Skocz do zawartości
Patricko

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, na futhead często są takie posty:

 

In-Game Rating "Isco 85"

- ST: 81

- CF: 85

- CAM: 88

- CM: 81

 

Jak to się odnosi do gry?

Na jakiejś stronie jest narzędzie w którym wpisujesz statystki gracza + jego pozycję, wylicza on "realny" rating w grze,,, coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whizzer- czasem tak jest jak mówisz oczywiście, ale na ogół te "lepsze skille" objawiają się u rywala tak że mój bramkarz tępo patrzy na wolniutko przelatującą obok niego piłkę albo mój obronca ktorym nie steruje sam fauluje rywala w polu karnym, w ogole zauwazylem ze po patchu z  doopy karne są ciagle co chwila gwizdane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli są tylko 2 skrypty wygram albo przegram? Bo ja to potrafie je obejść remisując  :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te skrypty nazywają się lepszymi przeciwnikami o większym skillu po serii wygranych.

 

Nie do końca prawda. Nie raz odnosiłem wrażenie, że gra chce bym przegrał bądź wygrał. Nie pamiętam w której Fife, 12, 11 może EA przyznało się, że jest coś takiego. Trochę idiotyzm, ale pewnie to działa połowicznie i nie aż tak z zimną krwią jak kolega przedstawia. 

Zagrajcie w PESa, tam nie ma skryptu. W Myclub jak ktoś ma Ronaldo, w 99% jesteś przegrany. Nagle bramkarz 80rating nie zrobi się 95, a Ronaldo zawsze strzeli.

Edytowane przez marcinka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek -

 

To czyste zło!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Ogólnie mam taką opinię, że celem tej gry jest ciągłe zachęcanie gracza do grania. Dla mnie podchodzi to nawet pod uzależnienie. Powiedzmy wygrywasz kilka spotkań potem pare przegrasz lub zremisujesz, na przykład w decydujących meczach i ciągle chcesz się odkuć i tak w kołko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek - Nie będę otwierał więcej paczek -

To czyste zło!

no na pewno ..... Jak sie dostało w paczkach wszystkie ify i totsy nawet te z wersji 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem. Ogólnie mam taką opinię, że celem tej gry jest ciągłe zachęcanie gracza do grania. Dla mnie podchodzi to nawet pod uzależnienie. Powiedzmy wygrywasz kilka spotkań potem pare przegrasz lub zremisujesz, na przykład w decydujących meczach i ciągle chcesz się odkuć i tak w kołko.

A umnie jest zupełnie na odwrót  te oksryptowanie budzi u mnie niechęć do gry. Bo uwierzcie mi że jeśli zasłużenie polegne to nie wściekam się, umiem przegrywać ale kur*&^% jeśli przegrywam przez skrypty , głupotę CPU to rodzi się we mnie agresja, np.; prowadze mecz 2:0 mecz zalezny od awansu musze wygrac. Trace gola przez kick off gltich bo nagle obroncy nie reaguja na polecenia a umiem nimi sterowac by zapobiec glitchowi. Dobra 2:1. Potem.. Bramkarz nie rusza sie do leciutkiej pilki i patrzy jak debil mimo ze w poprzednim meczu miał genialny parady a tutaj oślepł nagle. 2:2. Potem rzut wolny z połowy boiska bramkarz nawet nie drgnął mimo że wyjąłby tą piłke nawet uchem gdyby w tym meczu to ja miałbym fory od gry albo była by neutralność. 2:4 to oczywisćie po karnym z kapelusza a bramkarz nie ruszył się mimo że się rzuciłem - w inną stronę ale chodzi o sam fakt że rzuciłem się dwoma gałkami a on nic bo przecież z góry było założone że karny musi wpaść. Oczywiście nawet nie wspominam o moich akcjach które non stop cudownie bronił Begović , słupkach a także poprzeczkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion po 35zł. Chyba sobie zacznę kupować i otwieranie za 1kk co tydzien :biggrin:

