Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Trafil mi sie w zlotej paczce premium Cavani (z dopiskiem egzekutor) podjaralem sie ale oczywiscie on ma 86 i EGZ tylko na kartce bo marnuje setki notorycznie, ja nie wiem czy oni te gre po pijaku robili ? I nie mowcie ze nie umiem strzelac bo inaczej bym tego nie pisal. Niezle bym sie wkurzyl gdybym za normalne coinsy go kupil, ostro bym sie zawiodl lekko mowiac.

Muszę to napisać :p nie umiesz strzelać. Wykańczanie akcji Cavanim jest banalnie proste bo sam nim gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem zazwyczaj bramkarz paruje pilke, zobacze jeszcze w paru meczach. Niby zgranie mam 100 ale Cavani jest jedynym zawodnikiem spoza BPL u mnie moze dlatego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się jak dorośli ludzie mogą pisać takie bzdury że gra przedmeczem ustala kto ma wygrać :) ogarnijcie się trochę, gra jest delikatnie mówiąc słabsza od 14-tki ale nie popadajcie w paranoje:)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze ten irytujący komunikat "nie mozesz wstrzymac gry bez pilki" jak nacisnie sie options ktory z 5 minut zaslania pol ekranu jakby ktos nie umial czytac...

Sprzedaj ta gre i kup sobie LEGO bo najzwyczajniej w swiecie sie meczysz grajac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się jak dorośli ludzie mogą pisać takie bzdury że gra przedmeczem ustala kto ma wygrać :) ogarnijcie się trochę, gra jest delikatnie mówiąc słabsza od 14-tki ale nie popadajcie w paranoje:)

Przecież w Fifie zawsze tak było. Strzały 25 do 1 i przegrywasz 0-1 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix: co tak slabo w Fife grasz? Brak czasu czy tak Cie zniechecila?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix: co tak slabo w Fife grasz? Brak czasu czy tak Cie zniechecila?

Juz pisalem, slaba jest i tyle ;) w cs wiecej pogrywam. Od dema juz bylem zniechecony ta mierna kopia gry ;) gdyby wydali ta sama gre co 14, tylko nerf glowek inaczej by bylo ;)

Edytowane przez F3niX
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz pisalem, slaba jest i tyle ;) w cs wiecej pogrywam. Od dema juz bylem zniechecony ta mierna kopia gry ;) gdyby wydali ta sama gre co 14, tylko nerf glowek inaczej by bylo ;)

Nie mow ze cs go hahaha, to jest dopiero zenujaca gra,serwer Ci dyktuje jak zagrasz :)))) Na turniejowym cyrki sie dzieja,strzelisz gdzies za typem i czasem wchodzi hs, albo wystaje glowa tylko,ladujesz w nia caly magazynek i obrazenia 26 w 1 mozna by tak wymieniach i wymieniac,prawde mowiac tylko z granatu dobrze wchodzi - zenada nad zenady,ta fifa sto razy lepsza imo ;) Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu kiedys wspomnial ze karty chemii nic nie daja i lepiej sie gra w wersji podstawowej zawodnika. Otoz nie moge sie z tym zgodzic!

Wczoraj nareszcie skompletowalem sklad i pogralem chwile bez kart. Subotic i Benatia zostawali w tyle przy kazdym napastniku! Lewandowski bez rewelacji, zwykla przecietna karta.

Natomiast w/w obroncy z kartami Shadow popier@#$%&ja jak male samochodziki! Jakby dostali drugie zycie! Wykonczenie i wyjscia na pozycje Lewandowskiego z Hunter sa nieprawdopodobne! Zdarzalo sie tak ze chcialem podac pilke do zupelnie kogo innego a srodkowi mi ja wykopywali daleko w przod bo tam wlasnie w lini z obroncami wychodzil na pozycje Robert!

Inna bajka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu kiedys wspomnial ze karty chemii nic nie daja i lepiej sie gra w wersji podstawowej zawodnika. Otoz nie moge sie z tym zgodzic!

Wczoraj nareszcie skompletowalem sklad i pogralem chwile bez kart. Subotic i Benatia zostawali w tyle przy kazdym napastniku! Lewandowski bez rewelacji, zwykla przecietna karta.

Natomiast w/w obroncy z kartami Shadow popier@#$%&ja jak male samochodziki! Jakby dostali drugie zycie! Wykonczenie i wyjscia na pozycje Lewandowskiego z Hunter sa nieprawdopodobne! Zdarzalo sie tak ze chcialem podac pilke do zupelnie kogo innego a srodkowi mi ja wykopywali daleko w przod bo tam wlasnie w lini z obroncami wychodzil na pozycje Robert!

Inna bajka!

Daja karty sporo, u mnie to chyba najelpiej było widac na Immobile, przecietny koleś na basic ale juz  z Hunterem inny zawodnik, znacznie szybszy i wykonczenia o wiele lepsze.

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! W 14 nie bylo widac tak wielkiej roznicy.

