Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Która karta Waszym zdaniem wygrywa - Ronaldo LW 99 czy Ronaldo ST 94?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lw ja tylko tam go widzę a na st Messi zresztą ma takie staty że nawet jak go postawisz na st i zrobisz pozycję lf to z chemią 7 będzie lepszy od sifa :)

Edytowane przez Malix7
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie wybitnie grał to zostanie ale nie jest aż tak potrzebny bo mam Remy Coste i Sturridge, kupilem z mysla zeby odsprzedac drozej za pare dni, ile mniej wiecej moge zarobic ze 20k ? czy przesadzilem ? Nigdy wiecej nie bede kupowal przez konsole kogos drogiego bo te pikanie na koniec licytacji zawsze mnie rozprasza :D

dawaj ID i gramy spara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu jak to było ? żarty się skończyli? :) zrobiłbyś mi jakiś składzik po taniości z Doumbią i Emenike ty jesteś ekspertem w kartach op :biggrin: tylko taki tani do 20k powiedzmy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

evo sprawdz PW i jak mamy grac ten sparing to chodz bo ja niebawem ide spac jutro na 8 do pracy ide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie narzekania na bramkarzy? Pytam bez złośliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie bo jak mówiłem Cech spisuje się fantastycznie i gra nadal, IF Llorisa sprzedałem za tyle samo co kupiłem czyli za 275k i kupilem za 280k Aguero (niestety, jakies 10k moglem taniej ale sie pospieszylem), tylko nie wiem czy sens trzymac Aguero skoro Remy i Costa sa swietni a Sturridge też daje rade. Za Aguero wezme najwiecej i kupie potem Toure na SPD 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przy sprzedaży pamiętasz o tym, że EA zabiera 5% coins?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak , wiem o tym, nawet nie skomentuje tego procederu , EA Sports.. Feel the money

 

EDIT: Ja mam niestety tak że jak przyzwyczaje sie do jednego gracza to trudno mi sie nauczyc grac innym , lepszym, nie dotyczy to obroncow i bramkarzy. Przykladowo Sanchez, Cavani, Rooney, jak narazie Aguero kompletnie mi nie podchodzą , bo przywykłem do Remy i Costy , Sturridgem juz nauczylem sie grac ale tez po jakims czasie

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób tak ma :) Ja np. mam Remyego od początku budowania bpl i nie oddam nawet po zmianie składu.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, łzy w oczach przez FIFE, przez Ibarbo, przez oskryptowany turniej... Kończę z tym ścierwem pierdolonym, żałuję każdej minuty spędzonej z FUT15...

To był rage po drugim meczu po 3 tygodniach przerwy, więc oczywiście nie odpuściłem.. Odpalilem turniej znowu. Wyprute flaki, nerwy, pot, ale dochodze do finału, nikogo nie może znaleźć, i crash konsoli. Odpalam FIFE i turniej, a tam turniej grać musze od nowa. Po padzie znalazłem tylko PS Button i gumkę od analoga.

BOŻE MÓJ KOCHANY, DLACZEGO DOPUŚCIŁEŚ DO WYDANIA TAKIEGO SKURWYSYŃSTWA

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był rage po drugim meczu po 3 tygodniach przerwy, więc oczywiście nie odpuściłem.. Odpalilem turniej znowu. Wyprute flaki, nerwy, pot, ale dochodze do finału, nikogo nie może znaleźć, i crash konsoli. Odpalam FIFE i turniej, a tam turniej grać musze od nowa. Po padzie znalazłem tylko PS Button i gumkę od analoga.

