Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Też macie u siebie taką przypadłość, że zawsze gracie "górą"? ;) Ja np. u góry boiska zawsze widze co się dzieje, a na dole mogę się jedyie domyślać, przez co większość moich akcji idzie jednak górą :D

Wlasnie dlatego zapytalem o ustawienia kamery. W moim przypadku nie wazne czy Zoom mam na 20 czy 0 i tak nie widze dolu boiska.

Jakies rady do ustawien aby to poprawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 14 jak chciałem sam zmienić ustawinia kamery to najpierw musiałem zmienić na custom zobacz czy tak masz ustawione.

 

Co to do tych głupich naszych przyzwyczajeń itp. to zawsze gram z podłączonym kablem do pada wydaję mi się że pasd lepiej reaguje he he he

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 14 jak chciałem sam zmienić ustawinia kamery to najpierw musiałem zmienić na custom zobacz czy tak masz ustawione.

Co to do tych głupich naszych przyzwyczajeń itp. to zawsze gram z podłączonym kablem do pada wydaję mi się że pasd lepiej reaguje he he he

Facepalm.

Z tego co sie orientuje kabel tylko laduje pada,a wszystko co na nim wcisniesz idzie nadal przez bluetooth.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 14 jak chciałem sam zmienić ustawinia kamery to najpierw musiałem zmienić na custom zobacz czy tak masz ustawione.

Co to do tych głupich naszych przyzwyczajeń itp. to zawsze gram z podłączonym kablem do pada wydaję mi się że pasd lepiej reaguje he he he

Musi byc na "Custom", inaczej nie pozwoli zmieniac tych funkcji. Tylko ze ja nie widze zadnej roznicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie coś skopali bo w demie też nie można było zmienić, a chcesz dalej czy bliżej? zauważ że mają też znaczenie stadiony co do ustawienia kamery, na różnuch stadionach troszeczkę inaczej to wygląda, może zmień stadion.

 

Wczoraj pograłem chwilkę tym moim fitnes składem z serie a i muszę przyznać że Palacio lepiej wypadł od Moraleza ale i tak coś baty dostaję, nie wiem czy nie zrobić sobię składu z bykami z bpl wczoraj koleś miał w ataku lukaku z benteke to tylko się odbijałem od nich szli jak czołg :)

Edytowane przez Malix7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialem zadac podobne: na jakich ustawieniach widac cale boisko? Albo to cos u mnie albo nie widze zadnych zmian.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie chcialem zadac podobne: na jakich ustawieniach widac cale boisko? Albo to cos u mnie albo nie widze zadnych zmian.. :sad:

sprobuj kamere co-op

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe boisko? to co ty mrówkami chcesz grać ? :) jak wrócę do domu to zobaczę jakie ja mam ustawienia, u siebie jak gram to gra mi się super stadion king fahd czy jakoś tak, gorzej jak  na wyjeździe gram to trafi się że gram na jakimś stadionie co dziwnie mam pochyloną kamere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprobuj kamere co-op

Najlepsze ustawienie kamery, najlepszy przegląd boiska. Minus taki ze nawet na dużych telewizorach trzeba najlepiej siąść troche blizej aby wyczuc odleglosc do przeciwnika, ale coś za coś. Na kazdej innej kamerze grało mi się źle, z radaru nigdy nie nauczyłem sie korzystać :biggrin:

Edytowane przez evo666
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że spalone są gwizdane jakby sędziego bocznego dopadła przypadłość Kwaśniewskiego, czyli choroba filipińska?

Ile to już razy spalone są np. na środku boiska... LOL, albo gdy 4 obrońców jest w linii, a mój zawodnik dopiero się rozpędza z 3/4 boiska. 

 

 

I jeszcze jedno, wylosowałem Riberego i tak patrzę na jego "parametry", to za cholerę nie wiem skąd ta cena? Reus, ma o wile lepsze, tak samo Hazard, itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, ale strzelam że chodzi o ligę, klub, 5 gwiazdek sztuczek.. no i oczywiście ovr :] W 13 i 14 on chodził ok 1kk, no ale OVR miał chyba 90. Teraz z kolei Robben może wydawać się przepłacony, zwłaszcza za te dwie gwiazdki słabszej nogi.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się, ale strzelam że chodzi o ligę, klub, 5 gwiazdek sztuczek.. no i oczywiście ovr :] W 13 i 14 on chodził ok 1kk, no ale OVR miał chyba 90. Teraz z kolei Robben może wydawać się przepłacony, zwłaszcza za te dwie gwiazdki słabszej nogi.

Dobrze strzelasz :) Gdybym ja miał takiego Ribery ale by się działo xD narazie muszą mi starczyć Pedro i Iniesta do zabawy z 4* :P

Zbiram coinsy na Neymara ale też mam w opcjach zakup Ribery. tylko który lepszy? na dodatek kusi mnie James i Benzema. no ale wszystkiego nie kupie. 

Grał już ktoś Ibrą ?

