Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanko, udało mi się trafić SIF'a Pogbe, kiedy najlepiej go sprzedać? Skoczy jeszcze cena czy raczej pójdzie w dół?

Jak masz chęć na zabawę w market, to wystawiaj go na godzinę w zawyżonej cenie. W tej chwili chodzi po 1,2mln, jak sprzedaż za 1,7 lub 1,8 to zarobisz odpowiednio 300 i 400k, od razu go odkupisz i ciągle go trzymaj.

Wczoraj po południu ceny tak wystrzeliły, że musisz tylko przed wystawieniem sprawdzić czy nie poszło mocno do góry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj awansowałem jak burza do 6 ligi, i równie szybko z niej spadłem :biggrin: Trafiłem gościa z 3 niebieskimi kartami, który nic nie grał, oddał 2 strzały, w tym jeden z karnego, a pierwszy chwile wcześniej. Oddał strzał, wpadł na obrońce który zderzył się z bramkarzem i leżał... karny. Miał na bramce czarnego De Gea, którym wychodził na 16 metr... dwa razy mijałem go Rooneyem i dwa razy słupek z 11 m ;)

Gram mniej więcej takim: http://www.futhead.com/15/squads/18240611/

Na drogie karty mnie nie stać.

Te style mają jakiś wpływ na grę np egzekutor itd. Jeżeli tak, to co byście polecali bo ja jestem zielony.

Edytowane przez liljon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz chęć na zabawę w market, to wystawiaj go na godzinę w zawyżonej cenie. W tej chwili chodzi po 1,2mln, jak sprzedaż za 1,7 lub 1,8 to zarobisz odpowiednio 300 i 400k, od razu go odkupisz i ciągle go trzymaj.

Wczoraj po południu ceny tak wystrzeliły, że musisz tylko przed wystawieniem sprawdzić czy nie poszło mocno do góry.

Ciekawy sposób, spróbuje pobawić się w market, może uda się coś zarobic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj awansowałem jak burza do 6 ligi, i równie szybko z niej spadłem :biggrin: Trafiłem gościa z 3 niebieskimi kartami, który nic nie grał, oddał 2 strzały, w tym jeden z karnego, a pierwszy chwile wcześniej. Oddał strzał, wpadł na obrońce który zderzył się z bramkarzem i leżał... karny. Miał na bramce czarnego De Gea, którym wychodził na 16 metr... dwa razy mijałem go Rooneyem i dwa razy słupek z 11 m ;)

Gram mniej więcej takim: http://www.futhead.com/15/squads/18240611/

Na drogie karty mnie nie stać.

Te style mają jakiś wpływ na grę np egzekutor itd. Jeżeli tak, to co byście polecali bo ja jestem zielony.

6 liga jest przeklęta, mówię Ci :D jak przebrniesz, to będzie z górki.

Do skladu poszukaj sobie Walkera na RB i możesz też Walcotta na prawe skrzydło, ma  lepsze wykończenie niż Sterling.

 

Style gry najlepsze są te, które podnoszą tylko dwie umiejętności. np. Hunter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj awansowałem jak burza do 6 ligi, i równie szybko z niej spadłem :biggrin: Trafiłem gościa z 3 niebieskimi kartami, który nic nie grał, oddał 2 strzały, w tym jeden z karnego, a pierwszy chwile wcześniej. Oddał strzał, wpadł na obrońce który zderzył się z bramkarzem i leżał... karny. Miał na bramce czarnego De Gea, którym wychodził na 16 metr... dwa razy mijałem go Rooneyem i dwa razy słupek z 11 m ;)

Gram mniej więcej takim: http://www.futhead.com/15/squads/18240611/

Na drogie karty mnie nie stać.

Te style mają jakiś wpływ na grę np egzekutor itd. Jeżeli tak, to co byście polecali bo ja jestem zielony.