BOŻE MÓJ KOCHANY, DLACZEGO DOPUŚCIŁEŚ DO WYDANIA TAKIEGO SKURWYSYŃSTWA

Apropos rage quitow, momentum i skryptów. Gram zarówno na starej generacji (xbox 360) jak i nowej (ps4). Rozegrałem już na obydwu około 250 może 300 meczów w FUT. No i spostrzeżenia nie są łaskawe dla wersji z nextgenów. Na xbox 360 gra się lepiej. Nie ma tylu karnych. Nie ma głupich rajdów jednym zawodnikiem przez pół boiska, obrona lepiej reaguje. Graczy mam prawie takich samych na obydwóch konsolach, bo skład z ligi niemieckiej. Na ps4 nie mam Lewandowskiego. Dodam, że na xbox360 jestem w 2 lidze, na ps4 w 6.Najfajniejsze na xbox360 jest to, że nie ma takich festiwali niemocy i słupków. Wiecie... grasz i chu$# choćbyś się zejsrał, to nie strzelisz, a to obok, a to słupek... i tak przez 4 spotkania.Albo te 90 min na ps4 100x gorsze. A kolega oponent L1+trojkat i dosłownie przebilardowywuje piłkę przez 2 obrońców. Albo te rajdy Remiego. Gram w tą grę nie od dziś i na starej generacji idzie je jakoś powstrzymywać. Na ps4 to jakas masakra. Miał ktoś porównanie i wyciągnął podobne wnioski? Bo serio zastanawiam się nad sprzedażą wersji na ps4. Chyba, że tylko mi się wydaje  i tak mocno sobie to wkręciłem.

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos rage quitow, momentum i skryptów. Gram zarówno na starej generacji (xbox 360) jak i nowej (ps4). Rozegrałem już na obydwu około 250 może 300 meczów w FUT. No i spostrzeżenia nie są łaskawe dla wersji z nextgenów. Na xbox 360 gra się lepiej. Nie ma tylu karnych. Nie ma głupich rajdów jednym zawodnikiem przez pół boiska, obrona lepiej reaguje. Graczy mam prawie takich samych na obydwóch konsolach, bo skład z ligi niemieckiej. Na ps4 nie mam Lewandowskiego. Dodam, że na xbox360 jestem w 2 lidze, na ps4 w 6.Najfajniejsze na xbox360 jest to, że nie ma takich festiwali niemocy i słupków. Wiecie... grasz i chu$# choćbyś się zejsrał, to nie strzelisz, a to obok, a to słupek... i tak przez 4 spotkania.Albo te 90 min na ps4 100x gorsze. A kolega oponent L1+trojkat i dosłownie przebilardowywuje piłkę przez 2 obrońców. Albo te rajdy Remiego. Gram w tą grę nie od dziś i na starej generacji idzie je jakoś powstrzymywać. Na ps4 to jakas masakra. Miał ktoś porównanie i wyciągnął podobne wnioski? Bo serio zastanawiam się nad sprzedażą wersji na ps4. Chyba, że tylko mi się wydaje  i tak mocno sobie to wkręciłem.

 

Nie jestem pewien w 100% bo gram tylko na ps4, ale dopuszczasz taką myśl, że jest to kwestia poziomu umiejętności graczy (przeciwników)?

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie jestem pewien w 100% bo gram tylko na ps4, ale dopuszczasz taką myśl, że jest to kwestia poziomu umiejętności graczy (przeciwników)?

Tylko jak wytłumaczyć, że na xsie w zdecydowanie wyższej lidze gra mi się łatwiej. chyba tylko tym, że na ps4 jest znacznie mniejsza baza graczy i losuje mi koksów z wysokich lig. Kiedys miałem do którejś fify programik (na tel) pozwalający po nicku sprawdzić z jak dobrym graczem mam do czynienia. Do 15 też jest coś takiego?