Jakie karty proponujecie dla:

Mkhitarian CM

Gundogan CM

Kagawa CAM

Mam ich wszystkich na Maestro, ale cos mi tu nie pasuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie! W 14 nie bylo widac tak wielkiej roznicy.

Jakie karty proponujecie dla:

Mkhitarian CM

Gundogan CM

Kagawa CAM

Mam ich wszystkich na Maestro, ale cos mi tu nie pasuje...

Mkhitaraian u mnie wylecial po około 10 meczach, albo ja tym kolesiem nie umialem grac albo to jest taki zawodnik ze go nigdy nie ma tam gdzie ma być.

Gundogan o mnie miał Anchor, mega sie sprawdzał. Kagawa Deadeye i tez nie narzekałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacja 4222 jaka karta dla Jamesa? Mam dedaja ale nie cos mi nie pasuje, na CAM gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w fut dopiero od tego miesiaca, wiec jestem laikiem, jestem w 8 lidze i nie idzie mi najlepiej, powiedzcie czy ten sklad jest dobry (BPL):

coach: L. Van Gaal

Mignolet - Rafael, Fazio, Sakho, Kolarov - Oxlade-Chamberlain, Cazorla (boczni pomocnicy), Blind (DP), Tadić (ŚPO) - Soldado, Cavani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formacja 4222 jaka karta dla Jamesa? Mam dedaja ale nie cos mi nie pasuje, na CAM gra.

Ja dam catalys albo hunter jak kupie Jamesa.

 

 

 

gram w fut dopiero od tego miesiaca, wiec jestem laikiem, jestem w 8 lidze i nie idzie mi najlepiej, powiedzcie czy ten sklad jest dobry (BPL):

coach: L. Van Gaal

Mignolet - Rafael, Fazio, Sakho, Kolarov - Oxlade-Chamberlain, Cazorla (boczni pomocnicy), Blind (DP), Tadić (ŚPO) - Soldado, Cavani

Ja bym zmienił na twoim miejscu formacje na 442 lub 4222 

http://www.futhead.com/15/squads/6187653/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram w fut dopiero od tego miesiaca, wiec jestem laikiem, jestem w 8 lidze i nie idzie mi najlepiej, powiedzcie czy ten sklad jest dobry (BPL):

coach: L. Van Gaal

Mignolet - Rafael, Fazio, Sakho, Kolarov - Oxlade-Chamberlain, Cazorla (boczni pomocnicy), Blind (DP), Tadić (ŚPO) - Soldado, Cavani

Jezeli masz problem w 8 lidze to nie skład jest tego winą (nota bene nie najgorszy) a Twój brak umiejetnosci. Takze ćwiczyć! ... aby potem w wyższych ligach nabawić się rozstroju nerwowego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam poradzić jak typ w kazdym meczu biegnie od polowy boiska i mija zawodnikow jak tyczki i losowo moi gracze odbieraja pilke, raz jest skrypt ze odbiora raz ze nie i tak w kolo macieju a za kazdym razem bronie sie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam poradzić jak typ w kazdym meczu biegnie od polowy boiska i mija zawodnikow jak tyczki i losowo moi gracze odbieraja pilke, raz jest skrypt ze odbiora raz ze nie i tak w kolo macieju a za kazdym razem bronie sie tak samo.

Uwierz mi ze mialem takie samo podejscie do tej gry w 14. Byla to moja pierwsza w zyciu Fifa. Koledzy z forum Ci potwierdza jak bardzo mialem jej dosyc. Ale za namowami postanowilem nie sugerowac sie wynikami tylko cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc! Eliminowac bledy, nie przejmowac sie przegranymi.

Zajelo to troche czasu ale teraz nie jest najgorzej.. pamietaj ze czlowiek uczy sie na bledach!

Polecam tez ogladac youtuberow. Poogladaj sobie filmiki Fenixa (podpytaj jak czegos nie wiesz-napewno Ci pomoze), Jukeza, airjapes, itd. Sprobuj kilku sztuczek (tych prostych na poczatku) i sprobuj je wdrozyc w grze.

Takie elementy zlozone do kupy na pewno dadza efekt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi najwiecej pomogly filmiki ovvy'ego jednak nie zmienia to faktu ze gra jest arkadowa, sztuczna, dziwna, nafaszerowana skryptami i przesiaknieta momentum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rajd od środka idzie łatwo manualnie zablokować i zabrać piłkę, tym sposobem nie straciłem bramki od jakiś 5 lig :p ważna jest gra rozsądna i budowanie akcji, a nie jedno podanie do napastnika. 

Grałem ostatnio z kolesiem co grał autobusem całą grę  z 5 obrońcami i nie miał żadnego strzału na moją bramkę. Koleś był cienki jak na pierwszą ligę, ale widocznie potrzebywał 1pkt do utrzymania :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

manualnie czyli jak dokladnie?

 

wiecie moze jak rozwiazac w grze taki problem: czesto jak biegne SPO czy tez kims innym i chce podac do napastnika to ten jak glupi biegnie zaraz obok mnie zamiast wystawiac sie na pozycje, da rade to jakos ustawic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×