Patrz poniżej, to będzie Cię stać na drogie karty ;)

Wystaw Rooneya na 1 godzinę za 58k, kup teraz 59k i relistuj. Na noc na 6 godzin. Innych też możesz wystawić, ok 7-10k powyżej ich ceny rynkowej. Nie masz gwarancji nigdy, że sprzedasz, ale jak nie spróbujesz to tym bardziej nie zarobisz.

Wczoraj ukręciłem w ten sposób ponad 100k nie sprzedając drogich zawodników: Khedira, Dani Alves, Vidal, Jordi Alba. Zaraz po sprzedaniu odkupowałem zawodnika z zyskiem w okolicach 10k. Patrząc po skrinach, które niektórzy wrzucają to i tak mam ogromny niefart przy tym sprzedawaniu.

 

Jak masz chęć na zabawę w market, to wystawiaj go na godzinę w zawyżonej cenie. W tej chwili chodzi po 1,2mln, jak sprzedaż za 1,7 lub 1,8 to zarobisz odpowiednio 300 i 400k, od razu go odkupisz i ciągle go trzymaj.

Wczoraj po południu ceny tak wystrzeliły, że musisz tylko przed wystawieniem sprawdzić czy nie poszło mocno do góry.

 

Edit:

pamiętajcie tylko o prowizji dla EA. 5%. Jak sprzedacie coś za 100k, to na konto dostajecie 95k.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 liga jest przeklęta, mówię Ci :biggrin: jak przebrniesz, to będzie z górki.

Do skladu poszukaj sobie Walkera na RB i możesz też Walcotta na prawe skrzydło, ma  lepsze wykończenie niż Sterling.

 

Style gry najlepsze są te, które podnoszą tylko dwie umiejętności. np. Hunter.

Nie zgodzę się, z 6 awansowałem bez problemu od razu, to 4 jest jakaś trefna, 5 sezonów w niej identyczne - 1 mecz wygrana, potem same porażki a na koniec 3 zwyciestwa i utrzymanie, a w kolejnym już spadłem :|

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman wpisuj się do turnieju :-)

Ja odpadam, bo pewnie będzie problem z terminami u mnie (stary pryk to i czasu mniej).

Teraz mam L4 to siedzę, ale od poniedziałku się skończy. Ja mam tak losowo czas na granie, że sam nad tym nie panuję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też + inna strefa czasowa co mnie wyklucza, choć żałuję... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starość nie radość , tak samo jak życie na banicji :ppp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starość ma swoje radości, tylko trochę inne niż młodość ;)

Zresztą uważam, ze życie zaczyna się po 30-tce i 40-tce :biggrin:

 

Z racji wieku zamiast grać w turnieju mogę zostać sędzią, fryzjerem nigdy nie byłem :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, na futhead często są takie posty:

 

In-Game Rating "Isco 85"
- ST: 81
- CF: 85
- CAM: 88
- CM: 81

 

Jak to się odnosi do gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie-czy jest możliwość zakupu graczy z innych lig i nie koniecznie tej samej narodowości a jednocześnie utrzymaniu chemii na poziomie 100.bo wydaje mi się,że widziałem takie składy i do swojego też bym coś takiego chciał uczynić    http://www.futhead.com/15/squads/14245360/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś Insigne IF na LM i Callejon IF na RM? Mam prawie optymalny skład Serie A i szukam jakiś ulepszeń. Pozostało mi sprawdzać IF'y w rozsądnych cenach tak do 100k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie-czy jest możliwość zakupu graczy z innych lig i nie koniecznie tej samej narodowości a jednocześnie utrzymaniu chemii na poziomie 100.bo wydaje mi się,że widziałem takie składy i do swojego też bym coś takiego chciał uczynić    http://www.futhead.com/15/squads/14245360/

 

Jak w linku, który zamieściłeś - można (Costa z innej ligi)

Jak dokooptujesz 1,2 graczy i odpowiednio zestawisz, to chemia powinna być zachowana.

