Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba czas wrócić do bpl 41213. Moje 433-5 z robbenem nie ma takiej mocy jak podrasowane bpl..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dzisiaj dziwny sen, oddałem chyba 70-80 strzałów na bramkę rywala lol. Ta gra ryje mi beret :P

Co do Sancheza, to się ogarnie. Za 3 tygodnie może być fajny profit. Muszę tylko Kroosa odkupić a ten debil poszedł do góry.. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji mam pytanie - jak to jest z tym upgradem? Wychodzą wtedy nowe nify i te co mamy w składach można do kosza wyrzucić?

Yup :biggrin:

najlepszy GK w BPL to Kurtua, a najlepszy w grze to Nojer.

PS. IF lloris też jest solidny

Edytowane przez piachu00
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ała! Czyli człowiek walczy, chce wyszarpać paru grajków za fajną cenę, a za niespełna 2 tg. może się okazać, że niektórzy z nich są już nic nie warci?

Jak żyć? :D

Dobra Piachu... uzbieram na tego Kurtuła, ale najpierw Agłero :P (którego pewnie kupię a potem dostanie up)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ała! Czyli człowiek walczy, chce wyszarpać paru grajków za fajną cenę, a za niespełna 2 tg. może się okazać, że niektórzy z nich są już nic nie warci?

Jak żyć? :biggrin:

Dobra Piachu... uzbieram na tego Kurtuła, ale najpierw Agłero :P (którego pewnie kupię a potem dostanie up)

Kupuj IF, one dostają up nawet jak masz je w klubie już :biggrin: Jeszcze niech ktoś to potwierdzi, bo coś takiego mi chodzi po głowie.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 3 lidze! :)

Koniec świata. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje w takim razie! :)

 

@Piachu: sęk w tym, że jakoś nie przepadam za ifami. Płaci się dużo ale czy warto?

Miałem w sumie tylko 2 i akurat oboma grało mi się słabo. (Szczęsny i Long).

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na CM do 4-4-2 lepszy będzie Isco IF (ovr 85, CM) czy zwykły Iniesta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje w takim razie! :)

@Piachu: sęk w tym, że jakoś nie przepadam za ifami. Płaci się dużo ale czy warto?

Miałem w sumie tylko 2 i akurat oboma grało mi się słabo. (Szczęsny i Long).

Ja tam nigdy nie widze znaczacych roznic, raczej dziala to na psychologie i e-penisa :p

Na CM do 4-4-2 lepszy będzie Isco IF (ovr 85, CM) czy zwykły Iniesta?

Isco sif, ale Rodriguez nif tez kozacki Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nigdy nie widze znaczacych roznic, raczej dziala to na psychologie i e-penisa :P

Isco sif, ale Rodriguez nif tez kozacki

Jamesa już mam.

Podam może swoje składy i ktoś by podrzucił pomysły jak to ulepszyć:

 

1. Serie A

http://www.futhead.com/15/squads/16137636/

Jeszcze nie miałem okazji grać, ale skład żywcem skopiowany z jakiegoś poradnika. Brakuje mi Chielliniego, ale jest taniutki.

 

2. BBVA/Serie A

http://www.futhead.com/15/squads/15316678/

 

3. BBVA

http://www.futhead.com/15/squads/15391167/

Tutaj nie mam jeszcze Mandżu, tylko Rodrigo + Dos Santos i nie mam Pique. Kupić kogoś zamiast Pique? Godin?

 

Do 1 pomysł jest na kupienie Caceresa IF, do 3 Isco SIF. Dodatkowo ktoś do ataku do 3 i na środek obrony.

Rozmawiajmy o kartach do 50k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dziala wam ganie meczow ? bo mi nadal nie znaleziono przeciwnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej dziala wam ganie meczow ? bo mi nadal nie znaleziono przeciwnika

Nope

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę polować na Aguero. Ostatni mi został do zdobycia do składu marzeń jaki sobie założyłem.

Jak serwery padają, to cena zostaje ostatnia wylicytowana? :P (cebula mode off)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę polować na Aguero. Ostatni mi został do zdobycia do składu marzeń jaki sobie założyłem.

Jak serwery padają, to cena zostaje ostatnia wylicytowana? :P (cebula mode off)

Poczekaj do 19. Bedzie cala druzyna toty dzisiaj. I specjalne paczki o 20, 22 i 24 Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego zaczynam po mału polowanie, bo pewnie zaczną wyprzedawać, żeby mieć na paczki.

 

ceny już fajne, tylko człowiek wybrzydza, bo musi być fresh ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fresh czyli kondycja 99 i z kontraktem? Nie wiem jak wy to robicie, że was stać na takich grajków, dla mnie 20k za piłkarza to dużo ;)

Edytowane przez liljon
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fresh czyli kondycja 99 i z kontraktem? Nie wiem jak wy to robicie, że was stać na takich grajków, dla mnie 20k za piłkarza to dużo ;)

Fresh na appce najłatwiej poznać po fitness 99 i kontrakt 7.