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie bo jak mówiłem Cech spisuje się fantastycznie i gra nadal, IF Llorisa sprzedałem za tyle samo co kupiłem czyli za 275k i kupilem za 280k Aguero (niestety, jakies 10k moglem taniej ale sie pospieszylem), tylko nie wiem czy sens trzymac Aguero skoro Remy i Costa sa swietni a Sturridge też daje rade. Za Aguero wezme najwiecej i kupie potem Toure na SPD 

Troche bramek Cech wpuścił :)  ale w ostatnim meczu dwie parady byly takie ze tylko zdarzyłem powiedzieć "łooo". Ja na twoim miejscu potrenowałbym Aguero i dal mu jeszcze szanse., bo wgl mnie to jeden z najlepszych napadziorów w tej grze.

To był rage po drugim meczu po 3 tygodniach przerwy, więc oczywiście nie odpuściłem.. Odpalilem turniej znowu. Wyprute flaki, nerwy, pot, ale dochodze do finału, nikogo nie może znaleźć, i crash konsoli. Odpalam FIFE i turniej, a tam turniej grać musze od nowa. Po padzie znalazłem tylko PS Button i gumkę od analoga.

BOŻE MÓJ KOCHANY, DLACZEGO DOPUŚCIŁEŚ DO WYDANIA TAKIEGO SKURWYSYŃSTWA

 Chyba za bardzo sie napinasz przy tej grze, trzeba na luzie :biggrin: To nie jest gra dla nerwowych osób.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piachu jak to było ? żarty się skończyli? :) zrobiłbyś mi jakiś składzik po taniości z Doumbią i Emenike ty jesteś ekspertem w kartach op :biggrin: tylko taki tani do 20k powiedzmy

Po 16 cos skleje, bo obecnie jestem w robocie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie czegoś, co nazywa się january upgrade.

Rozumiem, że w styczniu (wiadomo kiedy dokładnie) zostaną podbite statystyki piłkarzy, którzy dobrze grali od czasu wyjścia gry.

Znaczy to, że wyjdą nowe karty, czy dotychczasowe też dostaną upgrade? Jak się to tyczy IF?

Jaki wpływ ma upgrade na ceny kart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie czegoś, co nazywa się january upgrade.

Rozumiem, że w styczniu (wiadomo kiedy dokładnie) zostaną podbite statystyki piłkarzy, którzy dobrze grali od czasu wyjścia gry.

Znaczy to, że wyjdą nowe karty, czy dotychczasowe też dostaną upgrade? Jak się to tyczy IF?

Jaki wpływ ma upgrade na ceny kart?

Winter upgrade. To jest rozbite na kilka części. Z tego co pamiętam, to w 14 druga część up odbyła się w marcu.

Np ktoś ma overall 82. Dostaję upa do 85. Wtedy jego 82 juz nie ma w paczkach, a z paczek wypada tylko 85.

Ten ktoś na dwa informy. Czyli

IF 83 i SIF 84.

Ponieważ dostał upa, to jego czarne karty wyglądają teraz tak.

IF 83 - > IF 86 (bo nowy nif na overall 85)

SIF 84 - > SIF 87.

czyli jednym zdaniem. Karty zwykłe (nif) zostają zastąpione kartami po upie, karty in form zostają (czyli jak masz taką kartę, to ona zostaje, tylko dostaje nowe statsy i nowy overall).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku bylo tak ze upgraded zawodnicy pojawiali sie w paczkach natomiast stare karty nie byly upgradowane. Nie pamietam dobrze ale wydaje mi sie ze ta regula nie dotyczy IF i SIF, i one beda podniesione.

Karty przedzmianowe nie beda juz dostepne w paczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ nowe NIFy na początku są drogie, pamiętam chyba opcję z Lukaku, jego stara karta kosztowała około 2k, a uaktualniona około 20k... z IFami jest to samo, ich cena wzrasta bardzo szybko "D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ nowe NIFy na początku są drogie, pamiętam chyba opcję z Lukaku, jego stara karta kosztowała około 2k, a uaktualniona około 20k... z IFami jest to samo, ich cena wzrasta bardzo szybko "D

Griezmann SIF kosztował przed upem 50k, a po skoczył o ponad 100k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×