Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Albo sobie wmawiam albo po patchu coś naprawili. Dzisiejszy bilans gier 5-1-1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo sobie wmawiam albo po patchu coś naprawili. Dzisiejszy bilans gier 5-1-1 :biggrin:

Graj dalej i daj znać za dwa dni. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski to najlepszy ST w tej grze.

Nie ma lepszego. Messi to bardziej jako F9 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy. Może nie najlepszy, ale na pewno w top 4. Messi, Aguero, CR z chemią 7... no i Lewy. :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy. Może nie najlepszy, ale na pewno w top 4. Messi, Aguero i CR z chemią 7 :D

Ale patrzac cenowo to jest w zasiegu 90% ludzi grajacych w FUT. A w tym roku znowu Bundesliga jest bardzo mocna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są nagrody w wyższych ligach online ? Bo nie wiem czy warto przechodzić z offline na online.W 1 lidze offline około 5,5k +gold pack za 5k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix twoja opinia jest subiektywna bo grasz składem z bundeswery. Lewy jest świetny, ale według mnie królem pola karnego w 15tce jest Costa. To jest zawodnik który w dobrych rękach miażdży każda obronę, mam z nim największe problemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt Lewy robi robote, ja mam w napadzie Lewego i Emenike i jest kozacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

170k. 

 

Podrzućcie jakiś pomysł na skład z Lewym. Mam 250k.

Albo BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lewandowski to najlepszy ST w tej grze.

Nie ma lepszego. Messi to bardziej jako F9 ;)

W której lidze jesteś?

kiedy puszczasz jakiś stream wieczorem? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak obstawiałem mega karci zeby wrocic do futa :biggrin: ale wszystko sprzedałem i na paczki poszlo :biggrin: 2k zostalo, ale z takim budzetem to nie ma co :P

Edytowane przez pasiunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Lewego i Coste w skladzie BPL, wiec jak moze byc to subiektywna opinia? :D

W której lidze jesteś?

kiedy puszczasz jakiś stream wieczorem?

Nie wiem zagralem raptem 30 spotkan chyba, levelowalem w pro clubach pod FVPA mojego pro ;) ogolnie ten fut powinien zmienic nazwe na hut xD

Hockey ultimate team - ci co grali w NHL wiedza ocb ;) ostatnie moje wyniki 7:4, 6:4, 5:2 epic gra :D

Jakie są nagrody w wyższych ligach online ? Bo nie wiem czy warto przechodzić z offline na online.W 1 lidze offline około 5,5k +gold pack za 5k

Takie same jak w 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ps3site.pl/forum/topic/78362-turniej-o-coisny/

 

Przypomniałem sobie o mojej dawnej inicjatywie.

 

Jacys chętni by tu może byli by to reanimować? Pierwsze co poprosiłoby się moda o przeniesienie tego do działu ps4( gralibysmy tylko na ps4 ofc), powiększenie listy graczy do np 8 (początkowo, by zachować łatwość organizacji) i zwiększenie wpisowego do np 10k. Co do tematu kim gramy to byśmy się ugadali, np gramy tylko BPL, albo tylko reprezentacje, lub tylko teamy do iluś gwiazdek.

Największy problem byłby z rozstawieniem par, imo najuczciwiej by było gdybym nick każdego napisał na oddzielnej, malutkiej kartce, potem złożył je w pół i pokolei wyciągał po dwie kartki robiąc w ten sposób pary - tylko żeby mi sie jakiś misiek nie trafił posądzający o oszustwo...  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Lewego i Coste w skladzie BPL, wiec jak moze byc to subiektywna opinia? :biggrin:

Subiektywna bo własna, tobie sie moze lepiej grać Lewym, innemu Costą. Lewego ja potrafie ogarnąc w obronie , z Costą jak pisalem mam wieksze trudnosci.

Ja rozegralem dzisiaj trzy mecze po tygodniowej przerwie od FUT. I powiem tyle... olewam ten tryb! to jest kpina, żart, farsa.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie o graczach i strzelonych przez nich goli proponuje wstrzymać gdzieś do 3 ligi gdzie nie gramy z botami i byle kołek nie na strzela wora bramek. Costa moim zdaniem Lewego zjada i póki co lepszego napastnika od niego niespotkalem , poza Ibarbo :-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Piachu musisz sie przemęczyć do tej 3 ligii, to jaki to fun? Wczoraj gosciu Lennonem przepychał mi przez pół meczu Sokratisa? no gdzie tu chodz odrobina realizmu? Dlaczego w sezonach gra sie normalnie a w FUT jak w hokej na dopalaczach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Piachu musisz sie przemęczyć do tej 3 ligii, to jaki to fun? Wczoraj gosciu Lennonem przepychał mi przez pół meczu Sokratisa? no gdzie tu chodz odrobina realizmu? Dlaczego w sezonach gra sie normalnie a w FUT jak w hokej na dopalaczach?

Albo zaakceptujesz wady i będziesz gral z funem albo nie warto się wkurzac bo szkoda zdrowia :-)

Nie mowie, ze w 3 lidze nie naduzywaja błędów gry, ale maja pojęcie o obronie i te statystyki piłkarzy robią się bardziej wiarygodne :-)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swiete słowa, ale wiesz jak to jest jak grasz pare lat w ten tryb, "a spróbuje jeszcze raz moze sie bedzie grało inaczej". Po prostu chcę sie przekonać do niego a za kazdym podejsciem jest "Ku..a mać". Pewnie jeszcze pare podejsc zrobie ale jestem rozczarowany, na poczatku grało sie w miare spoko, ale teraz jak juz wszyscy "rozgryźli" ze łatwiej wygrać strusiami pędziwiatrami to to jest droga przez męke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu pochwal się składem :).

Wklejalem parę stron wczesniej, nic ciekawego, serie a z IF bonuccim i Pogba, na szpicach Giovinco i Ibarbo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×