Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Zagrałem dwa mecze w drugiej lidze i mam dość, jak bym słyszał "Welcome to hell". Tempo jeszcze szybsze niż w poprzednich ligach, a zawodnicy przeciwników biegają jak cyborgi, pressing znowu 150%. W dwóch meczach może oddałem 5 strzałów... jak się utrzymam to będzie cud.

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dwa mecze w drugiej lidze i mam dość, jak bym słyszał "Welcome to hell". Tempo jeszcze szybsze niż w poprzednich ligach, a zawodnicy przeciwników biegają jak cyborgi, pressing znowu 150%. W dwóch meczach może oddałem 5 strzałów... jak się utrzymam to będzie cud.

Podobne mam odczucia jak wbijam do pierwszej, druga mistrzostwo, a w pierwszej cyrki :biggrin:

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem dwa mecze w drugiej lidze i mam dość, jak bym słyszał "Welcome to hell". Tempo jeszcze szybsze niż w poprzednich ligach, a zawodnicy przeciwników biegają jak cyborgi, pressing znowu 150%. W dwóch meczach może oddałem 5 strzałów... jak się utrzymam to będzie cud.

Schemat FIFY : D Wystarczy się do tego przyzwyczaić. Dzisiaj grałem 2 mecze Bundesligą (Po czym ją sprzedałem) i mimo,że lubię i to bardzo kartę Adlera to on odwalał takie gigsy,że masakra. Wychodząc potrafił tak wybić lecącą piłkę,że napastnik przeciwnika musiał tylko dostawić głowę :) Chyba każdy w FIFIE miał podobną sytuacje.

http://www.futhead.com/14/squads/7758756/ Co myślicie o tym składzie? Jak ktoś grał Lichsteiner'em i Higuainem IF to proszę o opinie. O Bonuccim wiem już dużo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Adler też zaczął grać taki piach że sie wk... i zainwestowałemw Neuera

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nowa karta Diego Costy jest potrzebna - oficjalnie jest hiszpanem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bateson wlasnie Bale trafil ;d ogolnie ma 11,5kk i ciagle wali po kilkanascie k FP pack openingi

 

dat yt $$$ :biggrin:

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Schemat FIFY : D Wystarczy się do tego przyzwyczaić. Dzisiaj grałem 2 mecze Bundesligą (Po czym ją sprzedałem) i mimo,że lubię i to bardzo kartę Adlera to on odwalał takie gigsy,że masakra. Wychodząc potrafił tak wybić lecącą piłkę,że napastnik przeciwnika musiał tylko dostawić głowę :) Chyba każdy w FIFIE miał podobną sytuacje.

 

Powiem tak, w poprzednich ligach wygrywałem mecz za meczem. Moi bramkarze bronili praktycznie wszystko, obrona spisywała się bez zarzutu. Nagle w dwóch meczach, bramkarze bronią jak szmaty, a defensywa popełnia więcej błędów niż we wszystkich sezonach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie Adler też zaczął grać taki piach że sie wk... i zainwestowałemw Neuera

Ja właśnie sprzedaję Neuer'a  :biggrin: Ogólnie zmieniam skład na mniej oblatany, bo już mam dość tych Neuerów, Lewandowskich, Aubemeyangów, Gundoganów. Może kupię kilku słabych IF'ów dla koloru ;)

Prawda jest taka, że byle kim można zamórować bramkę i najlepszym z najlepszych oddać przeciwnikowi zwycięstwo. Neuer, co mi dzisiaj odwalał, to... nawet mnie nie irytował, a jedynie wywoływał uśmiech. Ogólnie na plusie dzień, ale czasami odpuszczałem i nie dotykałem pada jak przeciwnik ciągnął atak na sprincie. I działało. Jak grał z CPU, to najczęściej bramkarz bronił, albo jego zawodnik kilksował, a jak cisnąłem w obronie, to mi się obrońcy wywracali, albo Neuer wybijając zamiast w stronę autu posyłał piłkę na wprost, gdzie był napastnik przeciwnika. Złapałem zdrowy dystans do tej gry więc już się temu ani nie dziwię, ani tym nie irytuję  :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem sobie 2 meczyki nowa bundesliga.
Powiem Wam tak; NIF Robben to jest masakrator.
Tak szybki, tak zwinny i posiadajacy lewajke taka, ze moglby nia krawaty wiazac...