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gtaVplayer - ta gra to jeden wielki skrypt a handicapy są na porządku dziennym. To jest po prostu fifa. Trzeba się z tym pogodzić albo sprzedać ten szajs. Niestety nie ma nic lepszego a w coś grać trzeba. Zaraz pewnie usłyszysz, że musisz trenować i będzie dobrze haha :D. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milion po 35zł. Chyba sobie zacznę kupować i otwieranie za 1kk co tydzien :biggrin:

Linka proszę, bo na alle widze 200k za niecałą dychę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A umnie jest zupełnie na odwrót  te oksryptowanie budzi u mnie niechęć do gry. Bo uwierzcie mi że jeśli zasłużenie polegne to nie wściekam się, umiem przegrywać ale kur*&^% jeśli przegrywam przez skrypty , głupotę CPU to rodzi się we mnie agresja, np.; prowadze mecz 2:0 mecz zalezny od awansu musze wygrac. Trace gola przez kick off gltich bo nagle obroncy nie reaguja na polecenia a umiem nimi sterowac by zapobiec glitchowi. Dobra 2:1. Potem.. Bramkarz nie rusza sie do leciutkiej pilki i patrzy jak debil mimo ze w poprzednim meczu miał genialny parady a tutaj oślepł nagle. 2:2. Potem rzut wolny z połowy boiska bramkarz nawet nie drgnął mimo że wyjąłby tą piłke nawet uchem gdyby w tym meczu to ja miałbym fory od gry albo była by neutralność. 2:4 to oczywisćie po karnym z kapelusza a bramkarz nie ruszył się mimo że się rzuciłem - w inną stronę ale chodzi o sam fakt że rzuciłem się dwoma gałkami a on nic bo przecież z góry było założone że karny musi wpaść. Oczywiście nawet nie wspominam o moich akcjach które non stop cudownie bronił Begović , słupkach a także poprzeczkach.

Co Ty tu jeszcze robisz? Nie dasz nawet zatęsknić :D

 

 

gtaVplayer - ta gra to jeden wielki skrypt a handicapy są na porządku dziennym. To jest po prostu fifa. Trzeba się z tym pogodzić albo sprzedać ten szajs. Niestety nie ma nic lepszego a w coś grać trzeba. Zaraz pewnie usłyszysz, że musisz trenować i będzie dobrze haha :biggrin:

Trzeba ćwiczyć i będzie dobrze :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman, narazie odejdę wedle twojego życzenia :) Ale znając moje skłonności do masochizmu i naiwność zapewne za jakiś czas tu powrócę. Czy będę wtedy narzekał? Nie wiadomo :) Pozdro, nie lękajta sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starość ma swoje radości, tylko trochę inne niż młodość ;)

Zresztą uważam, ze życie zaczyna się po 30-tce i 40-tce :biggrin:

 

Z racji wieku zamiast grać w turnieju mogę zostać sędzią, fryzjerem nigdy nie byłem :P

Popieram!!! Mając 42 wiosny na karku coś wiem w tym temacie :biggrin:.

Biorę do ręki szklaneczkę JD z lodem i jadę z fifką :)

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W tej sytuacji się opłaca kupować coinsy i otwierać paczki. Swoja drogą dziś po raz pierwszy w życiu kupiłem cyfrowe monety. Generalnie uważam, że to nie fair, ale jako, że na xboxie zbudowałem solidny skład, a na ps4 nie da się przenieść, to musiałem zaczynać od nowa i 400k poszło. Dokupiłem brakujących graczy z xboxa (Lewandowski, Reus + dodatkowo Schweinstaiger) i otworzyłem kilka paczek, w których nic nie trafiłem (paczki to zło, miałbym Alabę). Ale ja nie o tym. Mianowicie po tych wspaniałych transferach spadłem z 4 ligi ;/. Po prostu przestało żreć, a do tego doszły w decydującym meczu błędy. Zastanawiam się, czy jest coś takiego jak wkomponowanie się zawodników w skład. Nie mówię o tych 10 meczach i lojalności, ale jakichś ukrytych parametrach, które nie pozwalają rozwinąć skrzydeł składom naszpikowanym nowymi graczami.

