Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwne bo jak ja widzę skład z Kurtua to wiem, że mam przesrane :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś De Gea? U mnie broni rewelacyjnie.

Trochę mnie podłamałeś tym Courtois, chciałem go kupić.

a u mnie belg gra rewelacyjnie :) De Gea grał chyba z 2 miesiące aż nazbierałem na Courtios :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taniego Szczesnego i dużo fajnych parad zalicza, nie widze potrzeby wymiany :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De Gee miałem to grał średnio powiem szczerze. Zbieram na LLorisa IF. Jak gram przeciw Kurtule to tez broni super a jak u mnie to wszystko puszcza, jak złapie piłke to jest święto, a jak już jakiś prosty strzał to wybija na rozny albo pod nogi rywala nie wiem co jest nie tak z nim ale już sprzedany. Poza tym wczoraj kupiony Rooney za 29 dzis sprzedany za 34k , a Sancheza wczoraj kupilem za 57k a dzisiaj sprzedalem za 71k ceny idą w góre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem ifa Llorisa, padaka :) czasami po obronie recami pilka przechodzila mu pod nogami. Aczkolwiek nif bardzo fajny. Imo nie ma sensu kupowac ifow/sifow GK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

De Gee miałem to grał średnio powiem szczerze. Zbieram na LLorisa IF. Jak gram przeciw Kurtule to tez broni super a jak u mnie to wszystko puszcza, jak złapie piłke to jest święto, a jak już jakiś prosty strzał to wybija na rozny albo pod nogi rywala nie wiem co jest nie tak z nim ale już sprzedany. Poza tym wczoraj kupiony Rooney za 29 dzis sprzedany za 34k , a Sancheza wczoraj kupilem za 57k a dzisiaj sprzedalem za 71k ceny idą w góre

Cech jest znowu kolejny rok z rzedu najlepszym gk w BPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix ale ty przecież już nie grasz w fifie :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gtaVplayer: Courtois źle, De Gea źle, to ja nie wiem czy Ty znajdziesz bramkarza.

@Piachu pamiętam, że od dawna pisałeś, że Kurtuła najlepszy. Tylko się zastanawiam czy wart swojej ceny jak mam De Gea?

@Liljon: pełna zgoda. Wojtek to jeden z najlepszych bramkarzy w fut z bpl. Bardzo długo nim grałem. Co ciekawe - jego zwykła karta sprawdzała się lepiej niż if.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fenix ale ty przecież już nie grasz w fifie :D?

No ale jak gralem i mialem Cecha to wyprawial cuda :) DDG, Lloris, Courtois? To nic przy Piotrku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybka piłka: co lepsze: Lloris IF (ov 86) czy De Gea IF (ov 84) ? statsy podobne cena rowniez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo De Gea, bramkarza łatwo ocenić jak miało się w napadzie CRa, Messiego i Robbena :P De Gea kozak.

 

De Gea ma szansę na up więc pod koniec stycznia skoczy do góry i to sporo :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie De Gea dostał 99 kontraktu i się rozleniwił. Zawalił mi 2 mecze z rzędu i zacząłem zastanawiać się nad wymianą. Lloris albo Cech. 

Sterling, czy Walcott?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra wzielem tego Llorisa IF zobaczymy co warty najwyzej odsprzedam i sprawdze De Gee IF i tak kazdy zagra lepiej niz Cortouis u mnie. 

 

Nie dziala granie meczow. 2 udalo sie zagrac a potem tylko ze nie ma przeciwnika

 

Jak dla mnie Sterling lepszy od Walcotta.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A IF Lich na RM :biggrin:?

Nie, tam gdzie jest miejsce karty IF Lichtsteiner.

 

Ale ten Cortouis jest cienki.. Rownei dobrze moglbym brac bez bramkarza albo ustawic tam kogos z pola, np. Di Marie. Nic ,kompletnie nic nie łapie. W jakichs 20 spotkaniach moze raz obronil strzal tak to co strzal to gol. Jest do niczego. zamiast otwierac paczki moglem kupic Llorisa IF :/ a tego partacza sprzedac

No naprawda wiekszego malkontenta nie ma na forum. Napierw ze gra kiepska, teraz praktycznie kazdy najlepszy zawodnik jest dla Ciebie cienki... omg!!

W ktorej ty grasz obecnie lidze?

 

 

Imo De Gea, bramkarza łatwo ocenić jak miało się w napadzie CRa, Messiego i Robbena :P De Gea kozak.

 

De Gea ma szansę na up więc pod koniec stycznia skoczy do góry i to sporo :P

Z bramkarzy BPL zdecydowanie Kurtła  i De Gea najlepsi, Cech w tym roku słabszy niz w 14, tam był bogiem.

Dla mnie osobiscie znowu Handanovic, zawodnik OP tak samo jak w zeszłym roku. Przez 10 meczy miałem Sirigu, staty lepsze a wpuscil mi w drugim meczu takie farfocle jakich Handanovic nie puścil przez 500 spotkan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo skoro wszystko co pisze nie pasuje tobie to po co czytasz moje posty? nikt ci nie każe.. dla twojej wiadomosci gram w 4 lidze. pewnie myslales ze gram w 10 

 

nie, bede wychwalal pod niebiosa kogos kto gra fatalnie bo wszyscy tak mowia ...

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz Neymara nie mogę ogarnąć, Messi trzyma poziom ale zmiana Cra na Neymara to jak przesiadka z.... sam nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie chce mi się cytować każdego po kolei, to tak tylko słowem podsumowania:

 

Ciekawi mnie od czego to zależy, popatrzcie - ilu graczy, tyle opinii.

 

Ja np. jak zaczynałem budować skład bpl, to w pierwszym odruchu od razu wziąłem Cecha i dla mnie był fatalny!

Kupiłem Wojtka bo był tani i okazał się duużo lepszy, potem poczytałem fora i odkąd skusiłem się na De Gea, to jest mój number one.

 

I teraz ciekawe jak to jest, bo o ile graczy z pola możemy różnie oceniać, bo wszystko zależy od indywidualnego stylu gry, tak już ciężko stwierdzić czemu jednym pasuje bardziej dany bramkarz innym mniej?

 

 

De Gea ma szansę na up więc pod koniec stycznia skoczy do góry i to sporo :P

Przy okazji mam pytanie - jak to jest z tym upgradem? Wychodzą wtedy nowe nify i te co mamy w składach można do kosza wyrzucić?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto na pp zamiast mirallasa?

Edytowane przez bartus0000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesus Navas dla mnie przekot na BPL ile mi on karnych wywalczył ile bramek strzelil :D polecam tani i swietny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo skoro wszystko co pisze nie pasuje tobie to po co czytasz moje posty? nikt ci nie każe.. dla twojej wiadomosci gram w 4 lidze. pewnie myslales ze gram w 10 

 

nie, bede wychwalal pod niebiosa kogos kto gra fatalnie bo wszyscy tak mowia ...

To nie wina bramkarza tylko pewnie twojej słabej gry w  obronie, jak ktoś wyjdzie sam na sam to Neuer nie pomoże. a i taki Krul obroni strzały Lewego jak obrona zadba o pressing :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mowie ze jestem mistrzem gry w defensywie ale skoro wpuszzal longshot i nawet nie zareagowal i inne szmaty to jednak nie wina obrony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanchez sif bije na papierze Neymara we wszystkim... Lul

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×