Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

@Piachu: Lekka to i tak delikatnie powiedziane. Tutaj potwierdza się pewna reguła - im lepszy skład tym gorsze umiejętności. Nie zawsze tak jest, ale jednak co najmniej w 85% przypadków.

Prawda ;) wystarczy zobaczyc naszych forumowych milionerow ;D

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piachu: Lekka to i tak delikatnie powiedziane. Tutaj potwierdza się pewna reguła - im lepszy skład tym gorsze umiejętności. Nie zawsze tak jest, ale jednak co najmniej w 85% przypadków.

Jeszcze jakimś dobrym składem można odebrać piłkę takiemu - ale cwaniak jak ja dawałem wszystkich do ataku to on długą na TOTY Robbena - no nic ja gram tym srebrnym składem dla zabawy, zobaczymy ile czasu się nim utrzymam w 1 lidze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że chyba nie ma bardziej frustrującej gry niż ten jeden tryb w fifie, który potrafi wkurwić nawet Pana Piacha :D

Chyba tylko Evo jeszcze nie narzekał, albo nie pamiętam, albo wtedy nie wchodzi na forum :D

Nie zmienia to jednak faktu, że każdy z nas nawet jak sobie odpuści to prędzej czy później do tego wraca (pozdro Foxter) i gra i grać będzie pewnie i w fut 16,17,18... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narzekał !! Pamietam to jak pisał że ma ochote połamać płyte i pada :biggrin: Ale to było dawno temu, jeszcze ja w FUTa nawet nie gralem

 

EDIT: FUT byłby idealny gdyby nie sam silnik meczowy, który jest najgorszy chyba od FIFY 06. Jesli wezmą się za gameplay to bedzie gra idealna a nie pół-crap

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja siedzę i patrzę jak rośnie IF Roo. Liczę na minimum 600k zysku na karcie. Do tego kilka freshow Llorisa IF, Godin SIF tez niczego sobie. Będzie za co kupować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nif Di Maria wystrzelił z ceną jak z procy. Nawet przed toty po tyle nie hulał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest duzo taniej miec fitnes sklad, a po za tym jak gwiazdy posiedza na lawce to w nstepnym meczu maja wieksza ochot do gry :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze sporo osob zaczelo grac w futa w 15 dopiero, jakby ktos nie wiedzial to oplaca sie miec w klubie odpowiiednia ilosc trenerow rzadkich wtedy do kazdej karty kontraktu dostaje sie +50% jego dlugosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam jeszcze z 300 kart fitness;p Jak się skończą to zacznę się martwić. Oczywiście kart temowych bo indywidualnych kilka tysięcy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz sporo gotowki w tych kartach, lepiej sprzedac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 mozna jednym kliknieciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba mu chodziło o to, czy można np. za jednym razem wystawić z 40 kontraktów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakty są takie, że chyba nie ma bardziej frustrującej gry niż ten jeden tryb w fifie, który potrafi wkurwić nawet Pana Piacha :biggrin:

Chyba tylko Evo jeszcze nie narzekał, albo nie pamiętam, albo wtedy nie wchodzi na forum :biggrin:

Nie zmienia to jednak faktu, że każdy z nas nawet jak sobie odpuści to prędzej czy później do tego wraca (pozdro Foxter) i gra i grać będzie pewnie i w fut 16,17,18... :)

Hehehe nie narzekam, ja juz sie ponarzekalem w 13tce i 14tce. Łapie sie dystansu do tego ale tak jak pisze gtaVplayer po wyjsciu fify 15 przed patchem mialem ochote faktycznie połamac płytę, dzisiaj bym sobie pluł w brodę.

Nauczylem sie grac w Futa w 14tce, jak przegrywam 2-3 mecze odkładam pada i wracam innym razem. Jest cos takiego ze jak jestem poddenerwowany to nie idzie, tylko spokój nas uratuje :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, jak gram na luzie to ide jaak burza a jak tylko sie denerwuje to gra sie nie klei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z rozpoczęciem meczu. Czasami nie umiem się skoncentrować i często od razu tracę gola.

Ale często jest też tak, że po 20 min przegrywam 0:2, 0:3 i mówię sobie, że mogę jeszcze tu coś ugrac, bo wielu rywali myśli sobie, że dostali frajera i go zniszczą. I dużo razy wygrałem taki mecz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej to cholerstwo wciąga i uzależnia. Jak pomyślę, że w poprzednich edycjach trzymałem się od tego trybu z daleka to nie wiem czy żałować czy się cieszyć bo przynajmniej ograłem sporo innych gier, bo teraz wszystkie inne leżą i tylko rośnie kupka wstydu. Nie mówiąc o tym, że zajeżdżam baterię w telefonie przez app :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest... Ja przestałem się spinać i powoli do 3 ligi wjechałem.

I to co napisał Bart, gdy starce szybko dwa gole, patrzę jak gość zaczyna pajacować... Wyjścia bramkarzem, żonglerka, itd.

Szybko mu ta żonglerka i wyjścia bramkarzem wychodzą bokiem. :D

Ale ja w odróżnieniu od innych nie robię replayów, autobusów, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest naprawde uzaleznienie ja dostalem przymusowy odwyk nakazaany przez zone bo juz mowila ze mnie pop... ze nawet z tabletem na kibel chodze :-) i ze jej nie sluchaam tylko wiecznie klikam:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ze nawet z tabletem na kibel chodze :-) i ze jej nie sluchaam tylko wiecznie klikam:-)

 

Znam to, znam...  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha z tymi żonami to witaj w klubie. Ja nawet nie chcę pisać jaki miałem wczoraj armagedon :D

Ja mam inny problem niż napisał Bartbuks. Mianowicie często źle wyprowadzam piłkę bramkarzem.

Albo podam gdzieś pod nogi i sam na sam gotowe, albo przy dalekim wykopie najczęściej przegrywam główki.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×