2 mecze i 3 bramki a mogl miec 5 ale trafilem w slupek a potem podcinka nie doleciala do bramki i Luiz Gustavo ja dobil xDDDDDDDDDDDDD

Ogolnie balem sie Mkhitaryana na CF ale powiem Wam, ze daje rade.

Dobry pace, dobre podanie, ladny strzal. Ma wszystko to co CF powinien miec.

Dzielil pilki do reusa i robbena tylko, ze ten pierwszy to niewidoczny, taka zagubiona owieczka, za to lysy z monachium to w ataku byl wszedzie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kartę dać Fernandinho IF 433(5) prawy cm jest w ogóle niewidoczny jakby go nie było :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Statsy IF Hummelsa :OOOOOO. Laduje w niedziele/poniedzialek u mnie w skladzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo, dobrze.
Sprawdz IF Leno bo sam jestem nim zainteresowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagralem sobie 2 meczyki nowa bundesliga.

Powiem Wam tak; NIF Robben to jest masakrator.

Tak szybki, tak zwinny i posiadajacy lewajke taka, ze moglby nia krawaty wiazac...

2 mecze i 3 bramki a mogl miec 5 ale trafilem w slupek a potem podcinka nie doleciala do bramki i Luiz Gustavo ja dobil xDDDDDDDDDDDDD

Ogolnie balem sie Mkhitaryana na CF ale powiem Wam, ze daje rade.

Dobry pace, dobre podanie, ladny strzal. Ma wszystko to co CF powinien miec.

Dzielil pilki do reusa i robbena tylko, ze ten pierwszy to niewidoczny, taka zagubiona owieczka, za to lysy z monachium to w ataku byl wszedzie..

Daj znać jak więcej nim pograsz jak się sprawuję, własnie zbieram na niego brakuję mi jeszcze 300k ha ha ha, a tak na poważnie to jest mój główny cel transferowy na tą chwilę ale mam wątpliwości czy wart tej kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechali siostrojebce z naszymi, co??? Ale 5 miejsce w grupie pewne o ile tym razem Gibraltar narodowego nie zaora....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeb, juz nawet ten przyglup gra 433v5 ;/

 

 

btw; zmienil totsy sklad na legend sklad ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arab sosydz :D ja tam go lubię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arab, you are so sick, you are so sick. Nie mogę patrzeć na idiotę, imo że to jest nagrywane pod publikę. Chętnie bym widział Hummelsa IF w moim drugim składzie, szkoda tylko że kosztuje prawie 200k.

 

Już widzę za chwile co drugi skład 4-3-3 (5). Ja pierd..

Edytowane przez Whizzer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem wczoraj tego Benteke, chciałem sprzedać od razu i kupić w weekend, ale zostawiłem :P Bardzo fajny, tani if. No czołg :D Tylko brakuje mu pace. I co fajne to w formacji 433 gdy dostaje piłkę, to nie traci jej tak jak Messi, tylko może zawsze podać do Ronaldo :P W każdym razie polecam. Pewnie w weekend będzie do wyrwania w granicach 100k. Muszę mu tylko huntera walnąć, albo kończącego :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeb, juz nawet ten przyglup gra 433v5 ;/

 

 

btw; zmienil totsy sklad na legend sklad ;d

Wie ktoś jakie ma ten arab stroje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robben - the game changer.

Jak taki Robcio robi roznice i sam potrafi mecz wygrac to nie wiem co musi robic Ibra czy Ronaldo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bardziej się boje Benteke w składzie przeciwnika niż Robbena :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ta gra jest ulomna i taki randomowy benteke z lukaku to potwory a w realnym swiecie to zwykle piony.

Taki messi nie ma 198cm wzrostu, 5* skillow, nie wali longshotow z 30m i dlatego w fife jest taka sierota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeeeeb, juz nawet ten przyglup gra 433v5 ;/

btw; zmienil totsy sklad na legend sklad ;d

Jak byłbym ojcem tego ciapatego i usłyszałbym jak się drze, to bym wszedł i zaje... w ten czarny łeb...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×