Ale lepiej zawsze utrzymać albo narodowość, albo ligę chociaż z 1 kartą.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie-czy jest możliwość zakupu graczy z innych lig i nie koniecznie tej samej narodowości a jednocześnie utrzymaniu chemii na poziomie 100.bo wydaje mi się,że widziałem takie składy i do swojego też bym coś takiego chciał uczynić    http://www.futhead.com/15/squads/14245360/

No masz Costę, który ma jednego martwego linka, możesz mieć ich więcej i nadal 100% chemii. Jak któryś z graczy nie ma 10 chemii, to zawsze możesz dopasować managera (narodowość lub liga) i mieć lojalność (co najmniej 10 rozegranych spotkań danym zawodnikiem).

 

Tutaj jest wszystko wyjaśnione, na gruncie 14, ale chyba wiele się nie zmieniło:

 

http://www.fifauteam.com/chemistry-guide-fifa-14-ultimate-team/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisuję się pod słowami bodajże Foxtera, który mówił że FUT i ogolnie Fifa z resztą to randomowy ping pong, bez większego znaczenia są umiejętności,  liczą się tylko stalowe nerwy i szczęście. Nigdy ale to nigdy nie zdarzyło mi się mieć chwiejnej formy - albo seria zwyciestw, albo seria porażek, nigdy serii remisów, nigdy przeplatanek, to najbardziej zaskryptowana gra w historii i żałuję każdej chwili spędzonej z tym. Amen , GTA V rządzi.

 

A teraz czekam na zaczęcie pojazdu na mnie bo nie obędzie się bez hejtów, ale chciałem to oznajmić i pogratulować Foxterowi mądrych słów.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisuję się pod słowami bodajże Foxtera, który mówił że FUT i ogolnie Fifa z resztą to randomowy ping pong, bez większego znaczenia są umiejętności, liczą się tylko stalowe nerwy i szczęście. Nigdy ale to nigdy nie zdarzyło mi się mieć chwiejnej formy - albo seria zwyciestw, albo seria porażek, nigdy serii remisów, nigdy przeplatanek, to najbardziej zaskryptowana gra w historii i żałuję każdej chwili spędzonej z tym. Amen , GTA V rządzi.

A teraz czekam na zaczęcie pojazdu na mnie bo nie obędzie się bez hejtów, ale chciałem to oznajmić i pogratulować Foxterowi mądrych słów.

Bossszzzzeee, ten dalej zrzędzi.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisuję się pod słowami bodajże Foxtera, który mówił że FUT i ogolnie Fifa z resztą to randomowy ping pong, bez większego znaczenia są umiejętności,  liczą się tylko stalowe nerwy i szczęście. Nigdy ale to nigdy nie zdarzyło mi się mieć chwiejnej formy - albo seria zwyciestw, albo seria porażek, nigdy serii remisów, nigdy przeplatanek, to najbardziej zaskryptowana gra w historii i żałuję każdej chwili spędzonej z tym. Amen , GTA V rządzi.

 

A teraz czekam na zaczęcie pojazdu na mnie bo nie obędzie się bez hejtów, ale chciałem to oznajmić i pogratulować Foxterowi mądrych słów.

Miałem odpisać, bez pojazdu, merytorycznie. Ale chyba nie ma sensu.

 

http://allegro.pl/NewItem/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym razem ponarzekam na tragedię taktyki. Gdy prowadze i ustawie autobus nigdy ale to nigdy nie zdaje to egzaminu, tak jak bym nie zmieniał taktyka bez zmian i trace gola w koncowce zazwyczaj ale za to jak dam atak całą drużyną to tak atakują że 10 moich graczy jest w okolicy pola karnego rywali. Żadna ale to żadna gra nie powoduje takiej agresji i negatywnych emocji u mnie, nawet jak wygrywam z kimś to zazwyczaj przez skrypty bo widzę jak mi gra pomaga a potem wiem że na odwrót będzie ze mną więc odstawiam to na półkę i w przyszłym roku kupuje PESa, napewno będzie lepszy bo gorzej piłki niż ta Fifa to zrobić się nie da chyba Sensible Soccer było lepsze nawet albo Mistrzostwa Świata w Korei i Japoni 2002 taka za 19 zł co jak byłem mały byla w kioskach z gazetką miała lepszy gameplay.

