czasem tez moge pomoc ludziom, co tez jest pozytywne. Na $$ nie patrze, bo mam jej wystarczajaca ilosc.

Zreszta znasz dobrze przyczyne, czemu sie za to zabralem :P sam mnie namawiales tez :D

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi tez to sprawia przyjemnosc a przy tym mam jakas wieksza motywacje do grania, bo iwl razy mialem tak, ze po prostu nie wlaczalem konsoli, bo mi sie nie chcialo grac. No i czasem tez moge pomoc ludziom, co tez jest pozytywne. Na $$ nie patrze, bo mam jej wystarczajaca ilosc.

Zreszta znasz dobrze przyczyne, czemu sie za to zabralem :P sam mnie namawiales tez :biggrin:

 

I tak trzymaj, bo naprawdę fajną masz serie ;) i w dodatku całkiem dobrze Ci to idzie :P

Najważniejsze aby gra sprawiała przyjemność !

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj, bo naprawdę fajną masz serie ;) i w dodatku całkiem dobrze Ci to idzie :P

Najważniejsze aby gra sprawiała przyjemność !

Dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×