Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę moje mecze, to z tanich napastników, dobrze gra Lukaku... Sam (morda na zdjęciu jak z Predatora) nim nie grałem ale bramek trochę mi nastrzelał. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema pany, nie wiem co sie dzieje ale czasami zawodnicy sie mnie nie sluchaja przy podaniach, pasek sie laduje a zawodnik nie podaje, podobnie mam przy wykopach z 5m gk. Wiecie moze czym to spowodowane? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, gra ktoś tak jak za czasów ps2, że sprint jest na R1 a finezja R2? Dla mnie o wiele wygodniej, Ibarbo 7 spotkań 16 bramek. Ogólnie  gram tym i polecam jak ktoś szuka składu za 45-50 K, tylko za dwóch środkowych obrońców mam Vidica i tego Greka nie pamiętam nazwiska

 

http://www.futhead.com/15/squads/4650123/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram sprint na R1 Finezyjny na L2 L1 przełączanie i R2 kontrola tempa chyba w pierwszych pesach tak było i mi takie przyzwyczajenie pozostało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje, jak ktoś już się chwali osiągami zawodników to niech poda ligę w której gra i jaką taktyką. Nawet grając Mertesackerem wystawionym na ST w taktyce 4-2-3-1 w ligach od 10 do 8 można mieć 5 meczy i 15 bramek strzelonych. Będzie to bardziej miarodajne.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycje, jak ktoś już się chwali osiągami zawodników to niech poda ligę w której gra i jaką taktyką. Nawet grając Mertesackerem wystawionym na ST w taktyce 4-2-3-1 w ligach od 10 do 8 można mieć 5 meczy i 15 bramek strzelonych. Będzie to bardziej miarodajne.

u mnie słabo Lacazzet około 70 bramek i Hernandez około 65 bramek ale  reeszta pomaga :P 3 liga i taktyka do przodu :)

Edytowane przez whitejin13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram takim składem (póki co 6 liga, awans co sezon na razie):

http://www.futhead.com/15/squads/4805967/

 

Mam plan ulepszenia RM (Navas), LB (Alba), ale kompletnie nie wiem kogo wstawić na CDM. Wszyscy wydają się za wolni. Ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram takim składem (póki co 6 liga, awans co sezon na razie):

http://www.futhead.com/15/squads/4805967/

 

Mam plan ulepszenia RM (Navas), LB (Alba), ale kompletnie nie wiem kogo wstawić na CDM. Wszyscy wydają się za wolni. Ma ktoś jakiś pomysł?

 

Na tej pozycji nie patrzę na szybkość a na siłę fizyczną i obronę. Khedira u mnie się sprawdza bardzo dobrze :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od początku tymi dwoma składami i awans do 3 ligi nie sprawił mi problemów.

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=eEmgDWe9nLuDb:ps3

https://www.easports.com/fifa/ultimate-team/web-app/show-off?showoffId=cJn7C98enLuDc:ps3

 

teraz pewnie będzie trudniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje powiekszyc liste transferowa  mam 69 lev moge dac cos w zamian psn niagar76 dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak działa cały czas, grał ktoś LUKAKU?? jest kocur ??

 

 Miałem go w paczce niedawno pograłem parę spotkań ale ani goli ani asyst zupełnie nic, nie wart swojej ceny z tego co widzę. Chyba że nie umiem nim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie lepiej mi się gra Insigne niż Gervinho :)

No to nie zadawaj takich głupich pytań tylko sam sobie ogarnij skład  :)

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz odpalilem UT i to jak to jest chaotycznie poukładane strasznie irytuje, żeby zmienić głupią pierdółkę taką jak chociażby strój trzeba się naklikać i stawać na głowie, tak samo ze składem, jakby nie mogło być tak jak w kaierze w singlu. Poza tym ustawilem nazwe i skrót klubu a nadal w meczu na dole i przy składzie obok jest jakieś Essen SC. Kupiłem kilka brązowych paczek w których były same pruchna i ani jednego bramkarza, do tej pory mam jakiegoś słabeuka który puszcza najprostsze piłki. O co chodzi z tymi ligami? U mnie są różne ligi i narodowośc w zespole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero if? Yeeee ^^

Chyba troche za wczesnie o tym mowic, ale jest wielce prawdopodobny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche za wczesnie o tym mowic, ale jest wielce prawdopodobny.

teraz to już na 100% :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Teraz już bardzo bardzo prawdopodobne mamy hat tricka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na dobrą sprawę mógłby mieć hat tricka z samych karnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×