Chodzi o to, żebyś był 2 właścicielem, a piłkarz miał 0 rozegranych meczów.

http://futdb.net/

fajna stronka, mi się z niej lepiej korzysta niz futbin

polecam :)

Dzięki Tom, faktycznie fajna i jest podgląd na działanie serwerów :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fresh czyli kondycja 99 i z kontraktem? Nie wiem jak wy to robicie, że was stać na takich grajków, dla mnie 20k za piłkarza to dużo ;)

Możesz też grać offline dla treningu. Za wygranie wyższych lig można dostać koło 6-7k, razem z meczami wychodzi ponad 10k. A wygrasz to spokojnie, trafia się jeden mecz na world classie, reszta semi pro/profesional.

Możesz też pozarabiać na transferach. Kupuj w nocy, sprzedawaj w dzień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wyłap jakiś swój sposób handlu.. każdy jakoś kombinuje i wszystko się da.

Pisałem to już - ja na samym początku ciułałem graczy sprzedawanych poniżej wartości qs..

Nie były to duże zarobki ale grosz do grosza zbierałem i mecze jak napisał Sushi - offline i online na zmianę. Da się tak uzbierać co nieco.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No offline doszedłem sobie do 3 ligi uzbierałem sobie taki trochę budżetowy skład BPL, ale gra się fajnie. W fife nie wymiatam, bo ostatnie hardkorowe granie w fife zaliczyłem chyba w world cup 2002. Ale jest coraz lepiej, chociaż match making czasem płata figla. Obecnie wracam po spadku do 7 ligi znowu, a najdrożsi piłkarze jakich to Rooney i Starridge. Troche kasy idzie na te kontrakty wiadomo, gram bez menadżera bo nie wiem czy on coś dawał jak mam tylko grajków z BPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ja od Świąt gram budżetowym, jak chcesz to zaraz wrzucę. Gram takimi, bo reszta wisi na handel, bo chciałem uzbierać na trójkę: Yaya, Hazard i Aguero.

Yaya kupiłem na crashu i opchnąłem z zyskiem, potem następnego i tak kilka razy, aż dorobiłem się na Hazarda.

Dzięki szczęściu kolejny Toure wypadł z paczki a ten drugi dziś zarobił na Aguero :biggrin:

 

p.s. to jest chore - był Aguero z kont. 90, fitness 99 i jeszcze miał Hunter za bn 280k, ale nie... ja chcę fresh! :biggrin:

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No offline doszedłem sobie do 3 ligi uzbierałem sobie taki trochę budżetowy skład BPL, ale gra się fajnie. W fife nie wymiatam, bo ostatnie hardkorowe granie w fife zaliczyłem chyba w world cup 2002. Ale jest coraz lepiej, chociaż match making czasem płata figla. Obecnie wracam po spadku do 7 ligi znowu, a najdrożsi piłkarze jakich to Rooney i Starridge. Troche kasy idzie na te kontrakty wiadomo, gram bez menadżera bo nie wiem czy on coś dawał jak mam tylko grajków z BPL

Kup sobie złotych (R lub NR) lub brązowych ® lub srebrnych ® managerów i dostajesz max +50% do kontraktów*.

R - "świecący", czyli rzadki. NR - zwykły.

 

Ja na transferach i graniu online i offline dobiłem do 108k wydając po drodze z 60k na graczy. Nie robiłem żadnych fenomenalnych deali. Przed poprzednim TOTW kupiłem 10x Melo, 10x Otamendi, 10x Godin. Za pierwszego dałem 900, za drugiego od 700 do 900, za trzeciego 1500. Melo x3 sprzedałem w ciągu 2 godzin za 3k, więc zostało mi do sprzedania 7, na których już tylko zarabiałem. Otamendi sprzedawał się dużo gorzej, w rezultacie na 2 sztukach wyszedłem na zero. Godin umiarkowany zysk, bo sprzedawałem ostatnie kilka sztuk za 1700.

Na całej imprezie zarobiłem ponad 20k.

 

Możesz też spróbować na paczkach. O dziwo, da się! :biggrin: Miałem brązowych grajków z kilku paczek, które kupiłem żeby podpompować fitness - 400 coinsów za sztukę. Wczoraj potrzebowałem na gwałt kasy, więc wszystkich brązowych powystawiałem po 150, QB 200. Prawie wszyscy się już sprzedali. Uwaga, najpierw sprawdź czy nie masz jakiejś brązowej perły, która chodzi za grubsze coinsy.

 

Edit:

Możesz jeszcze spróbować tego:

Jak masz jakiegoś grajka drogiego, to wystawiaj go na noc z przebitką 30% (np. kupionego za 30k wystaw za 40k) na 12 godzin. Może ktoś akurat kupi i będziesz 10k do przodu, a kolejnego wieczora/nocy sobie go odkupisz. oczywiście najpierw sprawdź na futbin.com czy czasem jego cena nie wyskoczyła w górę i nie robisz komuś niezłego prezentu :)

Edytowane przez Sushi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×