 

Najlepsze co jest w UT to otwieranie paczek i tylko to.

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś Insigne IF na LM i Callejon IF na RM? Mam prawie optymalny skład Serie A i szukam jakiś ulepszeń. Pozostało mi sprawdzać IF'y w rozsądnych cenach tak do 100k.

ja sie tez przymierzam do przetestowania ich, na lewa stronę insigne nie powinien mieć przeciwników ale na prawej są cuadrado, candreva i teraz shaqiri

Tym razem ponarzekam na tragedię taktyki. Gdy prowadze i ustawie autobus nigdy ale to nigdy nie zdaje to egzaminu, tak jak bym nie zmieniał taktyka bez zmian i trace gola w koncowce zazwyczaj ale za to jak dam atak całą drużyną to tak atakują że 10 moich graczy jest w okolicy pola karnego rywali. Żadna ale to żadna gra nie powoduje takiej agresji i negatywnych emocji u mnie, nawet jak wygrywam z kimś to zazwyczaj przez skrypty bo widzę jak mi gra pomaga a potem wiem że na odwrót będzie ze mną więc odstawiam to na półkę i w przyszłym roku kupuje PESa, napewno będzie lepszy bo gorzej piłki niż ta Fifa to zrobić się nie da chyba Sensible Soccer było lepsze nawet albo Mistrzostwa Świata w Korei i Japoni 2002 taka za 19 zł co jak byłem mały byla w kioskach z gazetką miała lepszy gameplay.

no fakt w fifie nie mozna jak w gta jak sie wqrwisz wyjąc gnata i zrobić rozpizdziel, przejechać przechodniów i zmasakrować wszystko dookola. Skończ już te bzdury i zmień wątek . Trzym sie Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo ale sam ostatnio pisałeś że miałeś serie porażek - przypadek? a może nagle zapomniałeś jak grać w Fife ? Przecież wtedy skrypty się uruchomiły że masz przegrywać i koniec, niestety taka jest smutna prawda o tej grze. Nie mówię że liczy się tylko skrypt , ale uważam że w grach najpierw powinny liczyć się umiejętności a dopiero potem ewentualnie szczypta skryptu a tutaj mamy tak 70% skrypty, 30% skille. Akurat w meczach z tobą byłeś niewątpliwie lepszy ale grając sezony online FUT da się to odczuć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisuję się pod słowami bodajże Foxtera, który mówił że FUT i ogolnie Fifa z resztą to randomowy ping pong, bez większego znaczenia są umiejętności,  liczą się tylko stalowe nerwy i szczęście. Nigdy ale to nigdy nie zdarzyło mi się mieć chwiejnej formy - albo seria zwyciestw, albo seria porażek, nigdy serii remisów, nigdy przeplatanek, to najbardziej zaskryptowana gra w historii i żałuję każdej chwili spędzonej z tym. Amen , GTA V rządzi.

 

A teraz czekam na zaczęcie pojazdu na mnie bo nie obędzie się bez hejtów, ale chciałem to oznajmić i pogratulować Foxterowi mądrych słów.

Będzie nam Ciebie brakowało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evo ale sam ostatnio pisałeś że miałeś serie porażek - przypadek? a może nagle zapomniałeś jak grać w Fife ? Przecież wtedy skrypty się uruchomiły że masz przegrywać i koniec, niestety taka jest smutna prawda o tej grze. Nie mówię że liczy się tylko skrypt , ale uważam że w grach najpierw powinny liczyć się umiejętności a dopiero potem ewentualnie szczypta skryptu a tutaj mamy tak 70% skrypty, 30% skille. Akurat w meczach z tobą byłeś niewątpliwie lepszy ale grając sezony online FUT da się to odczuć.

Te skrypty nazywają się lepszymi przeciwnikami o większym skillu po serii wygranych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×