BTW: ja też dziś po czarnej serii w paczkach i chu#$%^&* wynikach,postanowiłem zrobić przerwę, ale za chwilkę włączam znowu, bo sam Messi mówił, żeby nie odchodzić od gry po porażce :).

Edytowane przez chmurowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sithman, narazie odejdę wedle twojego życzenia :) Ale znając moje skłonności do masochizmu i naiwność zapewne za jakiś czas tu powrócę. Czy będę wtedy narzekał? Nie wiadomo :) Pozdro, nie lękajta sie

 

 

To nie moje życzenie, tylko Twoja deklaracja głuptasku :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Never mind.... Ostatnio jak złapałem rejdża na Fife spadając z 8 ligi do 9. odpuściłem na jakiś miesiąc a potem wróciłem i zbudowałem skład z którym dotarłem do ligi 4. potem dokupiłem takich asów jak Di Maria, Aguero, Sturridge, Cortouis, Kompany i paru innych i nagle spadek do 5 i wyżej wspomniane akcje skryptowe. Nie wiem po co dzisiaj jeszcze te dwa mecze rozegrałem, 2 tygodnie odpoczynku co najmniej, to nie na moje nerwy :biggrin:

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Never mind.... Ostatnio jak złapałem rejdża na Fife spadając z 8 ligi do 9. odpuściłem na jakiś miesiąc a potem wróciłem i zbudowałem skład z którym dotarłem do ligi 4. potem dokupiłem takich asów jak Di Maria, Aguero, Sturridge, Cortouis, Kompany i paru innych i nagle spadek do 5 i wyżej wspomniane akcje skryptowe. Nie wiem po co dzisiaj jeszcze te dwa mecze rozegrałem, 2 tygodnie odpoczynku co najmniej, to nie na moje nerwy :biggrin:

Daje Ci góra 3 dni :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak rozkminiłem że do grania w Fife 15 najlepiej brać jakiś nerwosol przed grą i można grać godzinami :D Ale nie ma co sobie i tak zrytej bani niszczyć prochami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałeś stąd ? jak to ogarnąć :P

brałem dla moich kont pobocznych :P. dostawa  dość szybka. Więc stronka sprawdzona. Ja proponowałbym jednak zakup na drugie konto i przelewy na konto główne małymi kwotami 25-50k :P

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem dla moich kont pobocznych :P. dostawa  dość szybka. Więc stronka sprawdzona. Ja proponowałbym jednak zakup na drugie konto i przelewy na konto główne małymi kwotami 25-50k :P

myhy, ale wpłata przez payu i gdzie się wysyła dane tego zawodnika ? to cos jak allegro ? :P

ogarnij dla mnie poradnik krok po kroku dla nooba :P

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz tam okienko, gdzie wpisujesz dane. Bez nich nie możesz złożyć zamówienia. :)

 

Po prawej stronie wybierasz ilość pakietów. 1 = 100k. (oni chyba nie pokrywają podatku)

w oknie Remarks wpisujesz dane karty

Klose / ST / 81

Germany / Serie A / Lazio

start price : np. 89 000

BIN: 100 000

club: nazwa klubu.

 

Dokonujesz zakupu i płacisz przez Paypal. Aby wszystko miało ręce i nogi na samym początku rejestrujesz się tutaj http://www.seagm.com/register

Edytowane przez Foxter
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brałem dla moich kont pobocznych . dostawa dość szybka. Więc stronka sprawdzona. Ja proponowałbym jednak zakup na drugie konto i przelewy na konto główne małymi kwotami 25-50k

Jak to na konta poboczne? Jak można założyć takowe a później przelewać na główne?mógłby mi ktoś pod powiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×