Edytowane przez whitejin13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ustawienie kamery, najlepszy przegląd boiska. Minus taki ze nawet na dużych telewizorach trzeba najlepiej siąść troche blizej aby wyczuc odleglosc do przeciwnika, ale coś za coś. Na kazdej innej kamerze grało mi się źle, z radaru nigdy nie nauczyłem sie korzystać :biggrin:

a ja gram na domyslnej, odpalilem raz ta co widac cale boisko to gralo mi sie tak przefatalnie ze od razu wrocilem do domyslnej + radar...

swoja droga bez radaru bylbym udupiony :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze ustawienie kamery, najlepszy przegląd boiska. Minus taki ze nawet na dużych telewizorach trzeba najlepiej siąść troche blizej aby wyczuc odleglosc do przeciwnika, ale coś za coś. Na kazdej innej kamerze grało mi się źle, z radaru nigdy nie nauczyłem sie korzystać :biggrin:

Dokładnie. Ja gram na 47 calach i jak kiedyś siadałem na kanapie, tak przy co op siadam po środku, bo z kanapy nie mam czucia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnia ktoś to ? czemu ktoś odemnie kupił go za takie pieniądze ;d ??

 

gqxOeUa.jpg?1

 

w końcu wyszedłem z 5 ligi ... zobaczymy co grają w 4tej :P

Edytowane przez Shatan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś podobny problem?

 

Po wygranym meczu 3:4 dodało mi 3pkt za zwycięstwo po czym ekran przechodzi do podsumowania finansowego za mecz i tutaj wszędzie zera....

 

Przechodząc dalej nie dostałem żadnej kasy co więcej liczba pkt nie uległa zmianie ani żadne inne statystyki

 

Jakby mecz się nie odbył

 

Można to gdzieś zgłosić czy bug ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś podobny problem?

 

Po wygranym meczu 3:4 dodało mi 3pkt za zwycięstwo po czym ekran przechodzi do podsumowania finansowego za mecz i tutaj wszędzie zera....

 

Przechodząc dalej nie dostałem żadnej kasy co więcej liczba pkt nie uległa zmianie ani żadne inne statystyki

 

Jakby mecz się nie odbył

 

Można to gdzieś zgłosić czy bug ? :sad:

Ciesz się, że nie zaliczyło Ci ucieczki i DNF :P raz mi się taki błąd zdarzył o jakim piszesz, bug niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J/w ta gra jest zabijana w zarodku wlasnie przez takich dzieciakow, ktorzy za wszelka cene staraja sie tylko wygrac, nie posiadajac przy tym jakis wiekszych umiejetnosci w graniu i liczac na pomoc ze strony komputera. Jaka to szkoda, ze ta gra nie jest w pelni manualna ;(

 

 

Zagraj ze mna to zobaczymy czy nie umiem grac... Musicie zrozumiec, ze granie autobusem na gracza ktory gra autobusem to jedyny sposob na wygrana... Zawsze gram na 3 napastnikow( w jednym skladzie mam 3 ST, w drugim St + skrzydlowi) do tego pomocnicy tyle pilkarzy mi wystarczy, zeby rozklepac obrone, albo okiwac wszystkich trikami Depayem czy Cuadrado. W 90% meczach mam przynajmniej kilkanascie strzalow, wiec nie wiem czemu ktos pisal o wygrywaniu 1-0... Najczesciej wygrywam 3-2 lub 4-3.

 

 

Co innego jakbym gral na 5 obroncow... Jak gram ofensywnym skladem to jest wgl inna gra. Typowi gracze w pierwszej lidze od razu jak przejmuja pilke to wybijaja to przodu, na Doumbie czy Aubameyanga - jak mam sie przed tym bronic nie grajac autobusem? Nie da sie...

 

Pozno odpisalem, bo wczesniej na telefonie mi sie nie chcialo.

 

Jak ktos uwaza, ze gram jak noob to zapraszam na mecz w fut, wtedy bedzie mogli mnie ocenic :)

Miał ktoś podobny problem?

 

Po wygranym meczu 3:4 dodało mi 3pkt za zwycięstwo po czym ekran przechodzi do podsumowania finansowego za mecz i tutaj wszędzie zera....

 

Przechodząc dalej nie dostałem żadnej kasy co więcej liczba pkt nie uległa zmianie ani żadne inne statystyki

 

Jakby mecz się nie odbył

 

Można to gdzieś zgłosić czy bug ? :sad:

Mialem to samo wczoraj, wygralem 4-0 w waznym meczu o utrzymanie, a potem sie okazuje, ze go nie zaliczyli i tez 0 monet za mecz.

Dobrze strzelasz :) Gdybym ja miał takiego Ribery ale by się działo xD narazie muszą mi starczyć Pedro i Iniesta do zabawy z 4* :P

Zbiram coinsy na Neymara ale też mam w opcjach zakup Ribery. tylko który lepszy? na dodatek kusi mnie James i Benzema. no ale wszystkiego nie kupie. 

Grał już ktoś Ibrą ?

Neymar jest duzo lepszy, ale i tak gorszy niz w 14, na razie kup najlepiej Depaya i Cuadrado - u mnie swietnie sie spisuja, a co do Benzemy to jak gram przeciwko nie mu to zawsze mi koles nim przynajmniej 1 bramke strzeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila koleś mi strzelil Tevezem gola z 45m z przewrotki, bramkarzem  nic nie wychodzilem... Pewnie EA go doda do najładniejszych goli tygodnia o ile im go wyślę, ale moim zdaniem nie powinni wrzucac takich goli - to tylko potwierdza jak bardzo realistyczna jest ta fifa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gral ktos thiago silva? 

Edytowane przez Veezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×