Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie w formacji 4-2-3-1(2) na CDM lepszy będzie Fellaini czy Gerrard?

Afro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od rezygnacji z FUT nie wiem co robić z wolnym czasem... Najgorsze były pierwsze 2 dni, odczuwałem niesamowitą chęć zagrania, ale na szczęście wrócić nie było do czego, bo cała kasa wydana na paczki... :) Życie staje się piękniejsze bez FUT :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afro ;)

Dzięki, a to jeszcze Cię wykorzystam ;)

 

Cazorla czy Nasri na CAM?

Vidic czy Koscielny (83)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, a to jeszcze Cię wykorzystam ;)

 

Cazorla czy Nasri na CAM?

Vidic czy Koscielny (83)

Nasri, Koscielny :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej zagralem mecz wlochami, po 2x z rzedu przegranej Robben skladu i co ?
Koles gral duzo, duzo lepiej ode mnie a moja obrona nie do przejscia, Ogbona+ caceres zniszczyli Mandzukica i lewego.

Nie zrobili nic. Wychodzili, kasowali, wybijali a ja? Jedna dluga na Viktora, on taranem przepchal 2 i trafil okno.

1;0 dla mnie:F

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od rezygnacji z FUT nie wiem co robić z wolnym czasem... Najgorsze były pierwsze 2 dni, odczuwałem niesamowitą chęć zagrania, ale na szczęście wrócić nie było do czego, bo cała kasa wydana na paczki... :) Życie staje się piękniejsze bez FUT :P

Aż mi się chce zrobić to samo co ty, tylko oczywiście mniejszą kasą :) Teraz stoje w dylemacie. Czy jutro pootwierać paczki czy może zrobić Serie A team :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawilem wszystkie swoje sklady, jak sie sprzedaja wszyscy to pomysle czy sprzedac coinsy na alledrogo czy pobawic sie w paczki.

No a ttym czasem zainspirowany postawa whizzera ide pograc liverpoolem 433v5 w sezonach h2h  ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oc8izf.jpg

 

Ciekawe jak Schurrle

lepiej Hazarda 88 tam wstaw, ewentualnie jego tifa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zloty Jese to bedzie tanszy odpowiednik Ronaldo! To jest to czego mi bylo potrzeba! Ale poczekam az stanieje troche..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawilem wszystkie swoje sklady, jak sie sprzedaja wszyscy to pomysle czy sprzedac coinsy na alledrogo czy pobawic sie w paczki.

No a ttym czasem zainspirowany postawa whizzera ide pograc liverpoolem 433v5 w sezonach h2h  ;d

 

Uważaj bo za niedługo poczujesz jeszcze głód FUTa :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, lepiej odejść od konsoli na jakiś czas, wkurw przejdzie i gramy dalej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważaj bo za niedługo poczujesz jeszcze głód FUTa :P.

Poki co jaram sie Sterlingiem :O

3;1 do polowy 2x Sterling+1 Suarez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu wiesz co mnie dziwi, że w ligach od 10 do 3 grałem przeciwko prawie takim samym lub podobnym drużynom-zawodnikom, a teraz nagle w drugiej moi nie potrafią grać. Ogólnie całe Serie A bym sprzedał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu wiesz co mnie dziwi, że w ligach od 10 do 3 grałem przeciwko prawie takim samym lub podobnym drużynom-zawodnikom, a teraz nagle w drugiej moi nie potrafią grać. Ogólnie całe Serie A bym sprzedał.

Jest taki moment, że jest nie do przeskoczenia, dla mnie to liga 1 dla Ciebie 2 :P trzeba trenować, nie sprzedawaj składu tylko odpocznij chwile :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie to irytuje, taki Hernanes czy Vidal czy Benatia to grali jak gladiatorzy a teraz biegają jak dzieci we mgle. A taki Ibarbo co przestawiał obrońców teraz pyta się o drogę do bramki.. 

 

Taa odpocznij jak mnie już ciągnie do konsoli, żeby się odkuć. Pewnie i tak zaraz spadnę do 3 ligi :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jest najlepsze?
Bylem w 2 lidze, spadlem do 3, przed polakami moj szwagier przyszedl i sobie gral, spadl do 4 ligii.
Ja dzisiaj awansowalem z mistrzem do 3 i w tej 3 zanotowalem 3 porazki na dzien dobry, z przeciwnikami lepszymi niz w DIV2 !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tu już każdy musi sobie sam zadecydować o swoim losie w FUT. Patrząc z perspektywy czasu mam wrażenie, że FIFA ma w sobie zaimplementowany mechanizm, który ma zadanie utrzymać gracza jak najdłużej w grze niezależnie od jego skill'a. Na początku grałem kiepskim składem z BBVA i zabrakło mi nim 1 pkt. do wygrania 1 ligi. Potem ciągłe inwestycje, coraz więcej kasy, a co za tym idzie coraz lepsze składy. Czy przełożyło się to na wyniki? Wcale! Wręcz przeciwnie, im lepszy skład miałem tym grało mi się bardziej ociężale, aż doszedłem do momentu w którym musiałem sobie zadać pytanie - o co tu właściwie kur... chodzi? Po co ja w ogóle gram i co z tego mam? Co jest w ogóle celem mojej gry? Czy nie warto czas poświęcony na FUT przeznaczyć na coś bardziej konstruktywnego, a tym samym pożytecznego dla mnie i innych? Po serii porażek wyłączyłem FUT i zagrałem kilka meczów w sezonach online w 1 lidze. Jakież było moje zdziwienie, gdy na 5 meczów 4 wygrałem i 1 remis. Ale nie o wyniki chodzi, a samą rozgrywkę. 2 inne światy, w FUT moi zawodnicy poruszali się jakby na plecach nosili worki z węglem, ciągle jakieś błędy w przyjęciu piłki, podaniach itp. Zupełnie odmiennie do sezonów online, gdzie wszystko szło jak po maśle, a zawodnicy zapierdalali jakby byli na dopalaczach. Przypadek? Nie sądzę. Być może na sezonach jest niższy poziom, nie wiem. W każdym razie jest mi dobrze bez FUT'a, nie czuję już głodu gry, który EA mi celowo serwował, nie wkurwiam się i mam więcej czasu dla siebie i bliskich. Wystarczy mi czytanie tego tematu, by sobie uzmysłowić, że FUT po jakimś czasie staje się bezcelowy i dalsza gra nie ma sensu. Ale każdy jest inny i inaczej do tego podchodzi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[OT]

Troche offtop ale dzis po ponad 3 miesiacach przerwy spowodowanej kontuzja pachwiny wrocilem do grania w lidze 7-ek... I znowu mnie napier... Ehh a juz bylo to gowno zaleczone :(

Koniec zalu z mojej strony ;<[/OT]

Krecik pozycz TIF Hazarda :D :X

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja FUT'a już nie młucę od około 2 tygodni i jakoś mnie bardzo do niego nie ciągnię. Hucznego powrotu nie zapowiadam, bo urlop jeszcze z tydzień potrwa.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak kupiłem tego SIF Maicona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu daj znać na forum jak się sprawuję sif Maicoina bo jestem nim zainteresowany, mam nif ale tak sobię się sprawuję.

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu daj znać na forum jak się sprawuję sif Maicoina bo jestem nim zainteresowany, mam nif ale tak sobię się sprawuję.

Jutro będę grał, za 30k z szadołem wytargałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×